Nokia 6233 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk 19. 2. 2007 20:26

proc ja si všechno koupim hned a nepočkám :lol:
bbbeeejjjkkk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POGman 19. 2. 2007 22:16

Mam asi tu N6233 hodit do servisu coo?
POGman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk 20. 2. 2007 09:16

jj, hod si ji to servisu, me to dělá taky, taky tam pujdu, hraju hru, problikne bila obrazovka, pak naskočí indikátor baterky a pak plocha
bbbeeejjjkkk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POGman 20. 2. 2007 10:18

To bbbeeejjjkkk:
jojo to me delalo a ted uz ale nedostanu ani do tel :cry: .Mam dat servis nebo k reklamaci kde jsem to koupil?
POGman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk 20. 2. 2007 15:46

To POGman:
vyreklamuj to, tam kdes to koupil
bbbeeejjjkkk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mishole 20. 2. 2007 16:39

zdravicko, viem ze sa to tu uz davnejsie riesilo ale nemam cas to tu hladat, ako je to s prehravanim filmov na tejto nokii? nejaky prehravac aby sa dalo pretacat a aby bol film full-screen bez popiskov tlacitiek ? hovorilo sa tu myslim o VPlayeri ci aky to bol ale ta stara verzia mi nesla moc dobre... neni nieco nove? pokrocilo sa v tom? diky moc
Říkám ti, Teal'cu.
Jestli rychle nenajdem cestu, jak se z toho dostat, tak se z toho zblázním. Zbláznit znamená ztratit rozum zblbnout, zmagořit, pominout se, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý. ZMAGOŘIIIIT !!!!! <-StarGate->
mishole
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod McEver4 20. 2. 2007 16:51

omlouvam se pokud jiz tato otazka tu byla ale nemohu pres vyhledavani nic najit.

Chtel jsem se zeptat, ktery program podporuje komunikaci s NOKII 6233 a zaroven lze v nem prirazovat kontakty do skupin.

Zaroven vsem muzu rici ze nokie 6233 ma moznost pouze 50 kontaktu v jedne skupine, pro dalsi lidi si musite zalozit dalsi skupinu.

Potrebuji zaradit pres 400 kontaktu do skupin. rucne jsem to delal jednou, pak jsem vymenil pametovou kartu a vsechny skupiny se me vyprazdnily. proto hledam soft pres ktery bych si kontakty znovu zaradil.
McEver4
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samooo 20. 2. 2007 17:39

mishole píše:zdravicko, viem ze sa to tu uz davnejsie riesilo ale nemam cas to tu hladat, ako je to s prehravanim filmov na tejto nokii? nejaky prehravac aby sa dalo pretacat a aby bol film full-screen bez popiskov tlacitiek ? hovorilo sa tu myslim o VPlayeri ci aky to bol ale ta stara verzia mi nesla moc dobre... neni nieco nove? pokrocilo sa v tom? diky moc

Mal by si si nájsť čas to hľadať, lebo práve kvôli takým ľuďom (nič proti tebe osobne) sa fórum stáva neprehľadné. Ale moja dobrota mi nedá a tak ti poviem, že nič použiteľné pre tento mobil nie je. Musíš si vystačiť so vstavaným prehrávačom
Nokia 3310 -> Motorola V235 -> Nokia 6233 Black + 1GB MicroSD -> Nokia E51 -> HTC Touch HD -> Nokia N97 -> Nokia N900 -> Motorola Milestone

$amo
samooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filipza 20. 2. 2007 18:43

samooo píše:Ja som kúpil 1GB Kingston (BTW funguje zatiaľ bez problémov) tesne pred Vianocami za 1150 Sk a to som vtedy kúpil jednu z najlacnejších. A myslel som, že sa mi niečo stane, keď som ju dnes našiel za 273 Sk - po 2 mesiacoch! (http://www.karman.sk/product.jsp?artno=10008409). Ale škoda, že 2GB karty až tak cenovo neklesli.o/quote]

objednaval, niekto z tejto stranky tu kartu? sa mi ta cena nechce verit, este ze som pockal :)) thx SAMOO
Neries to...
filipza
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk 20. 2. 2007 18:49

tak tomu věř, je to realita :mrgreen:
bbbeeejjjkkk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filipza 20. 2. 2007 19:51

bbbeeejjjkkk píše:tak tomu věř, je to realita :mrgreen:-/quote]

uz je objednana :mrgreen: dnes som mal fakt dobry den :lol:
Neries to...
filipza
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maron 21. 2. 2007 06:34

Tak jsem si objednal 2 GB s donáškou domů, už se těšímj jak ji nacpu MP3kama. Jdu na operaci kolena, tak se to bude hodit...

??? :oops: Musím ji nějak naformátovat, nebo ji tam pouze šoupnu a jeto...?
Díky. M
Maron
Junior

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk 21. 2. 2007 08:53

strc ji do founa a dej naformátovat
bbbeeejjjkkk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POGman 21. 2. 2007 14:26

samooo píše:
mishole píše:zdravicko, viem ze sa to tu uz davnejsie riesilo ale nemam cas to tu hladat, ako je to s prehravanim filmov na tejto nokii? nejaky prehravac aby sa dalo pretacat a aby bol film full-screen bez popiskov tlacitiek ? hovorilo sa tu myslim o VPlayeri ci aky to bol ale ta stara verzia mi nesla moc dobre... neni nieco nove? pokrocilo sa v tom? diky moc

Mal by si si nájsť čas to hľadať, lebo práve kvôli takým ľuďom (nič proti tebe osobne) sa fórum stáva neprehľadné. Ale moja dobrota mi nedá a tak ti poviem, že nič použiteľné pre tento mobil nie je. Musíš si vystačiť so vstavaným prehrávačom /quote]

hmm chtelo by to new FW ktery by to upravil a jeste me tady chyby na tomto mobilu macro u fotaku jak to ma treba SE,ale na to asi nema ta optika :|
POGman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mishole 21. 2. 2007 15:46

dakujem za odpovede, toho prehravaca je strasna skoda... :( to makro mi nechyba... na fotenie mam fotak :)
Říkám ti, Teal'cu.
Jestli rychle nenajdem cestu, jak se z toho dostat, tak se z toho zblázním. Zbláznit znamená ztratit rozum zblbnout, zmagořit, pominout se, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý. ZMAGOŘIIIIT !!!!! <-StarGate->
mishole
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků