5000 minut a 5000 SMS měsíčně navíc u T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lubi 27. 9. 2006 15:18

Dobrý den,
domnívám se, že je to zajímavá nabídka, ale osobně bych bral spíše méně minut na měsíc, ale o to déle, třeba 5000 min na celý rok, což je nějakých 416 min./měsíčně, nebo ještě méně ale do všech sítí. :)
Luboš
Lubi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 9. 2006 15:19

Zekon : Jo,jasně,asi chceš říct,že kdyby nebyla žádná akce,tak by tady na fóru zase spousta lidí remcala..ale tohle mohl vymyslet jen nějaký pomatený megaloman,či co..Myslel jsem si,že t-mobile má trochu schopnější tým lidí,který podobné marketingové akce vymýšlí.
Nemůžu si pomoct,ale tohle je vážně k ničemu a kdo si myslí opak,tak ať se mrkne do svých vyúčtování a spočítá si za jak dlouho těch 5000min provolá a za jak dlouho pošle 5000sms..

Mimochodem,s těma minutama u sebe nevím přesně,ale posílám stabilně 100SMS/měsíc,takže těch 5000sms mám za 50 měsíců,což je zaokrouhleně 4 roky..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod STaTOM 27. 9. 2006 15:32

ales76 píše:Nemůžu si pomoct,ale tohle je vážně k ničemu a kdo si myslí opak,tak ať se mrkne do svých vyúčtování a spočítá si za jak dlouho těch 5000min provolá a za jak dlouho pošle 5000sms..

Mimochodem,s těma minutama u sebe nevím přesně,ale posílám stabilně 100SMS/měsíc,takže těch 5000sms mám za 50 měsíců,což je zaokrouhleně 4 roky..
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada 27. 9. 2006 15:41

ales76 píše:Myslel jsem si,že t-mobile má trochu schopnější tým lidí,který podobné marketingové akce vymýšlí.
Nemůžu si pomoct,ale tohle je vážně k ničemu a kdo si myslí opak,tak ať se mrkne do svých vyúčtování a spočítá si za jak dlouho těch 5000min provolá a za jak dlouho pošle 5000sms.. /quote]


Ono je jedno, jestli to někdo využije nebo ne. Stačí aby mělo dost lidí pocit, že je to výhodné a že ušetří (nakonec možná zaplatí i víc, protože si kvůli téhle akci provolají volné minuty a budou tedy část měsíce volat za minutové sazby a ne v rámci volných minut).
Rada
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 27. 9. 2006 15:42

ales76: spíš to myslím tak, že t-mobile chce, aby k němu přešlo více lidí (nakonec to chtěj všichni tři). Kdyby volání bylo do všech sítí, tak by se to pro něho vyplatilo méně. Takto si plno lidí řekne: když budu volat do t-mobile zdarma, tak tam vezmu ještě toho, tam toho a toho taky a i toho a je to, budeme si volat zadarmo. Nakonec zjistí, že to vlastně zaplatí.
Jen mě vadí asi to, že když s něčím podobným příde Vodafone (Oskar) tak tady není takovej narážek.
Jinak plno akcí všech operátorů jsou převážně o výhodách ve své síti.
To co řešíme tady, to normální lidi nezajímá, ani nevědí, že něco by mohlo být jinak. Když řeknu mamce, aby si změnila tarif, nebo si něco aktivovala, udělá to. Prostě si myslí, že je to tak správně. Až lidi budou vědět vše a ve všem se vyznaj, tak nebude muset být reklama a operátoři nás nebudou tahat za noc. Každá akce je "výhodná" pro operátora, proto ji dělá.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 9. 2006 15:46

STaTOM : Já se toho klidně zřeknu.
A neobracej to proti mě,jen jsem napsal,co si o tom myslím :!: Klidně si můžeš aktivovat nové číslo a volat a volat a volat všem lidem s t-mobile až už nebudeš moct ani mluvit,pak můžeš zase pro změnu psát,psát a psát,dokud nebudeš mít puchýře na palcích 8)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod STaTOM 27. 9. 2006 15:49

Mario píše:Vidím že opět možnost jak si zajistit vedoucí postavení na trhu... Celkem trapné, měli by spíš takto výhodé volání aktivovat stávajícím zákazníkům...
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STaTOM 27. 9. 2006 15:52

ales76 : já proti tobě nic neobracím ;-) . Jen se vždycky pobavím nad některými reakcemi. Já bych tohle taky nikdy nevyužil ptz. mi stačí cca 3 hodiny měsíčně a pár sms z PC. Každopádně pokud mi někdo něco nabídne zadarmo nebudu na to reagovat způsobem, jako by to po mě chtěl ještě zaplatit.
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 9. 2006 15:55

STaTOM :
Zekon píše:Takto si plno lidí řekne: když budu volat do t-mobile zdarma, tak tam vezmu ještě toho, tam toho a toho taky a i toho a je to, budeme si volat zadarmo. Nakonec zjistí, že to vlastně zaplatí. a/quote]

I Zekon napsal,že je to jen trik,aby lidé provolali více $,takže nic není zadarmo :pozor2 .
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod STaTOM 27. 9. 2006 16:12

ales76 : já netvrdím, že to lidi nenavykne víc volat, nebo rychleji provolat volný minuty z tarifu a při volání do jiný sítě pak platit...
Jde o to, že k tomu nikdo nikoho nenutí a pokud si někdo neumí "výhodnost" každý akce spočítat pak je to jeho blbost. Jenom hlupák si může myslet, že společnost zaměřená na zisk dává svým klientům něco zadarmo protože si jich moc váží a z lásky jim ušetří pár kaček. ;-)
Nadruhou stranu jak už tu někdo psal je tu věc , že nový zákazník sebou přivede další zákazníky (aby když už má tolik minut je měl kam provolat) a tím je potenciální možnost více tarifních zákazníků.
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 27. 9. 2006 16:43

STatom: bohužel, to plno lidí nechápe, že jeden může znamenat dva i více zákazníků. Už jak sama akce na tel. zdarma říká "tel. zdarma k součastné aktivaci partnerské SIM" a dned jsou doma ovečky dvě. Kdo by odolal telefonu zdarma (dobrejch cca 1.600 Kč).
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 27. 9. 2006 16:51

Takovéhle rozdělaní je naprd. Raději méně na delší dobu. Kdyby to rozdělili podle výše tarifu třeba na 1, 3, 5, 10, 15 tis. volných minut, ale na celých 24 měsíců s tím, že to je balík, ze kterého budu ukrajovat po provolání volných minut, tak by to byla báječná nabídka, i když omezená do vlastní sítě...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 27. 9. 2006 16:57

Mario píše:Ufff, úplně ve mně teď zatrnulo - ještě že je to jen do TM, jinak bych litoval toho že jsem s Bav se nepočkal...o/quote]


Pro Bav Se to ale asi nebude...
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 27. 9. 2006 17:08

Zekon : Jo,jasně,asi chceš říct,že kdyby nebyla žádná akce,tak by tady na fóru zase spousta lidí remcala..ale tohle mohl vymyslet jen nějaký pomatený megaloman,či co..Myslel jsem si,že t-mobile má trochu schopnější tým lidí,který podobné marketingové akce vymýšlí.
Nemůžu si pomoct,ale tohle je vážně k ničemu a kdo si myslí opak,tak ať se mrkne do svých vyúčtování a spočítá si za jak dlouho těch 5000min provolá a za jak dlouho pošle 5000sms..

Mimochodem,s těma minutama u sebe nevím přesně,ale posílám stabilně 100SMS/měsíc,takže těch 5000sms mám za 50 měsíců,což je zaokrouhleně 4 roky..
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 27. 9. 2006 19:30

2 Ales76: Mýliš se, to není výmysl "hloupých a neschopných" lidí u TM, ale velmi povedený marketingový trik... I mně to na první pohled hned zaujalo, zní to opravdu jako super nabídka, která ale v podstatě za moc nestojí - a operátora také moc nestojí. Takže jelikož většina českého národa patří v tomto ohledu mezi jednodušší, tak na tuto bezva výhodu skočí... TM získá na 2 roky hloupého ale hlavně platícího zákazníka za minimální náklady které vrazil do této akce. Za to musím TM pochválit - jde přeci jen o to mít co nejvyšší zisk, nejde o spokojeného zákazníka. Rok a půl bude nadávat, než opět skočí na další naivní akci a smlouvu prodlouží... Když máte smlouvu, nemůžete čekat, že budou pro vás nějaké akce - ty budou vždy jen před podpisem smlouvy.
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků