Do jakého nejvyššího záporu ste se u předplacenek dostali?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fales 18. 2. 2006 15:18

Ja jsem mel nejvetsi minus asi -20... :oops: :oops:
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 18. 2. 2006 15:41

ještě se mi to nikdy nepovedlo, ale nejnižší kredit byl myslím 50Kč
chameleon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 2. 2006 18:57

No já nic moc, jenom -80 Kč :) . Bylo to po tom, co jsem byl přes WAP na fóru a pak jsem se teda jó divil :) .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Aleš P. 18. 2. 2006 19:08

AgentSvr píše:Nedávno se mi podařilo dostat Goučko do - 5500kč0/quote]

Jak jsi to udělal?Nebo je to výrobní tajemství?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod p-i-t-r 18. 2. 2006 19:12

Já -781Kč, ale natřikrát. Před rokem jsem si koupil u ET simku s kreditem 25Kč. Stahoval jsem placený javovky a dostal jsem se na -205Kč. Rok jsem simku nepoužil a když jsem jí asi před dvěma měsíci znovu použil GPRS šlo. Tak jsem stahoval znova, měl -500Kč a po dvou měsících šlo GPRS znova, tak jsem vyzkoušel Operu Mini no a mám -781Kč. :wink:
Smích na vlastní adresu snesou jen ti nejchytřejší
p-i-t-r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AgentSvr 18. 2. 2006 23:13

Taky de o bezpečnost, dosud má ET možnosti si mě dohledat a nechci riskovat problémy jiných kdyby to trochu víc přetáhli... až udělám pořádný zadlužení okolo sta tisíc uklidim stopy, tak sem dám návod, pokud dojde k přejmenování Eurotelu na O2.
Tak se pokusíme fakt vo extrém a spolčíme se.... :twisted: :x :D
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 18. 2. 2006 23:18

p-i-t-r: jo, to je pravda, stává se mi to docela často, docela frajeřinka zavolat operátorovi a zeptat se jakto že mu chodí MMSky v záporu třeba 100kč - oni vám to nevěří....
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 18. 2. 2006 23:29

[quote="pan trojtý X";Já ne eurotelu 2568!!! Z jejich portálu Live§ jsem stahoval obrázky a melodie!!! Pak jsem raději kartu zahodil!!!i/quote]
Jo, dotyčný byl hodně blízko mému způsobu.
Ještě se mi stala jiná zajmavá věc, vi ve foru w@p zdarma.
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kvetak 19. 2. 2006 18:31

Ja jsem se dostala na nejakych -1900kc. Taky stahovanim obrazku z Live.
N 5110=N 3310=Al 501=N 3510i=Al 735=SE K700i=SE W800i=SE J220i=Moto F3=Si A50=N 1600=Si AX75=N N73=N 2600c=Vf 533=LG KC550=LG KM900=N C3-00=HTC WS=SGS3
Kvetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 19. 2. 2006 18:56

Kvetak píše:Ja jsem se dostala na nejakych -1900kc. Taky stahovanim obrazku z Live.

Zajímali by mě tři věci:
1) kdy k tomu došlo?
2) jak se podařilo zjistit kredit (z mých zkušeností vím že po záporu 1000 kč a více se sim nepřihlásí do síťě), tak jedině dohodiu z jinýho čísla zavolat na operátora, či navštívit značkovou prodejnu.
3)bylo možné pokračovat?
Díky za případné odpovědi....
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švejk (novy) 19. 2. 2006 20:07

Cca - 20,- Kč Oskarta
Švejk :lol: :tleskani :hm
Co blázníte, vždy? jsou tady lidi!
Švejk (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 19. 2. 2006 20:25

Mam Twist. A sms a volani odecitaji okamzite. Mms, wap, Internet, mms info atd uz tak rychle ne, ale vic jak -200 Kc povest nejde. Et ma system uctovani pomaly, zvlaste pri Aoc rezimu. Eurotel to ma vsecko hodne zastaraly. A TMO neblokuje GPRS v zaporu uz asi CCA ctvrt roku, ale umoznuje pouze stahnout MMSku.
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 20. 2. 2006 10:48

- 400 přibližně, ze stavu asi + 50 jsem odeslal několikrát DMS, poté jsem GO kartu zahodil
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod papaláš 20. 2. 2006 11:52

AgentSvr píše:Nedávno se mi podařilo dostat Goučko do - 5500kč, sim karta se v takových extrémech zablokuje....ale lze pokračovat hlouběji, podle mě bych to vytahoval snad do nekonečna 8)-/quote]


Nemusím ti snad přípomínat, že tímto způsobem se stáváš pachatelem trestného činu nezákonného obohacování ? Pokud Eurotelu způsobiš takový dluh a nejsi schopen jej zaplatit, pak by tě měl Eurotel a nejen on, ale i administrátor tohoto fóra, hodit k soudu a žalovat tě za náhradu škody. Děkuji, že jsi se přiznal k trestnému činu !!! Mám pocit že něco obdobného platí i v supermarketech. Pokud v supermarketu ukradneš tabulku čokolády a ostraha tě chytí, maximálně můžeš zaplatit náhradu škody, ale pokud ukradeš nějakou věc v hodnotě 5 000,- Kč, pak už je to trestný čin.

Mimochodem, to je to samý, jako kdyby si nelegálně odebíral elektrický proud a energetické společnosti by si způsoboval škody. A ty jsi nelegálně odebíral služby Eurotelu ( volání, posílání SMS ) aniž by jsi byl schopen za tyto služby zaplatit.
patřím mezi bohatou kastu národa,který se stárá sám o sebe a za peníze daňových poplatníků a nemám rád lenochy.
papaláš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stripped 20. 2. 2006 12:27

Beru to Vaše vychloubání s velkou rezervou! U své Go karty jsem se jednou dostal do mínusu (max -10kc) a karta se už vůbec nechovala jako kamarad! Tak mi to jen někdy připadá, že někdo napíše, že někdo volá z hřebíku a třetí ve foru už má u baráku postavenou kolejnici.
Stripped
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků