Odolné MT - zkušenosti

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mickaelb 23. 7. 2005 19:28

Ja kdyz jdu ven a ocekavan, ze by mohlo poradne zaprset tak jsem vzdycky zabalil me telefony (3310,3510i,3200,6230i) do igelitoveho sacku a poradne omotal pruhlednou izolackou ;) a vsechny prezily vlhke podminky :lol: proti padu uz by odolne nebyly, ale mohl bych jeste pod ten sacek tad na rozky nejakou tvrdou gumu a na displej plexisklo...a mobil vydzri skoro vse :lol:
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Honza1988 23. 7. 2005 20:54

V roce 2001 jsem si koupil svuj prvni mobil-byl to tehdy vynikajici Siemens M35i. Dodnes funguje naprosto bezchybne, fakt je, ze se mnou zazil par padu ze schodu, ze dveri autobusu, pouzival jsem ho i na plazi.. Po dvou letech jsem si koupil novy telefon a tenhle dal matce. Vzhledem k tomu, ze mam Motorolu V500, tak si obcas kdyz vezmu do rukou Siemens rikam, jaky lehky, prakticky a skladny telefon jsem mel :D Kdyby se na nem daly dobre psat smsky, tak bych se k nemu mozna jeste vratil 8) Libi se mi i po vzhledovy strance vic nez nektery dnesni telefony a zlutou variantu povazuju za best of :shock: :D
Honza1988
Junior

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 24. 7. 2005 08:02

Honza1988 píše:V roce 2001 jsem si koupil svuj prvni mobil-byl to tehdy vynikajici Siemens M35i. Dodnes funguje naprosto bezchybne, fakt je, ze se mnou zazil par padu ze schodu, ze dveri autobusu, pouzival jsem ho i na plazi.. Po dvou letech jsem si koupil novy telefon a tenhle dal matce. Vzhledem k tomu, ze mam Motorolu V500, tak si obcas kdyz vezmu do rukou Siemens rikam, jaky lehky, prakticky a skladny telefon jsem mel :D Kdyby se na nem daly dobre psat smsky, tak bych se k nemu mozna jeste vratil 8) Libi se mi i po vzhledovy strance vic nez nektery dnesni telefony a zlutou variantu povazuju za best of :shock: :D
Škoda ,že v tom siemens nepokračoval.
Petr.kkk
Junior

Odeslat příspěvekod hifidevel 24. 7. 2005 08:54

ja jsem mel ericssona r310 a jednou mi pri venceni psu spadnul do vody asi 2,5m hluboko,takove jezirko s blativym dnem.Nez jseh ho vylovil tak to mohly byt zhruba taky tri hodky.Po vyloveni samozrejne nefunfoval ,takze jem ho rozebral ,povitiral a vysusil a za par hodin fungoval vesele dal,jenom jedno tlůacitko jsem musel mackat vic.Byl to nezmar s magneziovym ramem.Tolik moje skusenost.Ale ted stejne uvazuju o M75.
hifidevel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honzat 24. 7. 2005 09:18

Já měl dřív Philips Savvy vogue a s tím sem přplaval mírně opilý přehradu. Stačilo jen ho nechat vyschnout a fungoval dál :D
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nekolik 24. 7. 2005 11:41

5210 byl nejrychlej cnicenej mobil kterej sem kdy videl pri normalnim pouzivanim - mel sem ho ja a dalsi 2 kamosi... do odolnyho uz nejdu
Buď takový, jaký cheš, aby byl svět kolem tebe.
nekolik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 24. 7. 2005 13:02

Ja mel m35, koupal se ve vode, v pivu, v desti bezne, o padech ani nemluvim. Pouzival jsem ho tak intenzivne az se mi uplne sedrela ta zadni guma, coz byla skoda, prot byla fakt dobra. Telefon se moh polozit na palubni desku v aute a v zatacce se nehnul. Jediny dve veci byly blby: 1. nebyl sesroubovanej ale jen secvakanej, takze pri opravdu prudkym narazu se rozlitl na prvocinitele, 2. klavesnice se brzo osoupala - nekolikrat jsem ji menil. Nicmene po vsem tomhle zachazeni a nescetnem prehrani fw a patchovani fungoval na 100%. Ted mam m65 trictvrte roku a zatim absolutni spokojenost. Jen ten velkej displej je nachylnej na skrabance a dostat se k simce je prace pro chirurga, nicmene co se tyka odolnosti, nemuzu si stezovat.
Nejsem zadnej sportovec, nemam potrebu telefon hazet proti zdi a zkouset jak dlouho vydrzi pod vodou, ale myslim, ze i v beznym kazdodennim zivote se vyskytnou situace, kdy se zvysena odolnost hodi. Navic mam rad pocit, ze pristroj, kterej mam v ruce neni jen bakelitova hracka, ze ho jen tak neco nerozhodi a ze se k nemu nemusim chovat v rukavickach aniz by se mu dostalo nejaky ujmy.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICi 24. 7. 2005 13:54

Tak ja nevim?!? Neni vam to blby se takhle chovat ke svym ..milackum"??? ja uz mel hodne founu ale takovy veci jsem nedela snad s zadnym(jako kopani a hazeni o zed atd) nereknu kdyz je to nechte ale...nonono:)
S6 power -> C25 -> C35i -> M35i -> 3330 -> 3510i -> 3100 -> SGH-E700 -> T630 -> 6230 -> 6230i -> SGH-E720 -> 6230 -> 6280 -> 6233 [FW 3.70] / MSI USB BToes
-----------------------------------------------------
Vodafone - Odepiš
ICi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 24. 7. 2005 14:38

hifidevel píše:ja jsem mel ericssona r310 a jednou mi pri venceni psu spadnul do vody asi 2,5m hluboko,takove jezirko s blativym dnem.Nez jseh ho vylovil tak to mohly byt zhruba taky tri hodky.Po vyloveni samozrejne nefunfoval ,takze jem ho rozebral ,povitiral a vysusil a za par hodin fungoval vesele dal,jenom jedno tlůacitko jsem musel mackat vic.Byl to nezmar s magneziovym ramem.Tolik moje skusenost.Ale ted stejne uvazuju o M75../quote]
Proč nefungoval?? Nokia 6250 fungovala normálně.
Petr.kkk
Junior

Odeslat příspěvekod Luke 24. 7. 2005 14:45

mickaelb píše:Ja kdyz jdu ven a ocekavan, ze by mohlo poradne zaprset tak jsem vzdycky zabalil me telefony (3310,3510i,3200,6230i) do igelitoveho sacku a poradne omotal pruhlednou izolackou ;) a vsechny prezily vlhke podminky :lol: proti padu uz by odolne nebyly, ale mohl bych jeste pod ten sacek tad na rozky nejakou tvrdou gumu a na displej plexisklo...a mobil vydzri skoro vse :lol:
A jak se Ti s touhle úpravou telefonovalo?
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 24. 7. 2005 14:46

rockham píše: Od té doby sou menší problémy s telofonováním.. Třeba, že nikoho neslyším...;-)-/quote]

Třeba to bude tím že byl podle Tebe přebytečnej i reproduktor :mrgreen:
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 24. 7. 2005 14:49

Nestačí vzít trochu gumy a nalepit do rohů MT a také trochu upravit displej, a nakonec udělat nějaký kovový držák jak je to u M65?
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 24. 7. 2005 15:41

radekm píše:Nestačí vzít trochu gumy a nalepit do rohů MT a také trochu upravit displej, a nakonec udělat nějaký kovový držák jak je to u M65?e/quote]
Jasne, nejlepsi by bylo zalepit vsechny otvory v telefonu vcetne reproduktoru a mikrofonu, poradne zalit lepidlem kryt baterie a simky (vsak ty se nikdy nemeni), klavesnici zatavit do igelitu a pres displej dat tri centimetry tluste sklo.....mozna jsem se prehledl, ale jde o to ten telefon pouzivat nebo co nejlepe zabezpecit proti cemukoliv? :mrgreen:
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza1988 24. 7. 2005 20:00

Petr.kkk píše:
Honza1988 píše:V roce 2001 jsem si koupil svuj prvni mobil-byl to tehdy vynikajici Siemens M35i. Dodnes funguje naprosto bezchybne, fakt je, ze se mnou zazil par padu ze schodu, ze dveri autobusu, pouzival jsem ho i na plazi.. Po dvou letech jsem si koupil novy telefon a tenhle dal matce. Vzhledem k tomu, ze mam Motorolu V500, tak si obcas kdyz vezmu do rukou Siemens rikam, jaky lehky, prakticky a skladny telefon jsem mel :D Kdyby se na nem daly dobre psat smsky, tak bych se k nemu mozna jeste vratil 8) Libi se mi i po vzhledovy strance vic nez nektery dnesni telefony a zlutou variantu povazuju za best of :shock: :D
Škoda ,že v tom siemens nepokračoval.a/quote]

Jojo, skoda. Dalsi Siemensy se uz podle me 35tkovy rade nevyrovnaly..M45 byl hnusnej, 55kova rada nemela odolnej telefon vubec, M65 se mi taky celkem libil, no, a posledni Siemensy jsou takovy nijaky, postradaj originalitu a nelibi se mi. A pokud se kouknu na funkce tak se mi nabizi X srovnatelnejch telefonu, takze po Siemensu bych uz asi nesahl.
Honza1988
Junior

Odeslat příspěvekod Cheper 24. 7. 2005 21:23

Ja osobne mam Siemens M65 a normalne sem si ho umejval pod vodou a nc mu nebylo. Ale jednou mi nahodne spd d louze a hned byl skro kaput a dlouho sem ho musel krisit, do tedmi nefungujou nektery klavesy. Ale ja si jinak myslm, ze je to vyhoda mit odolnej MT ;)
Život je pes!!
A proto si ho vychutnejte do poslední kapky :)

Cogito ergo sum
Cheper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků