Vodafone EuroRoaming - ceník Eurotarifu (od 29.8.2007)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 4. 7. 2007 20:33

Na stránkách Vodafonu, http://www.vodafone.cz/consumer/services/roaming/vodafone/rule_eu.htm , se objevil budoucí ceník nového Eurotarifu.

S účinností od 29. srpna 2007 zavede Vodafone CZ v rámci služby Vodafone World Roaming nové snížené ceny pro hovory uskutečněné v rámci EU:

Vodafone World
Odchozí hovor v partnerské síti Odchozí hovor z ostatních sítí
Příchozí hovor Odeslání SMS

Zóna 1 16,70 Kč 16,70 Kč 8,20 Kč 8,33 Kč
Zóna 2 30,35 Kč 35,70 Kč 17,85 Kč 9,52 Kč
Zóna 3 60,69 Kč 71,40 Kč 35,70 Kč 14,28 Kč

Nový ceník pro Vodafone World Roaming splňuje podmínky regulace EU a je ekvivalentem Eurotarifu. Ostatní ceny pro volání v rámci nabídky Vodafone World Roaming zůstávají nezměněny. Platný ceník pro tuto nabídku najdete zde.

Pokud vaše hovory obvykle trvají déle než 1 minutu, tak se vám právě teď vyplatí volat v zemích Evropské unie se službou Vodafone Passport. Ostatně můžete se o tom přesvědčit sami – stačí si porovnat ceny v tabulce uvedené výše. Vodafone Passport si můžete aktivovat již nyní.

:)
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartBOY 4. 7. 2007 20:47

VF Passport se u odchozich hovoru vyplati, pokud se nedovolate do hlasove schranky. Coz se mne jiz pred par dny dvakrat za sebou stalo. Jeste ze mam VF World...
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod goob 4. 7. 2007 20:53

Je to pěkný mrzák, že tarif zavede až na konec prázdnin.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 7. 2007 20:55

Goobe, víš jak je složité zadat do systému jiné ceny ? :mrgreen:

Stejně to udělali všichni schválně až po mojí dovolené
Naposledy upravil Michal P dne 4. 7. 2007 21:08, celkově upraveno 1
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 4. 7. 2007 21:05

Michal P: Třeba šmucka T-M to zvládnul o měsíc dříve a to má více jednou tolik zákazníků, což je více jak jednou tak větší práce :mrgreen:
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 4. 7. 2007 21:56

2 goob: Posezónní slevy obvykle přicházejí až po sezóně.. :-)
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 4. 7. 2007 23:42

Vodafone CZ:
S účinností od ob]29. srpna 2007[/b] zavede Vodafone CZ v rámci služby Vodafone World Roaming nové snížené ceny pro hovory uskutečněné v rámci EU.
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 4. 7. 2007 23:52

vodafone-maniak: VF se snaží hrát na to, že T-M a O2 mají občas prapodivné podmínky, ale když se koukneš blíže i na VF, tak čistí tak jak se prezentují, také nejsou. Bude sranda, až O2 spustí €tarif také k prvnímu srpnu jako T-M :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _brandon_ 5. 7. 2007 08:54

goob: no O2 taky, dokonce mnohem "pod eurotarif" 9,90/11,78 je krásný. Vodafone chce asi vydřít poslední prachy :)
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 5. 7. 2007 12:39

_brandon_: To je pravda, Smart Roaming je fakt špičková záležitost.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartBOY 6. 7. 2007 16:01

Co se tyce Smartu, tak ten se jim opravdu povedl. A ET mne prekvapil.
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 18. 7. 2007 15:37

Na Ptejte se uvedli, že termín 29.8.2007 proto, protože k tomuto datu mají být na nový způsob převedeni všichni zákazníci, kteří o změnu požádají od 29.7.2007, neboť Vodafone chce v rámci své férovosti nabídnout regulované ceny všem zákazníkům ve stejném termínu.
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartBOY 19. 7. 2007 17:06

Tak vetsi hovadinu jsem neslysel. Ta jejich ferovost mne pekne... Ferove se mi zda, nabidnout to k tomuto datu, pokud chteji, ale umoznit snizene sazby i tem, kteri nechteji cekat na konec leta.

At zije PR a prevedeni nevyhody vlastne na vyhodu.
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 20. 7. 2007 09:43

Ty VF žblebty o férovosti mi už začínají lézt krkem :x Kdyby to aspoň byla pravda a ne jen bohapusté žvásty tak neceknu, ale toto :roll:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _brandon_ 20. 7. 2007 09:53

no, vypadá to, že slovem férovost nadrtili všechny zaměstnance bez ohledu na to, aby jim vysvětlili co to slovo znamená :-) Zkuste tam napsat 1.srpna, bude jiná kampaň, "férovost" bude pryč a uvidí se co odpoví pak :D pokud to v nich nebude doznívat. Jinak už to opravdu přehání ;-)
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků