E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 19. 10. 2006 17:56

Bibendum píše:Chtěl jsem se zeptat zda už máte někdo k tomuto telefonu kabel.Chci si objednat ten DCA-140 tedy USB,tak by mě zajímalo jak dlouho trvá třeba překopírování mp3 skladeb na třeba 1GB kartu?b/quote]

Přes kabel to bude dost pomalé, já jsem si objednal levnou čtečku od Hamy, to už je co do rychlosti jiná káva. :wink: Jinak na komunikaci telefon-PC mám doma BT dongle.

2 CrazyFish89: http://java.unas.cz/sxg75.php Tyhle by měly jet (freeware z jiných Siemensů s QVGA displejem).

Jinak upozorňuju, nedávejte sem odkazy na hry, za které se jinak platí, odkaz smažu a vy můžete dostat banána. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bibendum 19. 10. 2006 18:24

O.K. to BT mě zaujalo,nezkoušel jsi náhodou přes něj nahrávat nějaké soubory do telefonu? To bude asi ještě pomalejší.Do té čtečky se mi nechce jít,bohužel tento telefon má kartu pod baterkou a nehce se mi kvůli každému nahrávání vypínat telefon a vydělávat baterka :?
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 19. 10. 2006 18:39

Do K700i to posílá asi 40 kB/s.. Čtečka je dobrá investice, nahrávat nemusíš tak často.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Baxtter 19. 10. 2006 22:48

Rychlost přenosu dat přes BT je přibližně 40kB/s, přes kabel je průměrná rychlost cca 160kB/s. Kabel originální Siemens DCA 140 a k tomu poslední MPM - vše funguje v pohodě. Přes kabel lze i nabíjet telefon. Nabíjení se dá vypnout volbou v telefonu. Jinak na kopírování her a aplikací, bohatě stačí BT. Kabel jsem si koupil na nahrání nového firmwaru a multimedií.
Někdo se tu na fóru ptal na velikost MMS. Dá se nastavit od 50-100-300kB.
Baxtter
Junior

Odeslat příspěvekod Jarri 20. 10. 2006 10:51

1. Zjistil jsem, ze funguji jen hry na EL71 a nejake 3D, napr. Doom, nebo New York Nights.

2. Kabel uz mam, DCA-140 za 298 :-), ale rychlost nic moc nelze srovnat s prenosem na K750i.

3. Ten Jimm me fakt stve, nevi nekdo, jak to rochodit?
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarri 20. 10. 2006 10:53

2 Baxtter: Jaky mas FW? Uz jsi zkousel ten novy 39 ze stranek Benq-Siemens?
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baxtter 20. 10. 2006 12:39

Firmware mam 37. Ke stažení je 39, ale vzhledem k rychlosti s jakou se objevila 41 pro jiné jazykové mutace, jestě počkám. Taky jsem žádnou chybu neobjevil. Jedině snad vrozenou vadu všech Siemensů - postupné zesilování zvuku ať máte nastaveno co chcete, zvuk zesiluje postupně. Máte-li kratší zvuk např. pro SMS, vůbec nepostřehnete, že vám nějaká přišla. K tomu slouží ta malá zelená dioda,která bliká dokud si SMS, ztraceného volání nebo události v kalendáři nevšimnete.
Baxtter
Junior

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 20. 10. 2006 14:47

Podle mě ta diodka bliká, i když nec nového nepříšlo ... tj. pořád :-)
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 10. 2006 14:48

Jarri píše:1. Zjistil jsem, ze funguji jen hry na EL71 a nejake 3D, napr. Doom, nebo New York Nights.

Takže z SXG ne? Škoda, ten Bomberman vypadal zajímavě. Jinač jak jede ten arkanoid (Brick Challenge)? Vypadá slušně. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 20. 10. 2006 14:50

Tak ne ... je to divne :-/ před přijmem sms blikala pomalu, po přijmutí zrychlila a po přečtení přestala blikat uplně :-D zajimave :-D
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Odeslat příspěvekod Jarri 20. 10. 2006 18:07

Vubec nic z tech her nefunguje :-(, jen Doom a NY nights - neco jako SIMS - je to docela sranda. Doporucuji!

B. Challenge jede dobre (taky tam byl predinstalovany :-), ale je to za chvili nuda - ja chci Age of Empires, fotbal, atd. ... jako na K750i, to bylo zuzo, co jsem stahnul, to slo :-( :tleskani .

Nemate nekdo typ, ktere hry funguji a ktere ne - je to blby, ze nainstaluji 25 her a jen jedna funguje. :?
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 20. 10. 2006 18:33

Nevite, jak dlouho budou na trhu S81/M81 a S75? Nenahradi E71 napr. S75? Jestli stoji E71 4,5tis. Kc, tak neni duvod koupit vyse uvedene telefony, protoze nabizi horsi funkce za podobnou cenu. Myslite, ze jejich cena spadne?
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaguar N 20. 10. 2006 19:41

Zajímalo by mě, jak je na tom tenhle tel. s hlasitostí mikrofonu a hlavně s kvalitou hlasitého odposlechu. Siemensy měly s tímhle vždycky problémy, tak by mě zajímalo, jak je na tom E71, když už to vlastně není Siemens...
Jaguar N
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bibendum 20. 10. 2006 19:46

Kvalita i hlasitost je dobrá,i hlasité handsfree,mám to odzkoušeno.
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baxtter 20. 10. 2006 20:01

Právěže E71 je pravý Siemens na jaký jsme byli zvyklý.Z BenQu má jenom ten nápis.Například u zmeškaných hovorů ukazuje i délku prozvánění, takže je vidět zda-li mne někdo pouze 2s prozváněl nebo se 30s pokoušel dovolat.A to se týká také kvality mikrofonu a reprodukce. Je na standartní úrovni.
Baxtter
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků