Jaky mobil s qvga, nataceni videa QVGA(CIF) do 8-10k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jardaa 11. 8. 2007 16:54

Vzhledem k tomu, ze muj W800i se pomalu odebira do kyticek, chtel bych ho bud definitvne vymenit, nebo si poridit nejaky levnejsi mobil, ktery bych v horizontu treba roku vymenil za nejaky mne vyhovujici.

Chci :
Volat
SMS a MMS (T9 nepouzivam vzhledem k vice jazykum)
QVGA displej (nebo vyssi :D)
Nataceni videa alespon QVGA (CIF), preferuju VGA, ovsem 15 fps se mi zda jako celkem malo, takze takovy ideal je QVGA/VGA kolem 30 fps, no :D (Na kvalite fotek nezalezi)
Zakladni hudebni funkce (at to prehrava MP3ky na pozadi a pripojim k tomu pres nejakou redukci na 3,5 mm jack svoje sluchatka z SE)
Slot na pametove karty (jedno jake)

Ocenil bych aby tam bylo :
Svitilna (neco jak mam na svem stavajicim mobilu)
Moznost minimalizovat JAVA aplikace, pouzivam celkem casto web n walk (to pry bohuzel N6234 nema)

Cenove se chci vejit do tak 8k - 10k :).

Zaujaly me Nokie 6234 (u Vodafonu za sympatickou cenu, takze bych si driv poridil lepsi mobil) vadi mi ta nemoznost minimalizovat JAVA aplikaci) a 6120 Classic (dobra na vymenu, no jen to tak mit plynule video), pak samozrejme jeste K850i, N93i, ty uz jsou ale drahe.

Dekuji za kazdou radu :tleskani

//matho83: upraveny nazov
Jardaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Míra8 11. 8. 2007 17:09

až na to video bych to viděl na nokii 5700
Míra8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jardaa 11. 8. 2007 17:12

Diky :) No 5700 by byla ted z Francie za nejakych 8,5 k, akorat jak rikas, to video, Takze tady bych spise taky vzhledem k cene preferoval tu 6120C. Kazdopadne diky za radu :)
Jardaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 11. 8. 2007 17:53

najlepsia volba sa javi 6120 :hm
- multitasking
-qvga video
-app aj nad 1mb
-OS
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 12. 8. 2007 12:40

ale 6120 co jsem četl v diskuzích má nekvalitní audio výstup ?!
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 8. 2007 14:34

Tady to asi budeš mít dost těžké (plné kompromisů). Pokud nechceš telefon s OS, minimalizovat aplikace dokážou snad jenom SE, a ty obvykle natáčí video jen v QCIF rozlišení. Třeba takový model K800i nebo K810i by to všechno zvládl i se svítilnou, jen místo lepšího natáčení videa bys měl nadprůměrně dobrý foťák. Nokie natáčí nejlepší video, ale neminimalizují aplikace a obvykle nemají tu svítilnu. Záleží, co upřednostníš.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod EviL2k 12. 8. 2007 18:16

co takhle N73? splnuje vsechno co jsi napsal..:)
a kdybys prekousnul absenci QVGA displaye, tak i N70 - za tu cenu je to porad vybornej telefon, ikdyz uz starne pravda... :D
Nokia N70 + 2GB RS MMC Dual-Voltage + Nokia AD-41/HS-20 Music Headset
EviL2k
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 12. 8. 2007 18:58

napada ma este N80, starsia N93 (da sa ale tazko zohnat) P990i :hm nemaju ale zas take kvalitne videa ale lepsie nez standart QCIF :!:
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 8. 2007 20:44

ConPower píše:Třeba takový model K800i nebo K810i by to všechno zvládl i se svítilnou...o/quote]

Drobná korektura - tyhle dva modely žádnou svítilnu nemají. Xenonový blesk, kterým disponují, k tomuto účelu neposlouží.
Deleted user

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 8. 2007 23:09

Ach tak, no jo... Že tam je xenonový blesk, to vím, ale nějak mi do hlavy naskočilo, že když jsem viděl svítit K750i, K800i to musí umět taky. :D Takže omluva a dík za upozornění.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod EviL2k 13. 8. 2007 09:43

na K800i jde pres jednu aplikaci rozsvitit ta dioda od AF, takze to taky pekne posviti, ale cervene a docela uzkej kuzel svetla.. zlata N70kova lampicka :)
Nokia N70 + 2GB RS MMC Dual-Voltage + Nokia AD-41/HS-20 Music Headset
EviL2k
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků