Zlava po 24 mesiacov

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod maco8 19. 5. 2006 11:41

Fazotron:Aj ja som si chcel zobrat ten fon a je to fakt dost...A co sa tyka toho orange no nic moc to nieje tich slavnych 500 aj mne ponukaju zlatu az tis.Na fony ale na tie sa im mozem akurat...A nemate nejake neoficialne info o novych fonoch?Skusim tam este zavolat a dam vediet ako som dopadol
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 19. 5. 2006 12:27

maco8:

Ta zlava bola pravdepodobne fakt doplatenie bodmi z klubu T-Mobile (1 bod za kazdych 8 Sk bez DPH na fakture). A 700Sk s tym, ze si pausalny 2 roky teda urcite nie je velka vyhra - to si fakt v segmente low hned za Easy-ckarmi (ale len niektorymi, nie tymi s 2000 Sk kreditom dobijanym raz mesacne) a Viac 20+20...

Tie body pri priemere 700Sk mesacne robia tak 1800 bodov dokopy, s pripadnymi bonusmi tak 3-4 tisic - co nie je ani na 10% uhrady z ceny, cize 799 Sk (samozrejme pri viazanosti na 24 mesiacov...)

A aby som nezabudol - reklama NIKDY nespomenie vsetko; jej ucelom je nalakat ludi a pravdepodobne si tomu naletel aj ty (to bezhlavo letis na taketo reklamy? Z teba by mal Horst Fuchs radost...)

C.
CeCo
Junior

Odeslat příspěvekod maco8 19. 5. 2006 15:35

CeCo:ak si nepostrehol ja sa len pytam ze ako je mozne dostat od nich dajaku zlavu...Ja viem ze reklamy su na zavadzanie zakaznikov aby sa nalakali na ich produkty...
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 19. 5. 2006 20:49

Bud budes firma s minimalne 5 aparatmi, alebo sa zaviazes na drahy pausal s dodatkami, alebo vyuzijes tie T-Mobile body.

C.
CeCo
Junior

Odeslat příspěvekod Quo 21. 5. 2006 08:42

Or ponuka zlavu 500sk,ale nasledne pride na uhradu 99sk za zmeny v systeme. 500sk zlavu or ponuka este len kratko. Este v decembri som vyuzil 500sk zlavu na fon v TM,a poznam x konkretnych ludi,ktorym bola v TM poskytnuta zlava 3000sk na mobil+odpustenie zostavajucej viazanosti 3mesiace ;)
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maco8 21. 5. 2006 08:50

To:Quo a ako tu zlavu dostali to mna zaujima snad nemali pausal okolo 10tis?
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků