Sony Ericsson T650i - obecna diskusia

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Filip Novák 24. 7. 2008 20:01

nadruhou píše:...

Jaké jsou možnosti:
  • nastavení domovské stránky na neexistující
  • nastavení hesla k připojení
  • odstranění všech účtů k připojení (velmi nepraktické ; - ) )
  • zkusit použít tento návod pro K800i, netuším nakolik bude funkční na T650
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nadruhou 4. 8. 2008 07:23

Tak jsem byl na Slovači... A po několikátém odečtení cca 47.50 :grr: (tuším že 5x) jsem rozhodil všechny účty a připojení. Ale pokus se změnou tlačítka na SMS z K800 zkusím.
Nadruhou
Naposledy upravil seterwohipikule dne 4. 8. 2008 14:15, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj předchozí příspěvek
Historie Sag 920, Eri GA 928, Eri T10, Sie A 55, MOTO V360, J20 Hazel sloužil do roztrhání těla, nyní je čas na Win8.1 Prestigio MP8400 vyreklamován a nyní Lumia 532
nadruhou
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacinko 21. 8. 2008 09:16

Zdravím, pokušal som sa nainstalovat internetový prehliadač Opera mini. Pocas instalácie mi T650i zahlasi "pripojenie na internet zlyhalo". Inak povodny prehliadac riadne funguje. Môže mi niekto poradiť? Totiž ta Opera ma velmi prakticke približenie detailu. Vopred ďakujem :-)
pacinko
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 21. 8. 2008 14:32

T650 už nemám k dispozici, popíšu teda dle K800:
zajeď do aplikací, pravé tlačítko DALŠÍ>OPRÁVNĚNÍ. Zde se upravuje oprávnění této aplikace. Pokud máš Operu řádně staženou z oficiální stránky, není moc čeho se bát a můžeš všude nastavit NEDOTAZOVAT nebo DOTÁZAT JEDNOU.

edit: pardon, píšeš že během instalace.. No tak pak problém vidím jen v internetovém připojení. Stahuješ přímo z http://www.operamini.com/download/ ?
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod pacinko 21. 8. 2008 17:09

Najprv som si ju stiahol zo stránky mojho operatora, ked to neslo, tak aj z tej ktoru uvadzas. Skoda toho priblizenia, oci slabnu...
pacinko
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 21. 8. 2008 18:03

Net Front (původní prohlížeč v mobilu) má také přiblížení. Na K790i to funguje tak, že zmáčneš nulu a pak joystikem přibližuješ a oddaluješ. T650i je na stejné platformě, takže by to mělo být podobné (maximálně může mít novejší verzi NetFrontu).
Pravda je, že Opera Mini je lepší . NetFront má problémy s diakritikou a větší datovou náročnost.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacinko 22. 8. 2008 04:48

obluda zelená píše:Net Front (původní prohlížeč v mobilu) má také přiblížení. Na K790i to funguje tak, že zmáčneš nulu a pak joystikem přibližuješ a oddaluješ. T650i je na stejné platformě, takže by to mělo být podobné (maximálně může mít novejší verzi NetFrontu).
Pravda je, že Opera Mini je lepší . NetFront má problémy s diakritikou a větší datovou náročnost.


Prosim ta, a tebe ta Opera chodi?? Kde je vlastne pricina....
pacinko
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 22. 8. 2008 07:46

Já mám K790i a mám tam od operátora předinstalovaný web'n'walk, což je vlastně customizovaná Opera. Ten mi jede bez problémů. Normální Operu jsem nikdy neinstaloval.
Čím to může být, to nevím. Jedna věc mě ještě napadla: Máš v místě, kde Operu stahuješ a instaluješ kvalitní signál?
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacinko 22. 8. 2008 08:03

Signal je OK. Inak dakujem. :-)
pacinko
Junior

Odeslat příspěvekod nadruhou 14. 9. 2008 17:26

Neštípl se někomu z Vás plast okolo konektoru? :grr:
nadruhou
Historie Sag 920, Eri GA 928, Eri T10, Sie A 55, MOTO V360, J20 Hazel sloužil do roztrhání těla, nyní je čas na Win8.1 Prestigio MP8400 vyreklamován a nyní Lumia 532
nadruhou
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacinko 6. 10. 2008 07:24

Zdravim,
v zozname kontaktov mi kontakty s diakritikou na zaciatocnom znaku zaradi az na koniec abecedy. Jazyk pisania mam nastaveny OK. Je to vlastnost, alebo je to v nejakom nastaveni?? :-)
Dakujem.
pacinko
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 6. 10. 2008 08:23

pacinko píše:Zdravim,
v zozname kontaktov mi kontakty s diakritikou na zaciatocnom znaku zaradi az na koniec abecedy. Jazyk pisania mam nastaveny OK. Je to vlastnost, alebo je to v nejakom nastaveni?? :-)
Dakujem.

U staré platformy to je ještě vlastnost, u nových to řadí klasicky dle abecedy (r,ř,s,š,.....)
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod nitram47 6. 10. 2008 12:21

Pacinko: k tej opere. Aky mas nastaveny datovy profil? Pokial wap, nepojde ti opera. Ak internet, mala by ti ist.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TRON 7. 10. 2008 21:38

pacinko

Zkus to nastavit tady podle tohoto http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/819 ... 2.2KB.html zajimat by te melo hlavne APN a adresa DNS tyto hodnoty nastav podle sveho operatora, nevim jak to je s daty u vas tak to zkus prizpusobit doufam ze to pomuze
W980
TRON
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karlosek-K1 7. 12. 2008 17:52

Dobrý den, jak se dá nastavit na SE T650i ,,internetové tlačítko" vedle šipky zpět.Když je zmáčknu a chci se připojit na internet,tak mi to napíše chyba komunikace.Opakujte akci nebo požádejte o pomoc provozovatele sítě.Takže musím do menu-internet a tam se normálně připojím. Dřív mi to fungovalo normálně,nyní ne. Konfig. sms jsem si nechával poslat,přijímám v pohodě maily a na internet chodím přes Operu mini,takže nastavený bych to měl mít dobře.Poradí někdo? Dá se nějak nastavit domovská stránka?Abych stiskl talčítko ,,internet" a načetl se mi hned třeba http://www.seznam.cz ? Děkuji mnohokrát za rady.
Karlosek-K1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků