Sony Ericsson K800i od T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hangars 13. 1. 2007 15:15

Mě například customizace od TM u Nokie 6233 nevadí a hlavně menu neni nějak poškozené jako u 6234 od VF. :wink:
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 13. 1. 2007 17:27

Když přepnete telefon do tichého režimu tak se žádný zvuk neozve!

Telefony upravujou všichni tři operátoři!
Měl jsem v ruce K800 od VF a je tam taky samý tlačítko nastaveno na Live! a W700 od O2 a taky je pozměněný menu oproti originálu.
Já mám K750 od TM a taky je změněný, ale že by mi to nějak vadilo se říct nedá!!!
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod Hangars 13. 1. 2007 17:39

U O2 a TM se dá customizace překousnout ale u VF např. u SE K800i a N 6234 je to něco příšerného a i kdybych v tom telefonu používal Vodafon tak bych si ani jeden nepořídil.
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 13. 1. 2007 22:11

DarkLady píše:tak jsem zjistila novou věc, mohla by někoho zajímat: zvuk foťáku vypnout běžně nelze, ale pokud dáte tichý režim, tak se nic neozve :wink:

P.S.: odzkoušeno na K800i od TM, první FW, žádná aktualizaced/quote]

Jojo, stejným způsobem to funguje u necustomizovaných SE a např. i u customizované K750i od TM (oproti třeba VF, u jehož customizace není možné dosáhnout vypnutí zvuku foťáku ani tichým režimem).
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 17. 1. 2007 19:04

Hangars píše:U O2 a TM se dá customizace překousnout ale u VF např. u SE K800i a N 6234 je to něco příšerného a i kdybych v tom telefonu používal Vodafon tak bych si ani jeden nepořídil.n/quote]


Mě customizace u 6234 vůbec nevadí. Krom vzhledu ikon jsem si přenastavil vše jak potřebuji. Včetně tlačítka Vodafone live, tam mám kalkulačku, neb ji značně využívám. A "Jdi na" mám galerii. U K750i a K 800i je to asi horší. Naštígro jsem koupil K750i v srpnu a žádnej custom 8)
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků