Nokia 6230: po letování nefungují některé klávesy

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 1. 2008 17:44

Boda mas niekolko moznosti:
1)servis. Cena?az po diagnostike(aj diagn.sa plati) ak vymenia dosku tak sa oplati viac novy fon
2)pouzivat to tak ako je
3)kupit si novy fon, alebo starsi.
4)skusit sa v tom porypat(odsavackou odsat tvoj zmatok) a skusit nanovo. Mozno to pojde. Skor ale asi nie. :hm
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bóďa 11. 1. 2008 18:05

MaTTo S píše:Podla toho co tu pises ze po tvojom uzasnom zasahu na doske telefonu a potom ako sa to dalej zacalo prejavovat ze obcas nejde tlacitko na hlasitost atd., a blbnu aj smerove tlacitka tak si poskodil zrejme klavesovu ochranu kedze bohvie co je ta "prasacka" mikropajka zac, a este stym liezt do mobilu no tomu sa vravi odvaha chyba moze byt v klavesovej ochrane : http://www.dilynamobily.cz/shop/images/4721.jpg
alebo v ui boarde : http://www.dilynamobily.cz/shop/images/50000.jpg
ale kedze si dotoho letoval a bohvie co robil tak by som povedal ze to bga-cko ,a v servise ked uvidia co si stym tlacitkom porobil tak sa ti nato akurat tak vy......
no ta klavesova ochrana se mi nejak nelibi, to by muselo do servisu :mrgreen: a ta deska klavesnice se mi prave taky nezda kvuli tomu ze nejde ta hlasitost (s deskou klavesnice jsem nic nedelal, takze spis to bude v haji u ty hlasitosi)

Kniter píše:Boda mas niekolko moznosti:
1)servis. Cena?az po diagnostike(aj diagn.sa plati) ak vymenia dosku tak sa oplati viac novy fon
2)pouzivat to tak ako je
3)kupit si novy fon, alebo starsi.
4)skusit sa v tom porypat(odsavackou odsat tvoj zmatok) a skusit nanovo. Mozno to pojde. Skor ale asi nie. :hm

odsavacka to je jako neco ze se rozpaji ten muj cin a vysaje nebo jak? :) jinak koukam se po 6230 na dily ze bych z toho pouzil desku no,... uz jsem si jednu vyhlidl tak uvidim jestli je jeste na prodej.. nevite jak je tam displej? je tam nejak inteligentni konektor nebo je to naletovany? nechce se mi to fakt rozdelavat kvuli tomu abych to videl,.. ja jenom abych nemusel pajet (uz bych do toho stejne nesel...), rozdelavani jeste zvladnu :mrgreen:
N5110->cmd-j6->N5210->N6230
bóďa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaTTo S 11. 1. 2008 22:13

je tam inteligentny konektor ktory vyberes bezproblemov ...
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod bóďa 11. 1. 2008 22:40

ok, no nasel jsem si jednu vodoupanou desnou na dily ale nevim jestli ma desku ok a pak jeste jednu asi peknou ktera ma v haji displej :tleskani :potichu takze to by se mi libilo, jenom prehodit displej, muj chromovanej cudl, kryt, klavesnici, kartu a baterku a byl by snad jak novej :-P
N5110->cmd-j6->N5210->N6230
bóďa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bóďa 14. 1. 2008 16:11

tak jsem si nasel nejakou jenom s v haji displejem ale inzerent mi neodpovida :( a pak jeste jednu a s tou ve vzteku hodil o zed a pise ze je funkci krome displaye kterej ale neni prasklej,... takze asi v haji deska co :(
N5110->cmd-j6->N5210->N6230
bóďa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bóďa 15. 1. 2008 09:55

hele mam tu nokii vzit? je do petikila, nevite jestli to bude siplejenm nebo deskou? docela to uz specha
N5110->cmd-j6->N5210->N6230
bóďa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bóďa 17. 1. 2008 20:13

muzete mi odpovedet prosimvas? tamty uz jsou prodany,... ted mam k dispozici nejakej vytopenej, ten je asi uplne v haji co?
N5110->cmd-j6->N5210->N6230
bóďa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 17. 1. 2008 23:11

za kilo to vem, když tak to vyhodíš.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 1. 2008 23:13

Vytopený bych nevzal.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaTTo S 18. 1. 2008 10:10

Kup ten stym displayom ,, kazia sa tam tie LCD-cka nie dosky .
Tak tam je vecsia sanca na funkcny telefon ako pri tom vytopenom .
No ajtak by som si kupil novy fon uz rovno .
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod bóďa 18. 1. 2008 14:51

nojo, ten s tim displejem by se mi taky nejvic libil, ale on mi neopdovida.. :(
N5110->cmd-j6->N5210->N6230
bóďa
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků