SE k610i a datovy kabel

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod samo_SE 22. 8. 2007 21:47

Cafte mam taku otazku ked nieco davam do MT cez datovy kabel a chcem ho odpojit tak to spravim klasicky cez Windows a ukaze mi ze hardware bol bezpecne odstraneny ale na mobile stale ukazuje : Neodpajajte USB kabel kym neukoncite aplikaciu na PC. Da sa to este nejak inak odpojit ?
samo_SE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alexxx 22. 8. 2007 22:30

no tohle vůbec neřešim kabel prostě vytáhnu z usb nebo odpojim telefon nic se zatím nepokazilo. To co píše na telefonu je jen doporučení abys teprve na pc vypnul program přes který pracuješ s mobilem a teprve potom odpojit jak píšeš ale zdá se mi to zbytečně složitý
...Vy se mi smějete že jsem jiný???...
...Já se směju vám že jste všichni stejný!!!...
alexxx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samo_SE 23. 8. 2007 12:36

Hej sak je to v pohode zatial ziadne straty dat som nezaznamenal ale viem ze na Walkmanoch ked to odpojis vo Wine tak ti na display nabehne ze to mozes odpojit. Preto moja otazka.
samo_SE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 8. 2007 13:18

To jsou všechno jen preventivní upozornění, v 99,5% případů se prostým odpojením nestane vůbec nic (přičemž tím myslím jak text na displeji telefonu, tak windowsovské bezpečné odebrání hardware).
Deleted user

Odeslat příspěvekod wapman 23. 8. 2007 13:44

Napr. Ja ked odpojim usb modem od pc sa obcas restartne pocitac. Neskodne ked vytiahnes kabel? Prave naopak! To iste ako bysi TV nevypinal ale vytahoval stale zo zasuvky.urcite by sa casom pokazil. To znamena ked das odobrat Hardware prerusis spojenie medzi pc a fonom.t.z. Ako by si vypol tv s vypinacom a potom vytiahol zo zasuvky, akurat ze cez usb preteka mensi prud ale tel. Je oto citlivejsi.dalo bysa mnoho prikladov uviest.
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod samo_SE 23. 8. 2007 14:14

JJ tiez suhlasim s wapmanon ze je to trocha drasticke odpajat to tak aj ked sa nemusi nic stat ale moze sa v tom zariadeni nieco odpalit mam skusenosti s USB klucmi ktore sa pokazili pravdebodobne kvoli nespravnemu odpajaniu od PC. Presne akoby si vypinal PC vytiahnutim priamo zo zasuvky.
samo_SE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kleno 24. 8. 2007 22:41

uplne staci ak si otvoris tento pocitac,tam mas fon ako usb.kliknes pravym a das vysunut
Kleno
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků