Jaké MDA a podobně by jste doporučily

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod USER47 17. 10. 2006 17:21

crashpc píše:vario taky neni rychlíkk/quote]

Souhlasím, ale zdá se mi, že Tazzmania se bojí, aby to nebylo líjako X700, což nehrozí snad ani v případě nejhorší romky:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazzmania 17. 10. 2006 17:37

USER47 píše:
crashpc píše:vario taky neni rychlíkk/quote]
Souhlasím, ale zdá se mi, že Tazzmania se bojí, aby to nebylo líjako X700, což nehrozí snad ani v případě nejhorší romky:).
...doteky které přináší oběti...
Tazzmania
Junior

Odeslat příspěvekod Burina 17. 10. 2006 19:18

mvp píše:V cem tkvi vyssi rychlost - konkretnich zarizeni ??


V tom, že je všechno rychlejší, plynulejší atd.

Viděl jsi na INVEXU ARTEMIS v akci ? To demo TOMTOMa bylo trhaný jak ... nebudu sprostý. A to bylo zcela čisté PDA bez aplikací.

Na mém PDA ( 400 ), plno akčnějších her stíhá jen tak tak. A jelikož mám možnost si vyzkoušet od kámoše většinu PDA co se prodávají, tak vím o čem mluvím.
Toho ARTEMISe zatím nemá, takže podrobit ho zátěži v praxi zatím nemůžu.

A pokud snad chceš srovnát Svojí Mazdu 1,3 l s AUDI A6 2.0 T FSI, tak už nemám slov.
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod mvp 17. 10. 2006 20:28

No , presne tuto odpoved jsem cekal,zadne zkusenosti,zadne znalosti ..... za 1) opet opakuji - projdi si zpet ALESPON toto forum aby jsi presne videl o cem je rec , za 2) nevi proc resis Artemis ktery jeste nikdo nemel moznost ani zkusit ve finalni verzi - srovnavej s tim co je k dispozici (viz.projdi si zpet forum) 3) plynulost a rychlost - opet projdi si zpet forum a alespon se PODIVEJ co se ti zde nabizi
za 3) nesrovnavam s Audi 2.T FSI jelikoz tohle auto ani neznam :-) (ackoliv s mymi 230 konmi bych urcite srovnavat mohl :-D ale pisu ze vetsinu ! hloupych 2 litru - opet tedy alespon cti :-D

mimochodem , ted jsem se podival co ze za "hvezdu" je to tvoje Audi ... no a aby se to nepletlo - tak tehle "bombe" natru rit kdykoliv si vzpomenu :-D
mvp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burina 18. 10. 2006 05:33

mvp píše:..,zadne zkusenosti,zadne znalosti .....


Nebudu s tou polemizovat. Ale určitě jsem držel v ruce ,vyzkoušel více PDA než TY. V současné době mám doma 3.

Ty mne jen odkazuješ na přečtění diskuze. Ale vlastní zkušenost žádná.

Ať si každý vybere sám.
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod mvp 18. 10. 2006 06:17

No,to je zase ono - kdyby jsi si neco alespon ohledne daneho tematu prostudoval (kdyz uz o tom sam nic nevis) a neblabolil o poctech PDA atd. tak by jsi se zpatky dopracoval ze jsem uz kdysi davno na toto tema pripravil velice podrobny rozbor s velice praktickymi testy .
takze .. jak pises "At si kazdy vybere sam" - to je jedine co ma zatim od tebe hlavu a patu :-D
A az se ti rozsviti tak pochopis mozne i jine veci nezli ze 200MHz nemusi byt "mene" nezli 400MHz , dokonce i 520MHz , ze u PC AMD procesorum staci dvoutretinova frekvence k tomu aby vykonove byly rovnocenym partnerem Intelum a treba i to ze 1,3 obsah u jednoho auta muze byt vykonove mnohem vic nezli u jineho s treba 2.5 litrem ....
A co nejdulezitejsi do zivota - ze se nemontujeme do niceho cemu nerozumime :-D

pro upresneni zde mam nick "mvp" , na http://www.ce4you.cz "losos" (pokud by jsi byl agilni a mel zajem se neco dozvedet ce4you vrele doprucuji)
mvp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bunak (novy) 18. 10. 2006 07:19

Navrhuju E-ten G500+ nebo si pockat do konce roku na E-ten X500 coz bude kombinace M600+ a G500+ takze wifi + GPS :tleskani
bunak (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Burina 18. 10. 2006 07:51

A proč tedy zakládáš na diskuzním serveru ce4you.cz diskuze na program, který přetaktovává ten Tvůj procesor Omap ??? :lol:
Když je podle Tebe vykon toho procesoru dostatečný. :D

A pokud jsem si všiml, tak hned několik uživatelů si Tě tam dobírá nač tento procesor potřebuje program na přetaktování, když Ty stále tvrdíš i tam ( na ce4you ), že "Podle Tebe tento procesor zvládá vše".

Zde je link na tu diskuzi, aby bylo vidět. :twisted:

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12725&fi=0
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod mvp 18. 10. 2006 08:42

Vidim ze zabredas opravdu do hovadin,tak jen zkratka...proc se pretaktovavaji procesory xscale 400,520 a vic? Proc se u PC pretaktovavaji 4Ghz procesory ? Proc se "tuni" auta s jiz tak vysokym vykonem??
mvp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazzmania 18. 10. 2006 09:56

bunak píše:Navrhuju E-ten G500+ nebo si pockat do konce roku na E-ten X500 coz bude kombinace M600+ a G500+ takze wifi + GPS :tleskani-/quote]
Ano, jak jsem psal, počkám si na X500, ale možná ještě vydržím, jestli nevyběhnou s X500+ (dvojtá paměť...)
...doteky které přináší oběti...
Tazzmania
Junior

Odeslat příspěvekod crashpc 18. 10. 2006 15:29

mvp - adrenaaaliiiinnn :twisted: (citace)...
no a někdy prostě pro vychutnání si ještě mazcovějšího výkonu...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod x.lamicka 18. 10. 2006 17:21

Nejdříve bude X500, M700 s QWERTY klávesnicí a až za nějáký čásek + modely ;-)
x.lamicka
Junior

Odeslat příspěvekod Trckn 22. 10. 2006 23:02

Vyborne! PoPelari se uz hadaji mezi sebou a to i bez me malickosti :)
Mam z vas chlapci radost :)
Trckn

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků