Nokia 5320 XpressMusic - hudobný S60 s dobrou výbavou

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Koubie777 10. 12. 2008 20:25

Jj je to pravda.. A taky to teda moc nechápu.. Ale prostě na tomhle mobilu museli někde ušetřit aby tak cenově výhodnej, jak je teď..
Koubie777
Junior

Odeslat příspěvekod Autofaker 10. 12. 2008 21:50

Repráček je sice jen mono, ale dle mého hraje celkem slušně. Všiml jsem si ale jiného problému. Už asi čtyřikrát se mi stalo, že mi někdo volal a na jeho straně to vypadalo, že mi telefon normálně vyzvání, ale můj přístroj se choval jakoby nic. Párkrát mi poté i přišla sms od operátora, že jsem měl zmeškaný hovor (z doby,kdy jsem měl telefon zapnutý). Tak nevím, jestli je chyba v telefonu, nebo v operátorovi (T-mobile). U mého starého telefonu jsem si každopádně tohoto problému nevšiml.
Autofaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Inpernak 11. 12. 2008 07:28

jo jestli hraje slušně tak si v ekvalizéru sundám výšky dolu a na moje potřeby to bude stačit když chci opravdu poslouchat vytáhnu sluchátka ?A doufám že 3.5 jack hraje kvalitně vtomto modelu ?(samozřejmě si seženu lepší sluchátka než ty co jsou v balení )
Xperia P/ Note 3
Inpernak
Junior

Odeslat příspěvekod Koubie777 14. 12. 2008 15:23

Chchi se zeptat, jak hodně bude pomalej telefon, když si do něj koupím pamětovku 8GB SDHC SanDisk Class 2?? Nebo to Class 2 je akorát rychlost zápisu dat?
A další otázka, uvidí PC pamětovou kartu, když jí budu mít danou v mobilu, nebo si musím pořídit čtečku?
Koubie777
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 12. 2008 15:27

Čtečka samozřejmě nutná není.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubie777 14. 12. 2008 16:19

Ok a ten první "problém"??
Koubie777
Junior

Odeslat příspěvekod kamil2268 14. 12. 2008 16:24

ten class je pouze garance minimální rychlosti karty, mobil takovou rychlost ani nevyužije takže můžeš být klidný...
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Koubie777 14. 12. 2008 16:59

Takže to bude normálně rychlý, ikdyž to bude třeba celý zaplněný?
Koubie777
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 12. 2008 17:09

Ano, nějaké citelné zpomalení by se konat nemělo.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vvss 21. 12. 2008 14:32

měl bych dotaz a sice..
když mám nastavený v kontaktech->kontaky k zobrazení Pamět telefonu i Pamět SIM
a mám stejné kontakty na SIM i v telefonu - překopíroval jsem je, tak se zobrazují 2x.. nic zvláštního, ale chyby je v momentě kdy mi volá nějaké číslo které MÁM v kontaktech - nezobrazí se jeho jméno ale pouze číslo!! když v nastevení kontaktů->kontakty k zobrazení nechám zaškrtlé pouze Pamět telefonu a někdo mi volá zobrazí se jeho jméno.. chyba firmwaru?
doufám, že jsem to napsal srozumitelně a doufám že už se to tu neřešilo.. jen jsem to rychle prolít a nikde nezahlíd.. dělá to i někomu jinýmu??
firmware 03.08
vvss
Junior

Odeslat příspěvekod cermfi 26. 12. 2008 14:00

Dobrý den,
měl bych takový dotaz, ikdyž asi hloupý ale budiž :

Nenašel jsem v telefonu nastavení emotikon ("smajlíků").
Můžete mi někdo poradit jak je najdu ;-)?
Díky...
cermfi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 12. 2008 14:05

Nenajdeš je, páč tam nejsou :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 12. 2008 14:31

Doinstalovat animated sms(treba kupit) a smajlovia budu. Bez kupenia len pridu v sms ale nevlozis do sms.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod doby1 26. 12. 2008 17:50

ahoj mám ten tel 5320 a začal me zlobit, zamrza a nekterý fce prestaly jít, například přehrávání hudby přes rychlý tlačítko, dále mi stále hlásí plná pamět i když to nrní pravda a je tam asi 7giga volný, dále mě sere to zkurvený prostřední tlačítko který je nejdementneší co mohlo bejt ... prosím o pomoc:( nevim co stim děkuju
doby1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 12. 2008 17:55

Pamětí se nemyslí paměť na kartě, ale paměť RAM, máš ji plnou a telefon nestíhá. Restart pomůže.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků