Sony Ericsson K700i vs Siemens CX75

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ObiWan 30. 8. 2005 19:58

Který mobil si myslíte že je lepší? Já se pořád nemůžu rozhodnout :| Nebo mi poradíte nějaký jiný (ale s přibližně stejnou cenou)? 8)
Jo a na jakou cenu si myslíte, že tyhle mobily spadnou před vánocema? Já to nějak nedokážu odhadnout, o mobily jsem se nikdy moc nezajímal :) :D
ObiWan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LTSmash 30. 8. 2005 20:18

Vyber si podle funkcí, které jsou pro tebe důležité! Jako majitel k700i ti však řeknu že snim neprohloupíš ! :wink:
LTSmash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 30. 8. 2005 20:21

Já jako bývalý majitel K700 ti řeknu, že ten CX75 nevypadá špatně, ale mimo paměťové karty a megapixelu (ostatně nic moc) mi nepřijde lepší...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 30. 8. 2005 20:22

Je to taky otázka důvěry ke značce, papírově je lepší Siemens ale moc bych mu nedůvěřoval...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ObiWan 30. 8. 2005 21:03

No já pořád nevím, myslím si že paměťové karty mít nemusím. Spíš se rozhoduju mezi větším rozlišením foťáku (Siemens) a rádiem (Sony Ericsson). A taky bude důležité, kolik bude před vánocema stát
ObiWan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JimBeem 30. 8. 2005 21:39

ObiWan píše:A taky bude důležité, kolik bude před vánocema stát /quote]

Mno vypadá to tak že před Vánocema již nebude K700 v prodeji, byli by hloupí kdyby měli před Ježíškem v nabídce našláplej mobil za levný peníz když budou chtít prodávat nové modely K/D750i a W800i :hm
Svět je jedno velké Demo ...nic nefunguje tak jak bysme chtěli ;-)
JimBeem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 30. 8. 2005 21:49

No jo, to je docela možné...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ObiWan 30. 8. 2005 22:02

JimBeem: Aha, a předpokládám, že na oficiálních stránkách neřeknou, kdy se přestane vyrábět :-/ Njn tak co budu dělat? :-/
ObiWan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 30. 8. 2005 22:24

Kup tu K700, dokud je. Moje rada samosebou nemusí být 100% objektivní, ale měl jsem ji rok a kdyby měla kartu (MP3), tak bych si ji nechal, jinak je skutečně výborná!
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ObiWan 30. 8. 2005 22:35

Yamato: LoL ono je to tak starý mobil? Já bych ho hnedka bral, ale viděl jsem fotky, a připadá mi, že foťák dělá trošičku takovou tu "bublinu", nevím jak se tomu přesně říká, ale je to takové to zkreslení jakoby přes čočku. Je to dobře vidět třeba tady
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/ ... 00i_10.jpg
a taky kámoš co má Sony Ericcson (ale jiný typ, nevim jaký) mi říkal že na to nemůže sehnat funkční program na počítač, který by uměl nahrávat Java hry, kopírovat fotky atd přes kabel. Prej mu to nikdy nenajde mobil i když ho připojí do počítače.
Jaké máš s tím zkušenosti ty?
ObiWan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 30. 8. 2005 22:55

Já s ním měl výborné zkušenosti, fotky nejsou zas tak zlé (na VGA spíš výborné) a jak píšu, nebýt absence karty, tak ho stále mám. Pokud se chceš dozvědět co nejvíc o zkušenostech s ním, tak doporučuji navštívit SEManii: http://semania.mobilmania.cz/index.php?option=com_frontpage&Itemid=68
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ObiWan 30. 8. 2005 23:35

Díky podívám se tam ;-)
ObiWan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod joejog 31. 8. 2005 05:44

ObiWan píše:Yamato: LoL ono je to tak starý mobil? Já bych ho hnedka bral, ale viděl jsem fotky, a připadá mi, že foťák dělá trošičku takovou tu "bublinu", nevím jak se tomu přesně říká, ale je to takové to zkreslení jakoby přes čočku. Je to dobře vidět třeba tady
http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/ ... 00i_10.jpg
a taky kámoš co má Sony Ericcson (ale jiný typ, nevim jaký) mi říkal že na to nemůže sehnat funkční program na počítač, který by uměl nahrávat Java hry, kopírovat fotky atd přes kabel. Prej mu to nikdy nenajde mobil i když ho připojí do počítače.
Jaké máš s tím zkušenosti ty?p/quote]


To je kravina- :oboze - že má problém kámoš neznamená ,že to tak je. Kámoš asi neumí hledat , FMA, MPE, Dateimanager atd.. - vše bez problémů plně funkční. :potichu
joejog
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepcadvorak 31. 8. 2005 06:19

Pokud vím, tak program na nahrávání softu, MP3, obrázku schémat, je přiložen na CD u telefonu. Já to nahrávám přes BT a žádný problém, ale už se taky poohlížím po K750i
pepík je King
pepcadvorak
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 31. 8. 2005 06:33

Ten program funguje v pohodě-ten co je v balení.Já se taky rozhodoval takhle,val jsem K700i protože Siemense nemusim...
Zelik
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků