U:fon: Fofr internet ZA NULA

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 8. 2008 13:58

no, nadšení pro spoustu lidí opadne, ale já to vidím jako zajímavou službu pro lidi třeba na chalupu, nebo na cesty - když pojedou, zaplatí si, maximálně o stovku dražší, když budou surfovat neomezeně než klasika, když nepojedou, mají to za nula...

jako služba dobrý

suhajek: FUP 4GB klasika není, klasický FOFR net má FUP 2GB/týdně
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mtb.biker 14. 8. 2008 14:49

suhajek píše:Tak jsem se dneska ptal na lince a jde o to, že se bude..........


když to bude jak říkáš, tak to zas takovej propadák nebude. Dobrá volba pro "občasnej" net. Teď už to jen U:fon musí dohnat pokytím a HLAVNĚ stabilitou sítě. 8-)
mtb.biker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 14. 8. 2008 17:14

Pro obcasne pouziti fakt dobra sluzba. Zvlast proto, ze v ramci CR je mobilni.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pandulak 14. 8. 2008 17:23

hm jenze kdo pouziva internet jen obcas ze.. cekal jsem od toho vic, ale na druhou stranu jak jsem mohl byt tak naivni ze by to bylo za 0 pausal bez nejakeho ale..
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod mtb.biker 14. 8. 2008 17:46

Za NULA mít fakt neomezený net je v dnešní době kapitalismu (spíše ale feudalismu) v ČR fakt naivní. :-D I já tomu předešel a nečekal jsem na zázraky a mám net od O2 i s jejic fungl novou datovou kartou. (http://www.cz.o2.com/osobni/cz/telefony ... honeId=536).
A co mě překvapilo, že upload má tohle CDMA lepší než moje stávající 4MB/s od UPC :shock: Tak dám asi UPC "vale". 8-P
Naposledy upravil mtb.biker dne 14. 8. 2008 18:52, celkově upraveno 1
mtb.biker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 14. 8. 2008 17:53

Pandulak píše:hm jenze kdo pouziva internet jen obcas ze.. cekal jsem od toho vic, ale na druhou stranu jak jsem mohl byt tak naivni ze by to bylo za 0 pausal bez nejakeho ale..


Položil bych otázku jinak, kdo používá mobilní internet občas? Když máš doma kvalitní připojení k netu ale občas potřebuješ net i jinde tak se takováhle služba může hodit.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mtb.biker 14. 8. 2008 18:19

jojo, myslím, že je to takhle dobře položená otázka.
mtb.biker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 8. 2008 18:50

Pandulak píše:hm jenze kdo pouziva internet jen obcas ze.. cekal jsem od toho vic, ale na druhou stranu jak jsem mohl byt tak naivni ze by to bylo za 0 pausal bez nejakeho ale..

každý myslí jen a jen na sebe, tak se podívej, že lidi existují:

řekněme člověk A: doma mám rychlou kabelovou přípojku - občas zajede za kámošema, na dovolenou, nebo na chalupu, no a potřebuje tam být online, nebo po cestě, nebo někam jede, a všude může za jistou cenu surfovat, kdyby náhodou se zdržel déle, má jistotu maximální ceny za připojení

Ještě pochyby?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suhajek 14. 8. 2008 20:27

Na občasný internet je to fakt super, pokud bude chtít někdo net nastálo veme tarif.
suhajek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fido+ 15. 8. 2008 10:13

Pandulak píše:hm jenze kdo pouziva internet jen obcas ze.. cekal jsem od toho vic, ale na druhou stranu jak jsem mohl byt tak naivni ze by to bylo za 0 pausal bez nejakeho ale..

Jen obcas ho pouziva kde kdo. Napr. jedes na leto na chatu, tam asi nebudes mit domaci pripojeni. Nebo jedes nekam na par dni z jakehokoliv jineho duvodu a net se ti tam hodi.
Snad jen pokud cely rok sedis doma tak obcasne vyuziti netu nepotrebujes.
Myslim, ze tohle je presne ta dira na trhu, kterou ufon velice dobre zaplnil.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka_2 15. 8. 2008 10:33

Nápad je to super, ale když člověk projede mapu pokrytí a začne zkoumat,kde by tuhle službu použil, zapláče. Škoda,že tohle nenabízí O2 se svým CDMA ... :-] To bych ty 3 litry za ten AxessTel i dal ...
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod mtb.biker 15. 8. 2008 19:38

Koukám na web U:fona, a zatím (možná jsem slepej, nebo to zas maj někde pod 50-tou záložkou schovaný) tam nikde net ZA NULA nevidim - když je toho 15.tého srpna. Tak buď

- jsem slepej
- nebo to ještě neuvedli
- anebo to zas tak vehementně propagovat nebudou. 8-)
mtb.biker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladik 15. 8. 2008 20:15

Píšou od druhé poloviny je 15tého a srpen má 31 dní tak počítám že nabídka bude zveřejněna v pondělí, ať tak či tak nabídka je pro mne k ničemu jsem připojen skoro pořád tak si pořídím asi smlouvu s dvouletým úvazkem. Dobrá by byla nějaká zvýhodněná nabídka ale to bude asi zas kolem, vánoc. No pořád lepší než ti smolaři co si to pořídili za 999 a budou platit 699 minimálně 2 roky s tím modemem od 300 to jde a podle www.rychlost.cz je u fofra i sušnej ping, dnes jsem si dělal test u normál netu a stabilita připojení 99,6, pinf sice přes sekundu ale jinak dobrý.
Vladik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb.biker 15. 8. 2008 21:11

a co si pořídíš za net s 2letým úvazkem?
a čtu že nějakej net máš, tak proč budeš pořizovat další?
a "normál net" je který? ;-)

A s těma smolařema co naděláš, to jak je jak když jsem si kupoval N82-jku NOKII (černou) a stála mě 11.600,- Dneska jí koupíš a 9.200,- To bysme si nikdo nikdy nic nekoupili, kdybysme vždycky čekali až..... až.... něco.
Naposledy upravil snowboarder dne 15. 8. 2008 21:48, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace, pokud reaguješ na poslední příspěvek, není nutné ho citovat
mtb.biker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladik 16. 8. 2008 08:55

No já jsem většinu týdne mimo domov a ten normální ufon (vánoční edice se zaplaceným 6měs paušálem) jsem kupoval jako dárek pro tátu a když jsem doma tak ho používám ale mimo domov chci mít taky nějaký připojení a v úvahu právě přichází fofr. T-mobile teď sice dost zlevnil internet 4G ale k čemu to je když to skoro nikde není. Rád bych měl internet na mobilu,jsem zvědavej za jak dlouho to ufoni zprovozněj 200 je dost dobrá cena. A na fofr z mobilu se taky těším už aby to bylo.
Vladik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků