CX 75

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TOMAHAWKCZ 28. 3. 2006 16:56

Dobrý den. Rád bych se vás zeptal na jeden problém, který se mi stal s mým telefonem Siemens CX75. Koupil sem si kart MMC Kingston 512 Mb a mám s ní problémy. Když si telefon zapnu, tak mi hlásí, že ,, karta vadná, nebo špatně zformátovaná " . Někdy se mi taky stane že se do ní nemůžu dostat nebo z ní nic neotevřu ,, nelze otevřít! " I když sem jí už několikrát zformátoval nic se nestalo. mohli byste mi prosím poradit, co s tou kartou je,nebo co bych měl udělat? děkuju TOMAHAWK [CZ]. SPĚCHÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOMAHAWKCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 28. 3. 2006 17:26

Vřele ten telefon mohu doporučit.To je mazec,mám ho od října a nemůžu si ho vynachválit.Telefon zamrzá jen na fw 5 a 13 co vím.Fw 10 mám já a jsem spokojen,vůbec nezamrzá.
Pokud stále hlásí karta vadná nebo nezformátovaná je nejspíš vadná,pokud se do ní nemůžeš dostat.Je to zralý na reklamaci karty.Ony ty kingstony teda nejsou nic extra,mě to stále po zapnutí hlásí taky tu hlášku ale normálně s ní mohu pracovat.
Jinak telefon naprosto fajn,funguje ke spokojenosti,pohoda .Je to opravdu kvalitní Siemens se vším všudy.
Redaktor odborných hobby magazínů
jaromir.malich
Junior

Odeslat příspěvekod korenisko 28. 3. 2006 17:41

Hej, ta sprava suborov v Siemense sa mi paci. Uz od rady (ak sa nemylim) 55 bola.
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod korenisko 28. 3. 2006 17:49

Co sa tyka kariet do CX75, funguju aj RS MMC DV, ja mam od PQI 256MB a funguje. Tie hlasky "Karta vadna alebo zle sformatovana" pri zapinani spociatku hlasilo tiez, ale moze to byt sposobene aj tym, ze mas na karte subor v nazve ktoreho mas interpunkciu (dlzne, makcene, ) asi to mobil nezvlada dobre. A tiez sa neodporuca mat dlhe nazvy suborov. Ja som to skontroloval, sformatoval kartu na pc a od vtedy pohoda - bez hlasok. Mobil je to vcelku O.K. len sa mi nepaci ta kvalita spracovania, materialov, a tiez ten drzak na SIM kartu. Inak ujde. 8)
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alcapone 30. 3. 2006 21:45

Koupil sem si pametovou kartu do siemens cx 75, ktery ma interni pamet 8mb a nejde mi poslat napr.10mb pisnicka.
Prosim poradte co mam delat.
Dekuji za odpovedi.
alcapone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DjTuning 30. 3. 2006 22:13

Nemam sice Cx75,ale S65 a po 15mes uzivani jsem s nim stale maximalne spokojen a to ani nemam najnovjejsi Fw!Pamatuju si,ze byl taky hodne kritizovan jako ted Cx75!Pouzivam v nem 512mb MMC od Apacer a jede uplne perfektne.Ta uvodni hlaska tam je,ale vubec mi neprekaza.Za tu cenu je dnes Cx75 super masina o tom sem presvedcen!
DjTuning
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod korenisko 31. 3. 2006 16:48

alcapone píše:Koupil sem si pametovou kartu do siemens cx 75, ktery ma interni pamet 8mb a nejde mi poslat napr.10mb pisnicka.
Prosim poradte co mam delat.
Dekuji za odpovedi.


Nejde ti to pretoze telefon ten subor neprijima na kartu, ale do internej pamate telefonu - 8MB. A neviem ani o nejakom patche, ktore by toto riesilo. Mal som SE a tam som poslal aj 30MB subor v pohode.
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Obruck 2. 4. 2006 12:16

Ale vsetkymi programami na pc to ide poslat aj na kartu.
Obruck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 2. 4. 2006 13:18

2 Obruck: To sice jo, ale pokud Ti posílá třeba někdo něco přes BT z jiného mobilu, tak se soubor ukládá do vnitřní paměti telefonu.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alcapone 5. 4. 2006 15:04

Chtel sem se zeptat jestli se neda zrychlit posilani mp3 z compu do mobilu, trva mi to strasne dlouho.
alcapone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 5. 4. 2006 17:45

To záleží na mobilu a popř. adaptéru...
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bonfire 5. 4. 2006 19:17

na S65 mi jela komunikace pres BT s PC (nevim ale jaky adapter) kolem 40KB/s, coz je docela dobra rychlost. jinak komunikace mobil>mobil ma S65 kolem 5-6KB/s, takze tyhle rychlosti bych odhadoval i u CX75. Zrychlit to zrejme nepujde, leda upravit FW v BT chipu..
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod korenisko 7. 4. 2006 18:35

Na mojej CX75 je rychlost BT okolo 12 - 13KB/s. Ked som mal SE K700i tak rychlost bola omnoho vacsia, uz neviem ale okolo 65KB/s. BT adapter mam ten isty. Je to MSI 6967, dosah 100m. Bude to pravdepodobne tym siemensom, ta rychlost. Ale na mp3 si radsej kup citacku pamatovych kariet, stoja okolo 450Sk.
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonfire 9. 4. 2006 09:45

korenisko píše:Na mojej CX75 je rychlost BT okolo 12 - 13KB/s. Ked som mal SE K700i tak rychlost bola omnoho vacsia, uz neviem ale okolo 65KB/s. BT adapter mam ten isty. Je to MSI 6967, dosah 100m. Bude to pravdepodobne tym siemensom, ta rychlost. Ale na mp3 si radsej kup citacku pamatovych kariet, stoja okolo 450Sk.

zajimavy, ja sem srovnaval K700i a S65, na jednom BT adapteru, a S65 jela 40KB/s a K700i 45KB/s... :hm
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vojtasss 18. 4. 2006 20:55

Vlastnim Cx75 a chtel bych se zeptat co myslite v tech vasich prispevcich tim "fw"12 13 atd to jsou nejaky softy nebo cOOOpopripade kde to vobjevim sezenu... kuju :lol:
Vojtasss
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků