Poškrábání displaye u M65

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod premek(smazano) 30. 5. 2005 15:52

Jaké máte zkušenosti s M65kou. Já jsem ji koupil před 10ti dny a jsem krajně nespokojen. Hned druhý den se na displayi objevily škrábance, tak jsem hned běžel do obchodu koupit pouzdro. Jaké však bylo moje překvapení když jsem zjistil že po desetikilometrovém běhu co ztrávil mobil v pouzdru se na displayi objevila obří šmouha která vznikla třením mobilu o nové pouzdro. Tak abych pravdu řekl si "outdoorový" telefon nepředstavuji :cry: . Je to výrobní vada nebo je to u M65ky normální ?
premek(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 30. 5. 2005 15:56

M65 má opravdu choulostivý display, a nezbývá si než pořídit si folii (buď ta co tam byla na začátku nebo si sehnat novou)
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murmi 30. 5. 2005 16:09

já jsem měl dva Siemensy a oba měli ochranný kryt displeje velmi choulostivý proti poškrábání. Ostatní mobily, které jsem měl před Siemensem a po něm, byly proti poškrábání zřetelně odolnější.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 30. 5. 2005 16:59

No ono to je asi u vsech Siemensu 65-kove rady. A pochybuju ze to bude u jinych mobilu se srovnatelnou plochou displaye jine... Mi zase poskrabal display CX70 hned druhy den po koupi Siemens MT50 kdyz byli spolecne v kapse :nenapadne
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murmi 30. 5. 2005 17:25

Z těch co jsem měl, to byly C35i a M35 a oba měly od pouzdra po týdením nošení dost zmatnělý kryt displeje a pomohla vždy jen zubní pasta, kterou jsem použil na přeleštění.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 30. 5. 2005 18:51

Murmi píše:...pomohla vždy jen zubní pasta..../quote]
To jsem zkoušel u C65, ale buď jsem měl špatnou pastu, nebo špatný hadřík. :lol:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 30. 5. 2005 19:04

radekm píše:
Murmi píše:...pomohla vždy jen zubní pasta..../quote] To jsem zkoušel u C65, ale buď jsem měl špatnou pastu, nebo špatný hadřík. :lol:l/quote]

Nesmi byt s mikrogranulemi :lol:
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premek(smazano) 30. 5. 2005 19:08

A nemuzete poradit kde se da koupit ta folie? Ja blbec ji vyhodil :(
premek(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 30. 5. 2005 19:17

premek píše:A nemuzete poradit kde se da koupit ta folie? Ja blbec ji vyhodil :(
Poptej se v prodejnach co prodavaji PDA-cka...
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 30. 5. 2005 20:07

Nemusíš se ptát, stačí nějaká folie od samolepek, ta v klidu poslouží.
2 Fred: To byla Colgate professional a když vyčistí zuby, měla by vyčistit i sklíčko. :lol:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grep 31. 5. 2005 12:16

no ta puvodni folie je na prd(aspon na CX65), hned se roh sloupne... co transparentni kryt?
grep
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 31. 5. 2005 12:37

grep píše:...hned se roh sloupne...
No tak to je chyba, nemělo by se to sundavat ani samo odsebe.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grep 31. 5. 2005 13:33

zase je fakt, ze CX65 ma vymeny kryty, takze az to bude hodne poskrabany, tak se to proste cely vymeni;-)Ja tam tu folii zatim mam i s ohnutym rohem, ale skrabance jsou videt i na ni, takze si moc nepomuzes... holt proste mobil je dneska uz jen spotrebni zbozi a onosi se
grep
Junior

Odeslat příspěvekod modry_banan 31. 5. 2005 19:44

Mam M55 a po vice jak roce pouzivani zadne skrabance (jen takove ty micro) a to ho porad taham v kapse,takze to asi bude uzivatelem a ne prilis choulostivym telefonem...Vyrobni vada to muze byt leda tak toho pouzdra,nikoli telefonu.
Sagem MC920 -> Sony CMD-J6 -> Siemens C55 -> M55 -> me75 -> ?
modry_banan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petroubek (novy) 31. 5. 2005 20:10

Displej M65-ky se poškrábe velmi rychle. A hlavně je to na něm hodně vidět. Zubní pastu bych nedoporučoval. Já mám na displeji fólii a je to ta nejlepší ochrana, jakou může displej mít.
Petroubek (novy)
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků