T-Mobile - televize v kapse

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 14. 12. 2006 18:46

To je dobrá cena! Mohli by to pustit co nejdřív!
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 14. 12. 2006 18:49

Když v té ceně bude i pronájem mobilu podporujícího DVB-H, tak koneckonců proč nééé no ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 14. 12. 2006 19:30

Bylo by báječné, kdyby se do budoucna dělaly např. mnou již zmíněná PDAčka s podporou DVB-H. Při nějaké delší cestě by se to mohlo hodit. To by se pak mohlo dobře využít aktivace služby jen na jeden den za pár korun. Jinak TV raději na pořádné obrazovce nebo raději knížku do ruky. Kdo se má také pořád koukat na to, že na něj před těsným koncem filmu vyskočí reklama, která je sama o sobě sponzorována nějakými tabletkami nebo zamerikanizovanou reklamou Vodafonu.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thomyy 14. 12. 2006 22:23

A kdo myslíte, že bude dodávat sítě pro DVB-H, protože Radiokomunikace dle nynějšího zákona nemohou požádat o tendr na operátora, který bude spravovat sítě DVB-H...
A pro TM je taky velká výhoda, že si uvědomil, že je dobré spolupracovat i s O2 a VF, tedy se ceny na náklady rozdělí a žádný zákazník nebude muset tímto přecházet jen kvůli "Televizi v mobilu" k TM... Chválím :tleskani
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hangars 14. 12. 2006 22:33

To jsem jenom zvědav jak budou spolupracovat. Ale je to dobrý tah.
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 15. 12. 2006 16:53

Taky moc nevěřím, že při sdílení se nebude nějaký op chtít zvýhodnit. Bohužel telefony s podporou těchto technologii jsou drahé.
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 26. 2. 2007 20:21

Oživuji toto téma.

Televize v kapse bude až v první polovině roku 2008. Další informace zde


ales76: Prosím o přepsání názvu tématu, jelikož PLAY! je nakonec úplně jiná služba.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 27. 2. 2007 06:24

Zajímalo by mě jestli třeba neexistuje nějaké přídavné zařízení pro příjem televize na S60
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků