Motorola V360 a micro SD 1gb restart phonu

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jiri88 9. 5. 2007 15:51

Ahoj!Chtěl bych popsat následující problém s Moto V360.Zkoušel jsem z ní vyjmout pamětovou 1gb kartu Sandisk a jakmile se mi to podařilo tak po novém zasunutí karty mi ten mobil začal zlobit.A to takovým způsobem že napřed např.pouštěl hovor přes hlasitéHF,pak se vypl displej a v telefonu zasyčelo a vypl se po krátkém zavibrování celý.Nyní jde bez potíží,ale bez karty,pokud bych chtěl založit přídavnou pamět,začne dělat opět toto vypsané.Chyba karty??zvolit menší kapacitu??Nebo se telefonu zbavit??Prosím porad..Jiří můj mail AIDAH@SEZNAM.CZ .Děkuji....
Jiri88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr H.. 9. 5. 2007 17:36

Zkusil bych reakce s jinou kartou, klidně i stejnou značku i stejnou kapacitu, ale jiný kus. Je možné že je špatná. Byla zformátovaná?
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiri88 11. 5. 2007 17:40

Ahoj!Děkuji za odpověd,já mám celkem špatný slot,ve kterém ta karta uvízne a nejde ven,ale Mat.,která má tu stejnou s dobrou pružinou pro vyskočení karty tak to byl stejný problém-je možné že pokud je ten foun stavěn pro karty 512mb a já mám už na té kartě 690mb dat to takto nechápal??
Jiri88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr H.. 11. 5. 2007 17:46

Nevím, o tom, že by nějaký mobil byl stavěný jen na nějakou velikost paměťových karet. Nikdy jsem o tom neslyšel.

Jestli jsem to dobře pochopil, tak ta karta nefunguje ani v jiný V360. Takže je problém podle mě v ní. Zkus si někde půjčit jinou 1GB a zkus jí. Pakliže to bude tím - reklamuj jí.
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiri88 11. 5. 2007 18:40

Na Infoline Motoroly mě totiž řekli že je štěstí že ta gigovka tam vůbec se rozjede..KRZR K1 už je prý stavěn i na karty vyšších kapacit než 512.Ještě bych možná mohl zkusit jak se to ůložiště bude chovat s redukcí na klasickou SD kartu v počítači..Je KRZR dobrý telefon??Uvažuju o něm totiž a dost.Prý tam už je i ten mp3 player je dělán lépe a telefon už prý i složkuje soubory.Tato ještě ne-vidím to jako holá data bez možnosti si to uspořádat do kategorií jak to uměl tenkrát SE K700i.
Jiri88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod *f* 11. 5. 2007 19:05

Petr H.. píše:Nevím, o tom, že by nějaký mobil byl stavěný jen na nějakou velikost paměťových karet. Nikdy jsem o tom neslyšel.

Jestli jsem to dobře pochopil, tak ta karta nefunguje ani v jiný V360. Takže je problém podle mě v ní. Zkus si někde půjčit jinou 1GB a zkus jí. Pakliže to bude tím - reklamuj jí.u/quote]


staci si pozriet web motoroly a zistis, ze max odporucana velkost karty je 1GB, nove modely vsak podporuju aj vyssie kapacity
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 11. 5. 2007 19:06

Co jsem četl o V360, tak 1GB karta normálně funguje, jak je to s 2GB nikdo nepíše (stejně jsou zatím drahý). Ještě kartu nemám, ale příští týden si ji koupím, tak pak dám vědět.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Jiri88 11. 5. 2007 19:09

Jojo,díky-tak pak dej prosím vědět..
Jiri88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nadruhou 12. 5. 2007 22:20

sonix píše:Co jsem četl o V360, tak 1GB karta normálně funguje, jak je to s 2GB nikdo nepíše (stejně jsou zatím drahý). Ještě kartu nemám, ale příští týden si ji koupím, tak pak dám vědět.a/quote]


Já střídám 512 a 1G a nepozoruji problém. A používám nejlevnější :lol: A-DATA.
Nadruhou
Historie Sag 920, Eri GA 928, Eri T10, Sie A 55, MOTO V360, J20 Hazel sloužil do roztrhání těla, nyní je čas na Win8.1 Prestigio MP8400 vyreklamován a nyní Lumia 532
nadruhou
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 18. 5. 2007 09:26

Kartu již mám 1GB Kingston, ale po vložení mi karta při formátování napsala vždy: Formátování selhalo, zkusit znovu? Ovšem nikdy se to nepovedlo. Tak jsem připojil mobil k PC a dal formátovat z windows. Nepomohlo to. Zkusil jsem tedy nakopírovat na kartu z PC nějaký soubor a když jsem ho v mobilu spustil, tak se automaticky vytvořili potřebné adresáře a karta již maká správně.
PS: pozor na správné vložení karty. Na obrázku v příručce je karta otočena opačně. Já ji tam zkoušel pořád strkat ale vůbec to nešlo, karta se nahýbala do strany. Takže ten zobáček co je z jedný strany karty musí směřovat při zasunování ke straně, co je tam jen jedno tlačítko.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 21. 5. 2007 21:02

sonix píše:Kartu již mám 1GB Kingston, ale po vložení mi karta při formátování napsala vždy: Formátování selhalo, zkusit znovu? Ovšem nikdy se to nepovedlo. Tak jsem připojil mobil k PC a dal formátovat z windows. Nepomohlo to. Zkusil jsem tedy nakopírovat na kartu z PC nějaký soubor a když jsem ho v mobilu spustil, tak se automaticky vytvořili potřebné adresáře a karta již maká správně.
PS: pozor na správné vložení karty. Na obrázku v příručce je karta otočena opačně. Já ji tam zkoušel pořád strkat ale vůbec to nešlo, karta se nahýbala do strany. Takže ten zobáček co je z jedný strany karty musí směřovat při zasunování ke straně, co je tam jen jedno tlačítko.
Jiří Kuruc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 22. 5. 2007 19:59

Mě ta karta funguje normálně, ale až když se tam objevily ty adresáře, předtím to nešlo ukládat.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Jiri88 24. 5. 2007 19:52

Já v tom používal kartu Sandisk.A objevilo se to/jako ta chyba/až při pořízení pár nových fotek když se karta dostala na zaplnění 790MB dat.Dnes už uvažuji o jiném telefonu-je dobrá volba třeba Nokia 6131 od vodafonu??Jedinou chybu co u ní pozoruji je třeba posílání vizitek tel.seznamu z Motoroly na Nokii-bez viditelného BT režimu to nepříjme...Mohu ji mít jako dotovaný,cena 577Kč.
Jiri88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod *f* 24. 5. 2007 20:42

to snad patri do inej temy... ;)
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiri88 25. 5. 2007 15:33

To máš pravdu,prepáč...
Jiri88
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků