E71 - kdy bude?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jaguar N 20. 10. 2006 20:08

Baxtter píše:Právěže E71 je pravý Siemens na jaký jsme byli zvyklý.Z BenQu má jenom ten nápis.Například u zmeškaných hovorů ukazuje i délku prozvánění, takže je vidět zda-li mne někdo pouze 2s prozváněl nebo se 30s pokoušel dovolat.A to se týká také kvality mikrofonu a reprodukce. Je na standartní úrovni../quote]


To znamená, že je na tom s reprodukcí stejně špatně jako třeba S55?! :eh To snad ne... :hm
Jaguar N
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2jery 20. 10. 2006 20:16

Zdravím,zkoušel jste někdo Oskárka,SimpleMail,Colibry.....?
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod Baxtter 20. 10. 2006 20:54

Hlasitost je siemensovká. Handsfree je tišší než u Nokie nebo Motoroly - ty mají přídavný reproduktor. Siemens používá repro telefonu. Na maximální hlasitost se mi zdá, že repráček lehce chrčí.
Baxtter
Junior

Odeslat příspěvekod Baxtter 20. 10. 2006 21:04

K čemu ten Oskárek je? S pomocí Multime - více na siemensmania.cz - si lze připravit aplikaci, která bude obsahovat např. vámi dotazované programy "Oskárka,SimpleMail,Colibry...". v jediném souboru XX.jar Po spuštění lze maze aplikacemi přepínat, spouštět na pozadí... Vše najdete na siemensmanii v sekci návody.
Baxtter
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 20. 10. 2006 21:28

Na Slovensko mešká, a ktovie či vôbec dorazí, kvôli problémom bankrotu Siemensu v Nemecku.
T-Mobile ho má v ponuke ale len na papieri, vysvetlenie "pretrvávajúce problémy na strane dodávateľa".
A žiaden eshop ho na Slovensku reálne nemá, Siemens aj Orange ho vraj testovali, ale testovať ešte nič neznamená.
Po rokoch som chcel tento mobil E71, ak ale nebude v dohľadnej dobe, migrujem k inej značke.
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod Jarri 21. 10. 2006 10:26

Panove, co kdybychom trochu poradili tem, co se nemohou rozhodnout, zda koupit ci nekoupit E71, ale take sami sobe, abychom si rekli vyhody a nevyhody.

Vyhody vs. Nevyhody:

+ velky display (doporucuji Operu Mini - tam poznate vyhody velkeho displaye :-))
+ uzasny design
+ klavesnice
+ vaha a padnuti do ruky
+ moznost zmenit temata, je jich uz spousta
+ pomerne kvalitni fotak a nataceni videa
+ moznost prehrani MP4 a 3GP
+ vsestranne nastaveni kontaktu, vyzvaneni, pohotovostni obrazovka, zkratky, atd.
+ kvalitni prehravani hudby a hlasu ve sluchatkach
+ prehledna pohotovostni obrazovka
+ sporic obrazovky = velke a prehledne hodiny
+ program pro spravu (sice slozitejsi, ale promakany)
+ vestavene aplikace: odpocitavani, stopky, Mobireader, atd.
+ jadro ze Siemense M75, nikoliv nezname firmy BenQ.
============
- slozite nastaveni komunikace (MMS, GPRS, WAP)
- nemoznost Javy na pozadi (Jimm, hry, aplikace)
- ne kazda Java hra a aplikace jede
- nemoznost radia na pozadi a hlasiteho pusteni radia
- chybi ekvalizer v media playeru
- docela velka pismena, tak velkemu displayi by sluseli mensi pismena, ale treba se dockame v dalsim FW. Co vy na to?
- vibrace (jsou strasne silne a nejdou snizit, napr. kdyz mate upominku v kalendari a mate zapnute vibrace, tak telefon vibruje, jak kdyby mel spadnout cely svet :wink: )
- mizerny email klient (nevite nekdo o necem v Jave???)
=============
* pokud nejaka hra funguje, je opravdu super, hlavne 3D Java - Doom.
* kalendar dostatecny, ale mensi pismo by se hodilo.

To me zatim napadlo, ale kdyz neco prihodite, budu rad, aspon se neco priucim :-).
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stano.mania 21. 10. 2006 11:13

Väčšie písmená sa mi hodia, lebo na CX75 mi to nebolo ono, oči slabnú...
Problémom nie či kúpiť/nekúpiť,
ale na Slovensku vôbec nie je.
Ak je, tak len na papieri. :pozor2
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod 2jery 21. 10. 2006 12:23

Baxtter píše:K čemu ten Oskárek je? S pomocí Multime - více na siemensmania.cz - si lze připravit aplikaci, která bude obsahovat např. vámi dotazované programy "Oskárka,SimpleMail,Colibry...". v jediném souboru XX.jar Po spuštění lze maze aplikacemi přepínat, spouštět na pozadí... Vše najdete na siemensmanii v sekci návody.a/quote]


O tomto vím,ale chci vědět,jestli fungují výše uvedené aplikace samostatně.Je otázkou,jestli bude ta "multifunkční" aplikace na tomto telefonu fungovat....
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod Bibendum 21. 10. 2006 14:13

Pár témátek do E71 : http://themes.modopo.com/index.php?m=23&language=en

EDIT:už jste někdo zkoušel s tímto telefonem Mobile Phone Manager?Jde mi o to že pro tento model ještě na stránkách Siemensu není a tak nevím zda bude fungovat starší verze pro jiné modely.Potřebuju tu kvůli synchronizaci a posílání souborů do telefonu.
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarri 21. 10. 2006 17:09

Bibendum píše:Pár témátek do E71 : http://themes.modopo.com/index.php?m=23&language=en

EDIT:už jste někdo zkoušel s tímto telefonem Mobile Phone Manager?Jde mi o to že pro tento model ještě na stránkách Siemensu není a tak nevím zda bude fungovat starší verze pro jiné modely.Potřebuju tu kvůli synchronizaci a posílání souborů do telefonu.
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bibendum 21. 10. 2006 17:26

O.K.,díky,díval jsem se na ty české stránky stránky Siemensu a tam jsem to nenašel,ale na těch anglických to je i v české mutaci.
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrazyFish89 21. 10. 2006 19:21

BTW: co je Mobile Phone Manager? :lol:
Sie MT50 -> BQS E71
CrazyFish89
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 21. 10. 2006 19:35

Názov hovorí za všetko, stačí vyskúšať.
Ale podľa mňa na Siemensy je najlepší program Simoco a už je aj free.
Niektorí ho skúšali a ide aj na E71. :tleskani
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod Torment 22. 10. 2006 07:42

Jarri píše:
- mizerny email klient (nevite nekdo o necem v Jave???)
=============


Co je na nom zle, mozes to trochu konkretizovat? Dik.
Torment
Junior

Odeslat příspěvekod Jarri 22. 10. 2006 14:12

2 Torment: mizerny email klient znamena, ze jsou v nem moc velka pismena, coz ztraci na prehlednosti a nema moc nastaveni, treba na seznamu mi stahuje vsechny polozky dorucene, i kdyz mam ve slozce Dorucene jen 20 mailu, nevim proc? :?:
Jarri
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků