problem s W810i - OPERA(tmobile)

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 17razor 9. 8. 2006 22:24

caute. chcel by som sa opytat ci nema niekto problem s operou v telefone W810i(tmobile.sk). kamos si ho kupil, pripoji sa na internet, ale nefunguje opera. nenacita stranku(vyhodi error). v servise mu skusali preflashovat firmware, ale nepomohlo. udajne to nejde ani odinstalovat(ze by to preinstaloval) a ani nainstalovat dalsia kopia. v ponelok som bol v tmobile, kupit si tento telefon, ale povedal som im nech mi ukazu ci funguje opera. skusali 2 kusy a v ziadnom to nefungovalo. nevie niekto ci sa to da opravit? lebo v servise mi povedali ze je mozno zly tmobile soft a ze o 2-3 mesiace bude urcite update. nikto nevie co sa deje, tak sa neviem rozhodnut ci kupit, alebo nekupit.

btw kolega ma ten isty telefon(orange) a opera funguje bez problemov.
17razor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod truhlik3 6. 10. 2006 23:37

Pozri do: Obecne diskusie/ Orange, T-Mobile SK a ďalší na Slovensku/ Dôležité: Chyby v nastaveniach u W810i od T-Mobile Sk a zopár rád.

TAM NAJDES ODPOVED
truhlik3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 7. 10. 2006 13:33

„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků