Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod redmond 5. 10. 2007 18:30

Na novinku je to dobra cena. A ake je cislo class?
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hyppy 5. 10. 2007 18:57

už to chápu, ale zkousel sem vsemozny maily a stejne nic. takze se tam asi nezaregistruju. leda by mi nekdo poradil nakou mene znamou domenu. coz teda pochybuju.
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antenor 5. 10. 2007 21:51

2hyppy:T-email to bere ale musíš mít T-mobile
antenor
Junior

Odeslat příspěvekod Major_Sky 5. 10. 2007 22:02

Nemate nekdo zkusenosti s nejakou dobrou mapou pro S60 ktera by mi chodila na tomhle mobilu? GPS nemam ani neplanuju, proste chci jen neco misto autoatlasu kdyz bych bloudil ulicemi. Zkousel jsem nejake mapy, ale nebyly tam ani nazvy ulic ve mestech a vesnicich a to bych prave potreboval.
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod hyppy 6. 10. 2007 16:40

Dík, prubnu to.
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hyppy 6. 10. 2007 23:02

sem zaregistrovanej, mam certifikat, dokonce se mi podarilo provest temer celou certifikaci aplikace cClock,ale potřebuji poradit,u posledniho kroku , kdy mi soubor autosignsis mel vyplivnout ocertifikovany soubor, tak mi jen probliklo cerny okno a hned zmizi a nic mi to nevyplivne. Zkoušel sem pročist ruzny fora, mam všech 5 souboru pohromade v jedne slozce, mam spravny heslo, zkousel sem uz dvakrat vytvorit certifikat, ale ani tam neni chyba, mam spravne prejmenovany soubory, akorat si nejsem jistej v tech souborech, o kterych tam nekdo psal, ze se maji nak prejmenovat na cer a bat, nebo tak neco. Nepochopil sem to. Akortaze, to kazdymu jede, jen ja si pripadam jak nejvetsi blbec. Posledni krok a ja s tim nehnu. Plno lidi s tim melo problemy, ale kazdej to nak vychytal. Jen ja ne. Budu rad za kazdou radu, snad s tim uz ma nekdo zkusenosti a trefi se do myho problemu.akorat, prosim polopate. dik
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ismy 7. 10. 2007 08:24

dobry den, rad bych se zeptal jestli uz nekdo ma na nokii 6120 novy firmware a jake ma zmeny oproti 3.70. btw: a kde jste ho stahly :)
ismy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hyppy 7. 10. 2007 08:51

dobry , tak už sem to rozchodil
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ajchi 7. 10. 2007 11:27

Major_Sky píše:Nemate nekdo zkusenosti s nejakou dobrou mapou pro S60 ktera by mi chodila na tomhle mobilu? GPS nemam ani neplanuju, proste chci jen neco misto autoatlasu kdyz bych bloudil ulicemi. Zkousel jsem nejake mapy, ale nebyly tam ani nazvy ulic ve mestech a vesnicich a to bych prave potreboval.

Přesně o tomhle jsem taky uvažoval. Kdybys něco našel, tak tu určitě napiš výsledek. :wink:
ajchi
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 7. 10. 2007 12:54

vsak maps od nokie.. a su zdarma
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ismy 8. 10. 2007 09:53

zdravim, mam telefon tyden a uz trikrat se mi vyvlekl ze snurky - nemate nejaky "trik" jak zabezpecit....zlate stare nokie kde se snurka protahovala a ne jen "zavesovala za kolicek pod krytem" :cry:
ismy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 8. 10. 2007 10:22

Sekundove lepidlo by to mohlo chytit - ale len velmi male mnozstvo aby sa to pripadne dalo odlepit.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin brno 8. 10. 2007 19:58

zdravim z brna,
mel bych dotaz, uvazuji o koupi 6120 dohromady se sluchatkama S9. Ale trochu me vydesil ten vami udavany dosah 1m. Stale se to nezlepsilo? Ja bych telefon potreboval mit v kapse kalhot, nebo v tasce... Muzu poprosit o zkusenosti?
Martin Berk, Brno. martin.berka@volny.cz
martin brno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Major_Sky 9. 10. 2007 00:56

A nechces to pouzivat s normalnima sluchadlama? Ja mam Koss Porta Pro a jsem s tim maximalne spokojenej. Neni pak trochu problem nabijet ty sluchatka a tak podobne? Je sice pravda ze jsou bezdratova, ale proad si nemyslim ze by to byla az takova vyhoda.
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod martin brno 9. 10. 2007 16:24

No, ja bych "dratovy" provedeni volil az jako posledni moznost. Mam Mp3 player a furt se mi nekde zamotavaji draty od sluchatek. Ty S9 by me maximalne vyhovovaly jednak kvuli "spuntoznimu" provedeni a druhak kvuli absenci jakychkoliv dratu. Lec jestli maji v kombinaci s 6120 dosah cca 0,5m, tak to je katastrofa. Potrebuju mit mobil v batohu, ci tasce, nebo supliku v praci... Proto bych poprosil tady kolegu (tusim koblih.jr) jestli by nenapsal par postrehu z praxe. Jestli se ten dosah nezlepsil.
Dikec, Martin Brno.
martin brno
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků