přenos aplikace z N6230i do pocitace

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod navi 16. 8. 2005 19:20

mam Nokii 6230i asi 2 tydny. ZAjimalo by mne, jestli je mozno presunu souboru z menu-aplikace do pocitace. Stahl jsem si nejake hry a programy, ted mi zabiraji pamet ale jeste si je chci nekdy zahrat. Dekuji. :?: :idea:
navi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 8. 2005 19:30

Jde to přes PC Suite, jednoduše si v něm prohlídneš obsah telefonu a co chceš zazálohuješ ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 16. 8. 2005 20:11

hot_spot píše:Jde to přes PC Suite, jednoduše si v něm prohlídneš obsah telefonu a co chceš zazálohuješ ;) /quote]


Nokia pc suite je na 2 veci mrkni se po programu MobiMB 3 :)
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 8. 2005 20:13

SAKULPOL: říkej si co chceš ale mně to fungovalo :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod navi 16. 8. 2005 20:28

Dekuji za tip, bohuzel to nefunguje. Nemuzu se dostat do submenu aplikace a hry. :shock:
navi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spider.skret 16. 8. 2005 20:40

Neni nad to mit SIEMENS rady 65 (C,S) a vyssí,tentotiz umi i javu posilat pre bluethu nebo infra a neni s tim zadny problem a ty hry, nebo aplikace prijme i Sonyericcsson, nebo Samsung D500 a spusti je,jen Nokia to neumi
spider.skret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 8. 2005 20:48

spider.skret: to je sice pěkný, akorát že se na to nikdo neptal :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod navi 18. 8. 2005 19:43

Dekuji za tip. Program jsem si stahl (21 denni verze s plnou funkcnosti podle stranek). Pri pokusu o kopii mi vyskoci okno - pro pouziti funkce kopirovani je nutno mit plnou verzi. Nevis jestli existuje v Cechach prodejce programu, nebo nejakej chaet. Taky nebim jak se dostat do aplikaci. Diky.
navi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 19. 8. 2005 08:48

navi píše:Dekuji za tip. Program jsem si stahl (21 denni verze s plnou funkcnosti podle stranek). Pri pokusu o kopii mi vyskoci okno - pro pouziti funkce kopirovani je nutno mit plnou verzi. Nevis jestli existuje v Cechach prodejce programu, nebo nejakej chaet. Taky nebim jak se dostat do aplikaci. Diky.


Poradím Warez se nemá šiřit, ale Full verze + medecínu, dase najit na český webech
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakous 22. 8. 2005 18:25

zkus Oxygen Phone Manager, tim mi jde ukladat soubor typu JAR z telefonu na disk
Bakous
Junior

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 28. 8. 2005 09:48

spider.skret píše:Neni nad to mit SIEMENS rady 65 (C,S) a vyssí,tentotiz umi i javu posilat pre bluethu nebo infra a neni s tim zadny problem a ty hry, nebo aplikace prijme i Sonyericcsson, nebo Samsung D500 a spusti je,jen Nokia to neumii/quote]


Dobře ale něco ti ušlo Hry ze ŽÁDNÉHO telefonu poslat nejdou :tleskani a pokud jde o siemens CX65 nebo C65 tak nemaji BLUETOOTH
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků