K850i versus W910i

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 30. 8. 2008 17:01

Zdravím, váhám, který z těchto dvou telefonů vybrat. Nemáte nějaké zkušenosti? Momentálně mám k800i a budu prodlužovat smlouvu u O2, takže budu brát asi nový telefon. Údajně by měl být od září v nabídce i W910i. Pokjud to tak bude, tak budu váhat mezi těmato dvěma telefonama. K850ku jsem chtěla už dřív, ale teď ji má sestra a trochu blbý jsou ty dotykový "tlačítka". ]:-< Nepotřebuju tak kvalitní fotoaparát. Stačí na ty momentky. Na pořádný fotky mám trochu lepší mašinku. :) Váhám, protože s k800i jsem moc spokojená a moc se mi s ním nechce loučit, ale musím kvůli té smlouvě vzít i telefon. Tak nevím, jestli pokračovat v Káčkové serii nebo zkusit pro změnu walkmann. Co byste volili Vy. Máte zkušenosti s těmito telefony?
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 8. 2008 17:13

A požadavky?
Téma přesunuto.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suah 30. 8. 2008 20:52

Ja som presiel z k750i na W910i a nelutujem. Fotak je samozrejme horsi, s tym treba pocitat. Absencia prisvetlenia tiez nepotesi...ci uz pri foteni alebo bez neho...
Co som pocitoval ako zlepsenie je odstranenie joysticku, s ktorym som mal najma v druhom roku uzivania problem (a caste reklamacie) a lepsi display. Mozno ani nie tak rozlisenim, ako tou plochou :)
Inak telefon je podla ocakavani (a recenzii). Prinasa zopar drobnych zlepseni (ktore potesia) a zatial som nenasiel ziadne skryte negativa. Ci ti to stoji za upgrade necham na tebe...u mna rozhodol najma ten joystick, inak by som do toho urcite nesiel...
suah
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcmichal 31. 8. 2008 13:08

Mám W910i a jsem opravdu spokojený, víceméně mi nic nechybí. Pro mě jako pro šťourala je docela velké mínus platforma DB3150, ale tu mají oba telefony. Nad K850i jsem vůbec nepřemýšlel, protože se mi ani trochu nelíbí a nepotřebuju 5MPx foťák. W910i je krásné a dobře se ovládá, za káčko bych už neměnil.
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků