Souboj: SX1 vs. MPx200

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MobilMania 26. 3. 2005 21:25

Zajimaji me hlavne prakticke zkusenosti uzivatelu, kteri telefon v soucasne dobe maji... Recenze mam samozrejme vsechny prelouskany, ale nejak se nemuzu rozhodnout...

Siemens je lepe funkcne vybaveny, ale Motorola ma zase pro me vyhodnejsi veckovou konstrukci... Siemens je uz starsiho data...

Takze vsem radcum, co mi dokazou hadanku rozlustit, dekuju...
MobilMania
Junior

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 28. 3. 2005 10:21

fotak je fotak................ :roll:
Na tomto miste muze byt Vase reklama.............pokud mi darujete N70 :D
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 28. 3. 2005 10:40

Psal jsem na toto téma srovnání na MM. Mně osobně více vyhovovala Motorola MPx200. I když je třeba si chvíli zvykat na ovládání, Windows Mobile a jeho funkce pro organizaci času jsou výborné.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CX_SX 28. 3. 2005 10:45

U mě vyhrává jednoznačně SX1. Používám ho od 12/2003 a zatím jen spokojenost. Pokud neděláte nějaké experimenty, tak je to optimální chytrý mobil.
CX_SX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 28. 3. 2005 13:39

Ja jsem pro SX1, ne proto ze ji mam :mrgreen: (ale proto asi taky), ale proto ze ma Symbian, a na ten sezenete mnohem vice aplikaci nez na win mobile
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 28. 3. 2005 13:57

standa píše:...ale proto ze ma Symbian, a na ten sezenete mnohem vice aplikaci nez na win mobile

Ano, to je sice pravda, ale v některých oblastech (kalendář, synchroznizace) je Windows Mobile stále ještě lepší. Jelikož jsem ale příznivcem Symbianu stejně jako vy doufám, že se to v nejbližší době změní k lepšímu.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 28. 3. 2005 14:06

Ivo M. píše: Ano, to je sice pravda, ale v některých oblastech (kalendář, synchroznizace) je Windows Mobile stále ještě lepší. Jelikož jsem ale příznivcem Symbianu stejně jako vy doufám, že se to v nejbližší době změní k lepšímu.
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 28. 3. 2005 15:18

standa píše:Musim souhlasit hlavne s tou synchronizaci...

Vypadá to, že si tento problém konečně konsorcium Symbian uvědomilo a začíná se blýskat na lepší časy :wink:
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monduha 30. 3. 2005 08:18

Já mám mpx200 a jsem naprosto spokojená, vyhrála u mě už proto, že nemá foťák, který u telefonu pokládám za zbytečnost.
Taky jsem se rozhodovala mezi těmito dvěma telefony, pro Siemense mám slabost, ale nelíbila se mi klávesnice a vzhled. Motorola vypadá skvěle a má velmi příjemné ovládání, instalace všech prográmků zatím probíhá bez problémů, synchronizace je naprosto dokonalá. Vadí mi na ní pouze 2 věci a to jednak, že telefon nebudí, když je vypnutý (nahrazuje se to přepínáním do flight módu) a že se musí pokaždé ručně nastavit, aby přicházely doručenky u SMS. Po přechodu na win2003 tento problém sice zmizí, jenže člověk přijde o záruku.
monduha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Renegade 2. 4. 2005 18:01

Pravda.Sice Siemens SX1 není žádný nováček :) , ale i tak ho mohu z vlastní zkušenosti doporučit. Protože funkční výbava je proti Motorole opravdu znatelně lepší( hlavně: rádio, MP3 přehrávač, integrovaný fotoaparát a pár věcí by jse ještě našlo :)) A cena? Tak kolem 6000 Kč což je na tolik funkcí výborný. A jen tak mimochodem SX1 je pořád 6. nej. telefon na trhu (a že už je tam hodně dlouho :D)
Renegade
Junior

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 14. 7. 2005 08:30

jen tak mimochodem mpx 200 taky prehrava mp3 ....
Adam Bernau
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 14. 7. 2005 08:43

Nerad to rikam ale v tomto sx1 rulez :-D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 14. 7. 2005 08:45

Nebylo na tohle téma diskuzí 3 *****?Na MM je myslim i samostatnej článek :wink:
Zelik
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků