Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod borrasca 14. 7. 2007 19:58

Dobrý den, nenašla jsem v PC suitu jak upravit obrázky. Např. když chci z pozadí do počítače na plochu udělat malý obrázek na displej do mobilu a oříznout ho tak aby tam dobře pasoval, tak nevím jak to mám udělat. U Motoroly nebo Samsungu se to dělá v přiloženém softwaru, tady jsem to nenašla. Děkuji za odpovědi
borrasca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin-N66 14. 7. 2007 21:12

V PC suite tahle funkce obsazena neni... a kdyby byla v S60 3rd pozadi na plochu/jako tapeta nikjak neroztahnes...vzdy bude jen ctverecek uprostred.Jedina moznost je S40 ThemeStudio a tapetu vlozit/editova primo do tematu kter pak nahrajes do founu a inmstalujes,mel jsem E50klu a tohle me celkem mrzelo.(starsi verze S60 1-2nd obrazek jako pozadi dokazaly pouzit a byl pekne full screen).
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcermis 14. 7. 2007 21:44

borrasca píše:Dobrý den, nenašla jsem v PC suitu jak upravit obrázky,......../quote]
no ja nemel potrebu obrazek upravovat dal sem si na telefon tez pozadi co mam na PC obrazek sem nijak nemenil a pekne mi pasuje na cely displej i na founu 8)
Anik píše:Prehrany SW na 5.00 mam ze servisu,ale zadnou zmenu jsem nepostrehla. :-(

No tak rozdíl tam asi nákej bude to by to jinak nedělaly :mrgreen: jen sem zatím nenašel vůbec žádný rozdíl ale dost mě udivuje že jsi telefon dávala do servisu na přehrání FW kdyt u 6300 je to tak jednoduché připojím USB kabel pustím NSU a během minuty a mám nový FW 8)
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin-N66 14. 7. 2007 22:17

Omlouvam se za mateni......nedoslo mi ze jsem v tematu o Nokii 6300 respektive S40 kde se fotografie jako pozadi korektne zobrazi pres cely displej,jeste jednou prominte.


krefsponks píše:kdyz chci dat do telefonu nejakou aplikaci, v jakem formatu? .jad nebo .jar?
diky

Format JAR a pokud mas instalovany Nokia PC Suite sam ji priradi ikonu instalatoru...pozor aplikace muze mit max. 1MB,takze jen nejake jednoduche alikace ci hry,poradny slovnik nenahrajes :(
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Body_Link 14. 7. 2007 22:35

Posílám všem co by měli zájem o nějaké nové schématka pro svou Nokii 6300. možná už to tu někdo dával,ale nebude na škodu třeba to připomenout. Tady je adresa a je to zadara: http://www13.ownskin.com/theme?p=1&b=md&k=1&o=1
Body_Link
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin-N66 14. 7. 2007 22:38

O tomhle webu na tvoru temat pro S40 vim a je dobry,take doporucuji! :wink:
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borrasca 15. 7. 2007 07:50

Jsem telefonový laik, tak na mě musíte polopatě. Když si do telefonu nahraju tapetu z počítače a dám jí jako tapetu na displej tak je malá, má zachovaný tvar tak jako původně. Jak jí tedy roztáhnu na celý displej? Nejde to? Těšila jsem se, že si tam udělám tapetky tak jako u předešlého Samsungu či Motoroly, tam byl normálně v přiloženém prográmku v počítači rámeček a vy jste si z tapety vybrali část jak velkou chcete a udělali si z toho tapetu do mobilu. Takže u Nokie to nejde? To mi připadá divné. Takže můžu stahovat jen tapety do mobilu, sama si jí nevytvořim že...
borrasca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 15. 7. 2007 08:18

mužeš si je sama vytvořit, ale musejí mít rozlišení 240x320.. Já na to používám Samsung pc studio 2..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcermis 15. 7. 2007 10:49

Tak to nevim mam tam normalne obrazek ktery ma 1600x1200 a mam ho na telefonu od rohu do rohu vypada normalne naprosto bezproblemu bez jakekoliv upravy
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 15. 7. 2007 10:54

Jojky,to vim,ze to jde i doma,zkousela jsem to. Jenze mi prijde divny,ze po nainstalovani tam vse zustane,kdezto pres servis ne. Pres servis mi to prijde vic ofico :-) a navic mam razitko v ZL :-)
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 15. 7. 2007 13:09

pcermis píše:Tak to nevim mam tam normalne obrazek ktery ma 1600x1200 a mam ho na telefonu od rohu do rohu vypada normalne naprosto bezproblemu bez jakekoliv upravy
Jiste, pokud si to vyfotil na vysku je to bez problemu, ostatne jakekoli jine rozliseni formatu 4:3 (768 x 1024, 864 x 1152, 960 x 1280 atd.)
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcermis 15. 7. 2007 13:50

Anik píše:Jojky,to vim,ze to jde i doma,zkousela jsem to. Jenze mi prijde divny,ze po nainstalovani tam vse zustane,kdezto pres servis ne. Pres servis mi to prijde vic ofico :-) a navic mam razitko v ZL :-)
asi to maji nejak udelane aby to tak slo pro domaci pouziti a pro masu lidi a halvne pro lamy :mrgreen: ale FW jako FW :tleskani
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krefsponks 15. 7. 2007 13:56

neznate nejaky web kde jsou hry na tento telefon? nasel sme jich par na 240*320 ale nejdou vsechny
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis. Do podpisu nevkládejte odkazy, webové či e-mailové adresy ani obrázky, nepoužívejte formátování.
krefsponks
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 15. 7. 2007 15:59

nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borrasca 16. 7. 2007 06:18

Děkuju, a přesahuje vám obrázek až po čas a zobrazení baterky? Nebo máte jasné okraje? Já tam mám jakoby lištu s baterkou a signálem a časem a pak ohraničený obrázek, roztáhnul se mi sám. Přijde mi, že i ty tapety co jsem stáhla z netu se rozáhly, na šířku jsou od kraje do kraje, na výšku jsou zobrazené s okraji. Ale zkoušela jsem to jen u stažených témat. Jinak dá se někde nastavit zobrazení tapety? Myslím tím, jestli ji chci roztáhnout, nebo vystředit?

Mimochodem dneska jdu mojí Nokii reklamovat, měla jsem ji od pátku a odchlipuje se jí ten kryt co je přes čočku, docela hodně, vypadá to jakoby tam zapoměli dát kousek lepidla....tak uvidíme kdy dostanu novou :cry:
borrasca
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků