Lze prodloužit platnost speciálních tarifů z promoakcí?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomvill 31. 3. 2007 10:16

Ahojte, chci se Vás zeptat zdali nevíte jak je to s prodloužením platnosti u promo tarifů Twist? Loňské léto jsem totiž v rámci jedné akce obrdžel simku t-mobilu právě s jedním z těchto výhodných tarifů a protože tam bylo hezké číslo a výhodné podmínky, tak jsem ji ochotně začal využívat ( mám tarif sms+ kde je volání do všech mobilních sítí za 5,50 a na pevnou za 3 kačky. Sms do t-mobile za 0,50 a jinde ted z hlavy nevim bo jinak pouzivam odepis)

No jenze tento tarif má konec platnosti 31,11,2007 a já bych byl nejradši kdyby byl možno ponechat napořád, tak mě zajímalo zdali s tím někdo nemáte zkušenosti, či se nedá nějak operátor ukecat např. žádostí o přenesení čísla ke konkurenci atd.

Díky za odpovědi a hezkou sobotu :wink:

Ještě dodávám, že tam je účtování 60+1, takže fakt šupa tarif:-)

//ales76: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžete Obrázek
tomvill
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 31. 3. 2007 10:19

1) myslím si, že na konec tarifu je ještě brzo a nevím proč to řešit půl roku předem, za měsíc může být situace úplně jiná

2)pokud by to šlo řešit tím, že odejdete, tak odejdete, na twistu je jim to šum a fuk než aby zasahovali do systému a zadávali jen vám prodloužení tarifu. A pokud ano, bude to individuální a my to tu opravdu neodhadneme!

a ještě dodám, že původní příspěvek můžete editovat a ne psát další "do placu"
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Aleš P. 31. 3. 2007 10:20

Nedá. Myslím, že to bude nastaveno v jejich systému a nějaké individuální prodloužení tarifu na promo SIM nepůjde.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomvill 31. 3. 2007 10:34

No jestli je to tak, tak to je skoda, ale co se dá dělat. No uvidíme s čím se do té doby naši milí operátoři přihasí, škoda toho nového twistu start, ceny dobré, ale to účtování:-(
tomvill
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků