Rychlost přenosu mp3 z PC na 5310xpressMusic

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gogomil 25. 12. 2008 01:17

Zdravím lidi, mám problém s rychlostí přesunu muziky z PC na nokii xpress music. Jedna píseň, trvá zhruba okolo 15 až 20 sekund, což mi příde neskutečbě dlouho. Nejdelší na tom přesunu není kopírování, ale převod mp3 do nějakého formátu vhodným pro mobily,aby mi to v tom mobilu hrálo.Chci se zeptat jestli máte někdo stejný problém, popřípadě je jestli možnost to nějak urychlit. Převádím to pomocí PC suite. Díky za pomoc!!
gogomil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 12. 2008 01:22

Naco pc suite. Normalne to cez masstorage nakopiruj. A na zaciatok mozes formatnut kartu ak si nerobil. Mne to tak robilo ked som na 6230i robil playlisty.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogomil 25. 12. 2008 01:33

No já se v tom teda zatím moc nevyznám, ale když se chci u sebe na compu dostat do adresáře nokie, tak mi to jde jen přes PC suite. Možná když to odinstaluju, že to pak půjde normálně jako jakýkoli jiný. A jestli mám bejt upřímnej pojem masstorage mi ni moc neříká:( Nicméně tu kartu zformátnu..dík!!
gogomil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 12. 2008 01:43

Masstorage pri pripojenie mobilu daj prenos dat. Karta sa chova v pc ako usb kluc. Pri formate prides o data na karte tak ich najprv zalohuj, skopiruj do pc. Pesnicky daj normalne na kartu.
Naposledy upravil Kniter dne 25. 12. 2008 01:46, celkově upraveno 1
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogomil 25. 12. 2008 01:45

ok.. ještě jednou dík!!
gogomil
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků