ČiliChili - co se vám líbí a co byste změnili

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 5. 4. 2005 16:36

Jistě znáte Oskarův časopis ČiliChili ( http://www.cilichili.cz ), který je určen nejen pro zákazníky (mohou si ho zdarma objednat na *077) ale předevšim pro ty, kteří ještě Oskara nemají. Pro ně jsou výtisky časopisu zdarma k dispozici v Oskarových prodejnách. Magazín vychází jednou měsíčně a je tištěn na vysoce kvalitním papíře - náklady na výtisk jednoho čísla se bezesporu musejí blížit stokoruně!

Ti z vás, kteří časopis již znají ho mohou zhodnotit. Například mě se na něm velice líbí jeho grafická úprava a zajímavé, vtipně pojaté články...
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *v*o*j*t*a* 5. 4. 2005 16:52

je to dobrý časopis četl jsem všechny a maj tam dobrá témata a fakt stojí za to :)
*v*o*j*t*a*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mickaelb 5. 4. 2005 18:36

Petr_Novak píše:(mohou si ho zdarma objednat na *077)

A kde tam?
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryba 5. 4. 2005 21:06

To by mě taky zajímalo. Já bych si ho klidně nechal posílat každý měsíc poštou 8)
Jinak je tam ve druhé polovině taky ceník telefonů, takže to částečně pokrývá náklady na výrobu. Ale jinak je to od Oskara velice dobrý nápad.

Ryba
<*)(((<
Ryba
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 6. 4. 2005 07:21

Stačí se dovolat operátorovi (já to dělám přes vyúčtování a trojnásobné chybné zadání hesla) a poprosit ho o to. Alespoň mě ho vždy ochotně a do dvou dnů pošlou.

Ale předplatit si ho nejde - každý měsíc musíte volat znovu...
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 6. 4. 2005 21:40

Ryba píše:Jinak je tam ve druhé polovině taky ceník telefonů, takže to částečně pokrývá náklady na výrobu.y/quote]
To jsem nepochopil :shock: Přece celou výrobu časopisu platí Oskar. On si tam nedává jenom reklamu. To jsou prostě jeho letáky s nabídkou tarifů a telefonů. Jinak, Čilichili je skvělý nápad :tleskani

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 8. 4. 2005 16:28

CiliChili je skvelej casak a vyborny cteni pro takovy zastydli pubertaky jako jsem ja. :mrgreen: Nemenil bych naprosto nic! Jsem strasnej pesimista a jestli tam budou davat krizovky nebo podobny srac.ky (sorry za to slovo) z ostatnich casaku, jak vyhrozovali myslim v breznovem cisle tak u me klesnou. :-( ... jako nic proti krizovce ale do CiliChili se IMHO (zdravime Jezevce ;-) ) fakt nehodi.
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 8. 4. 2005 17:25

Taky si myslím - křížovky v ČiliChili to je jako článek o Pandě Velké v Mobilitách...

... ČiliChili je velice originální - všimli jste si třeba "úmyslně nedodělaného" (upoutávka na dolní části obálky, poznámky jakoby fixou skoro na každé stránce, stejné dopisy jako minule...). To jinde nenajdete :)
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 4. 2005 17:35

Tuším že v prosincovém čísle byl článek o Horstu Fuchsovi alias guru teleshopingu, to sem tuhle četl v autě, když sem čekal v koloně a málem sem nedojel domů, sem se chlámal, fakt suprově napsaný "recenze" na reklamy na pánvičky, nebo utra mega mixéry :D
dejv
Naposledy upravil dejvidek dne 8. 4. 2005 22:12, celkově upraveno 1
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 8. 4. 2005 20:07

Ano o Horstovi se psalo v prosincovém čísle - super!!!

ČÍSLO 04/2005 a co v něm...

Nové číslo časopisu spatřilo světlo světa 1. dubna a jeho obálku zdobí žralok s ostrými zuby - ve Vltavě. Na tzv. "Obálce která neprošla" je zobrazený 3D efekt - stačí se chvíli koukat na obrázek a pak se vám zobrazí... jéjej!

Od strany 18 nás zaujme průvodce českým komiksem - jsou zde informace a ukázky z nejznámějších českých komiksů - které mnozí z nás měli v dětství opravdu rádi.

Asi nejvydařenějším článkem jsou "Apríly a žertíky" (od str. 22) - jsou zde vylíčeny apríly, kterými se podařilo nachytat mnohdy obrovské množství lidí. Pro zcestovalé je zde šestice mezinárodních vtipů - např. z Kanady nebo Belgie.

Cestopisnou část seriálu zaujímá článek se zajímavým titulkem "Na Maltu? Na beton!". Pěkné počteníčko.

Dále jmenujme například rubriku pro gurmány "Sporák", kde nám poradí, jak doma připravit ten nejlepší "ratatatatarák".

Časopis si můžete zadarmo vzít v Oskarových prodejnách, nebo objednat na lince *077
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 8. 4. 2005 20:20

Petr_Novak píše:Ano o Horstovi se psalo v prosincovém čísle - super!!!

!b]ČÍSLO 04/2005 a co v něm..../b]

Nové číslo časopisu spatřilo světlo světa 1. dubna a jeho obálku zdobí žralok s ostrými zuby - ve Vltavě. Na tzv. "Obálce která neprošla" je zobrazený 3D efekt - stačí se chvíli koukat na obrázek a pak se vám zobrazí... jéjej!

Od strany 18 nás zaujme průvodce českým komiksem - jsou zde informace a ukázky z nejznámějších českých komiksů - které mnozí z nás měli v dětství opravdu rádi.

Asi nejvydařenějším článkem jsou "Apríly a žertíky" (od str. 22) - jsou zde vylíčeny apríly, kterými se podařilo nachytat mnohdy obrovské množství lidí. Pro zcestovalé je zde šestice mezinárodních vtipů - např. z Kanady nebo Belgie.

Cestopisnou část seriálu zaujímá článek se zajímavým titulkem "Na Maltu? Na beton!". Pěkné počteníčko.

Dále jmenujme například rubriku pro gurmány "Sporák", kde nám poradí, jak doma připravit ten nejlepší "ratatatatarák".

Časopis si můžete zadarmo vzít v Oskarových prodejnách, nebo objednat na lince *077r/quote]


neprozrazuj, at jsem vic natesenej az si ho na prodejne vyzvednu :mrgreen:
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 9. 4. 2005 00:41

:D Jen jsem chtěl návštěvníkům popsat, co se v časopise zhruba tak objevuje...
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků