Nokia N70 a originál sluchátka: nepodporované příslušenství

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod icem4n 4. 10. 2006 15:15

Posledni dobou mi N70 pise po pripojeni originalnich sluchatek hlasku: Nepodporovane prislusenstvi a vubec pak nehraji. Nevite nekdo, jim to muze byt? Diky
icem4n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Haganek 4. 10. 2006 15:17

... to wimm ... je to tim ze mas spatny kontak v konektoru ... skus s nim trochu podybat ... ja sem to vyresil reklamaci ...
Haganek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 4. 10. 2006 15:34

vadny konektor bud na sluchatkach, nebo v telefonu (mozna oxidace)
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icem4n 4. 10. 2006 15:41

Haganek píše:... to wimm ... je to tim ze mas spatny kontak v konektoru ... skus s nim trochu podybat ... ja sem to vyresil reklamaci ...


Vymeni mi ty sluchatka nekde na pockani? Telefon je samozrejme v zaruce
icem4n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Haganek 4. 10. 2006 15:49

... to nebude sluchatkama ... u N70 ... je totiz ten port takovy necharneny ... tak se casem osoupe ... a sluchatka tam potom nedrzi ... jo a sluchatka pokud byly v baleni tak by mely byt taky v zaruce ... ne ? skus pripojit USB cabel ... estli to jebe (zlobí) furt tak je to portem ....

pro oneilla ... v telefonu neni konektor ale port ... nic proti ... nic ve zlem ... jen rikam ... pokud ti tato pripominka vadi ... tak to promin ...
Haganek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icem4n 4. 10. 2006 15:55

V zaruce je samozrejme vsechno, ale nechci bejt mesic bez telefonu. S USB kablem to funguje normalne (od zacatku je spojeni citlive).
icem4n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Haganek 4. 10. 2006 16:11

... ja mel u t-mobilu telefon asi 14dni ... pucili mi 6110 ... a tu sem jim lehce vytunil ...
Haganek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 4. 10. 2006 16:24

Haganek píše:... to nebude sluchatkama ... u N70 ... je totiz ten port takovy necharneny ... tak se casem osoupe ... a sluchatka tam potom nedrzi ... jo a sluchatka pokud byly v baleni tak by mely byt taky v zaruce ... ne ? skus pripojit USB cabel ... estli to jebe (zlobí) furt tak je to portem ....

pro oneilla ... v telefonu neni konektor ale port ... nic proti ... nic ve zlem ... jen rikam ... pokud ti tato pripominka vadi ... tak to promin ..../quote]



aaano, dobre, nazyvate to portem, ale je to taky konektor ;-)
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Haganek 4. 10. 2006 16:39

KONEKTOR JE TO CO TRČÍ ... PORT JE DÍRKA ... jak při sexu ...
Haganek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 4. 10. 2006 17:13

budes mit teda asi pravdu.. ale ja mam konektor :D
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Haganek 4. 10. 2006 17:51

ok ... ja jen rikal ... nic netvrdim na 100% ... lide nejsou dokonali ... viz. Já
Haganek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icem4n 11. 10. 2006 09:09

Tak jsem zkousel sluchatka z 6233 a s tema to hraje v pohode. Takze musi bejt problem ve sluchatkach.
icem4n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frito22 14. 10. 2006 21:21

Haganek píše:... ja mel u t-mobilu telefon asi 14dni ... pucili mi 6110 ... a tu sem jim lehce vytunil ...
ako vytunil ? tie sluchataka od nokie su dost nekvalitne caom sa pokazia nad konektorom puknu a je to v riti. rozmyslam na kupou redukce a prpojim moje vlastne.(daj ten mobil do servisu lepsie teraz ako po zaruke ked to budes potrebovat alebo ked ho bude dakto chceiet kupit a budes musiet dat zlavu :hm )
6610i,N70,Hiphone,HTC tytn II,N73,HTC touch diamond
frito22
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků