Siemens CF62 - dobrá volba?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 9. 6. 2005 14:56

Marduk píše:A propos, docela mě fascinuje jak mi mistr Radekm nadává že vím prd a sám to měl v ruce půl dne :))))))-/quote]
Hm, stačil jsem vyzkoušet vše co to umí, ale to o čem tu mluvíš jsem jaksi nezaregistroval. :x
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marduk 9. 6. 2005 15:10

radekm píše:to o čem tu mluvíš jsem jaksi nezaregistroval. :x-/quote]


Mluvím tom, že mi někdo, kdo měl mobil v ruce chvíli tvrdí, že mám moc málo příspěvků na to abych mohl něco kritizovat, o tom že mi každej uživatel CF62 potvrdí že kloub je kvalitní a o tom, že tvrdíš že to není druhá nejpomalejší Java ze všech. (pravda, je čtvrtá, ale na našem trhu je snad nejpomalejší)
Smrt české poště!
Marduk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 9. 6. 2005 17:21

chvíli? den se ti zdá jako chvíle? Mě teda ne, a prozkoumal jsem rok starý CF62 a opravdu byl kvalitně provedený.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marduk 9. 6. 2005 17:28

Den se mi zdá jako VELMI nedostatečná doba ke zjištění konstrukčních vad.
Smrt české poště!
Marduk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 6. 2005 17:35

Marduk píše:Kdo tvrdí že je rychlost CF62 při psaní SMS v pořádku, ten by si měl zajít na oční.n/quote]


No tak to promiň, na očním jsem byl a oči mám naprosto v pořádku. CF62 rozhodně znaky do SMS doplňuje rychle, v tomhle ohledu to není žádný hlemýžď. A slovník T9 patří k těm lepším, patvary jsou i u Nokií...
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marduk 9. 6. 2005 17:48

ConPower>asi jsem exot s dvaceti prsty píšící nadpozemskou rychlostí, ale u mýho opravdu trvá okolo 5s než se všechny znaky doplní a T9 je nepoužitelná.
Smrt české poště!
Marduk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 6. 2005 18:08

No, možná to bude vada konkrétního kusu. Co jsem měl v ruce já, všechno psalo tak rychle, jak má... BTW jaký máš FW?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marduk 9. 6. 2005 18:20

Měl jsem dva kusy vlastní (u jednoho se den po koupi objevila naprosto geniální vada - vibrační motorek vibroval úplně pořád na maximum, telefon ani nemusel být zaplý - stačilo aby v něm byla baterie a nedalo se to udržet v ruce. Když jsem to přinesl do servisu, tak z toho měli srandu snad všichni servisáci co tam byli, postavili to na výšku na stůl a dívali se jak se to otáčí :))) a u obou to bylo to stejné. FW - u prvního byla tuším verze 11(v té době nejnovější), teď mám nejnovější (21?). Telefon je stále nesnesitelně pomalý.
Smrt české poště!
Marduk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Titus Historicus 9. 6. 2005 18:28

Marduk píše:Telefon je stále nesnesitelně pomalý.
Titus Historicus
Alcatel OT Club > Siemens M35 > Sony J70 > Siemens CF62 > ...no uvidíme... !
Titus Historicus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marduk 9. 6. 2005 18:54

Možná jsem na ně zanevřel, ale z naprosto objektivních důvodů. Zapomněl jsem dodat že znám další dva lidi se stejným telefonem a oba mají stejný názor. Že by taky dostali vadné kusy? Není těch vadných kusů nějak moc?
Smrt české poště!
Marduk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rcbandit 29. 6. 2005 17:25

Marduk píše:Nikdy, nikdy, NIKDY nekupujte tohle - to radši 5110. Je pomalej (druhá nejpomalejší java v databázi jbenchmarku, to už o něčem svědčí), konstrukce je příšerná (po týdnu vrže a budí dojem že se každou chvíli rozpadne) a vzhledem k tomu že o nějakých 700,- dráž se prodává T630 (cybex.cz) nevidím jediný důvod proč sahat k CFku. (Navíc je to siemens, takže je sice fajn že si můžete přehrát firmware sami, ale u jiných značek se mi nikdy nestalo že by skutečně bylo potřeba aspoň 1x měsíčně přehrávat FW aby to vůbec vydrželo den aniž by se to samo vyplo v ten nejdebilnější okamžik)

Ruce pryč od toho! /quote]

No moc se tu neohanej ericksonama,protoze pokud ja vim,tak v C62 jsou vnitrnosti Ericksona.No a CF62 urcite vychazi z tohodle telefonu.To naznacuje taky to,ze jsou oba telefony tak nechutne pomaly.Protoze u jinych Siemensu je rychlost normalni.Jinak se podivej na C62,ze je tam dokonce konektor a baterka z Ericksona.
rcbandit
rcbandit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 6. 2005 09:56

2 rcbandit: C62 je od SE, ale CF-ko je vlastní model Siemensu.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod francesco3 6. 7. 2005 13:14

Telefon mohu víceméně doporučit každému, nenáročnému uživateli na 100%, technoid by z něj asi nadšen nebyl, ale je to dobrej foun za pár babek

http://www.mobilmania.cz/mobily/recenze ... asp?RID=14 :D
francesco3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 8. 7. 2005 17:28

Ty světelný efekty a černá varianta je to jediný, co je na tomhle founu dobrý. Reakce mobilu i Java jsou neskutečně pomalí (Jimm se mi načítal asi 5 minut, na Nokii 6020 jsem to měl tak za 15 vteřin i s připojením), konstrukce mi vrzala i po výměně (vyměnil jsem ho proto že mi asi po pátém samovolném vypnutí vymazaly všechny data), sekal se mi snad každou minutu, vibrace při příchozí SMS se někdy nezastavila, takže musel jsem vyjmout baterii - a tak bych moh pokračovat hodiny... měl jsem ho skoro rok, to už snad má nějakou váhu - když mi ho nedávno ukradli, ani mě to moc neštvalo. :wink:
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 8. 7. 2005 18:09

:shock: tak já nevim :hm
mám ten telefon asi rok a neseká se, nevypíná se(ťuk ťuk), esemesky píše rychle,
jediný s čim souhlasim je ten kloub.... :x pač ten můj má vůli jako krá** :roll:
Manli2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků