Nokia 3109/3110 Classic [diskuze]

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod homomorfismus 1. 5. 2008 18:36

tak ani jedno z uvedených nastavení jsem bohužel nenašel (kromě Informací o hovoru, které už aktivní mám). na tu aplikaci se ještě zkusím mrknout, ale zatím to vypadá, že se 3110 zkusím zbavit a vrátím se k A55. díky moc za pomoc (rým opravdu čistě náhodný :) )
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod homomorfismus 4. 5. 2008 15:38

tak se mi do ruky dostala ještě 6230i a s překvapením jsem zjistil, že údaje o času doručení sms jsou na konci sms jako jakýsi "přílepek". to by mi zcela vyhovovalo. chci se proto ještě zeptat - funguje to takhle u všech Nokií a 3110 je vyjímka? mám telefon upravovaný O2, asi je to hloupost, ale nemůže to být tím? jak jste na tom ostatní?

(omlouvám se za dvě zprávy pod sebou, ale ta předchozí mi nenabízí možnost editace)
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 6. 5. 2008 07:05

To homomorfismus:
ad dva příspěvky: Nenabízí – editace je možná v průběhu 24 hodin od vložení příspěvku.

Až teď se dívám, že jsem ve svém předchozím příspěvku psal o Nokia 3109 /3110 Classic z nepochopitelného důvodu jako o telefon platformy S60. Samozřejmě tomu tak není, jde o telefon poháněný uživatelským prostředím Series 40 3rd Edition.

Bod 2 stejně jako doporučení k aplikaci Lifeblog pro Vás tedy neplatí. Tímto se omlouvám za dezinformaci.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tKoudy 6. 5. 2008 14:08

Zdravim, mel bych nasledujici dotaz: zajimalo by me, jestli pujdou k N3110 pouzit tyhle sluchatka - http://www.autoradio-prodejce.cz/index. ... ct_id=1559? Nebo proste jiny s 2,5mm jackem, nechci si kupovat drahy original od Nokie. Predem diky za odpoved.
Live Like There's No Tomorrow ! (The Offspring - Nitro)
tKoudy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tarq1 8. 5. 2008 15:43

Máte někdo zkušenosti s přehráváním videa na 3109? Zkoušel jsem už několik formátů (MP4, 3GP) ale vždy dostanu chybovou hlášku, že soubor nelze otevřít...
tarq1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod homomorfismus 8. 5. 2008 18:32

Tak já už nevim, co si o tom mam myslet. Když mi přijde zpráva o délce řekněme jeden a půl displeje, tak mi při stisku navigační klávesy dolů telefon neukáže ten zbytek zprávy, který se nevešel na první displej (a půl displeje prázdný), ale zaplní displej znovu, čehož výsledek je ten, že zobrazí znovu několik řádků, které jsem už četl. Takže pak musím dohledávat, kde jsem ve čtení přestal. Ani tohle neni standardní chování Nokií, ne? To se rozhodli zkusmo zmršit jeden model nebo co? Můžete se někdo prosím mrknout, jestli vám to funguje stejně?
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod jaze 9. 5. 2008 19:45

Ano mě to dělá taky,ale že bych z toho dělal vědu to ne,už jsem si zvykl a teď je mi to jedno :-)
T-Mobile Twin -Nokia C7 Charcoal Black + 16GB micro SD
-Nokia C1-02 + 1GB microSD
jaze
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 11. 5. 2008 10:19

no docela zvláštní je, že jedna smska asi z deseti, co mi přišly, se zobrazuje právě tím "nepřekrývajícím" způsobem.
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod jaze 11. 5. 2008 16:03

Tak to bude určitě daný délkou té sms,pokud je delší tak se překrývá.
T-Mobile Twin -Nokia C7 Charcoal Black + 16GB micro SD
-Nokia C1-02 + 1GB microSD
jaze
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 11. 5. 2008 16:24

právě že ne, délka sms překračuje jeden displej o tři řádky, které se na druhém displeji zobrazí osamoceně, takže zbylé řádky jsou prázdné. asi nokiácký flashback :)
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod mikeson 12. 5. 2008 15:39

Radek E. píše:To homomorfismus:
1.
Najděte Protokol - Volby - Nastavení - Zobrazovat trvání hovoru - Ano (informace o délce probíhajícího hovoru)

Toto bych rad,ale taky jsem nikde nanasel...nejaky presnejsi info by nebylo?
mikeson
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 12. 5. 2008 19:09

Radek E. píše:Až teď se dívám, že jsem ve svém předchozím příspěvku psal o Nokia 3109 /3110 Classic z nepochopitelného důvodu jako o telefon platformy S60.

tzn. žádná taková volba v 3110c není. bohužel.
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod mikeson 12. 5. 2008 22:14

Jeste jedna vec me napadla...jde nejak zobrazit v kalendari narozeniny,co jsem si vlozil ke kontaktum? Vkladat znova by bylo fakt hodne o nicem :-(
mikeson
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod katrops 24. 5. 2008 12:47

Mám Nokia 3110 Classic. Nemůžu u rádia naladit žádné stanice. Nejde to ručně ani automaticky.

Nemůžu udělat foto (portrét), abych byla po oříznutí celá hlava v ikoně. Vždy je tam jen část obličeje.
Naposledy upravil snowboarder dne 24. 5. 2008 13:18, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvek přesunut do odpovídající diskuze, příspěvky sloučeny
katrops
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 25. 5. 2008 08:54

Prosim nemate nekdo pro S40 3rd 128x160 tema ktere je stejne jako je defaultni u 6233/34 ci S60 nokia N70?
Jde o to defaultni modre s temi kruhy...nikde jej nemuzu najit.


Nejak nam to tu vadne :hm ....nikdo se nepodeli o zkusenosti s ostatnimi,ze by 3110/3109 classic,melo tak malo uzivatelu :-l :?:
Cheetah007

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků