Activesynch, smazane kontakty, obnova

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roxtedy 19. 2. 2009 22:59

Mám velký problém, activesynch špatně provedl synchronizaci a smazal kontakty v PDA. Jdou tyto smazané kontakty nějakým způsobem obnovit?? Díky
roxtedy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 19. 2. 2009 23:37

zase z outlooku. za předpokladu, že v outlooku zustaly, tak:
1) zazálohuj (vykopíruj ) soubory .pst někam pryč pro jistotu
2) znovu synchronuzuj.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxtedy 19. 2. 2009 23:46

To si nejsem jistej, v pc bylo 40 kontaktu a activesynch asi přespsal všechny kontaky v pda. V pda jich ted je 40. Nejhorší na to je, že activesynch byl správně nastaven...Napadá Vás něco? Kam se v pda ukládají kontakty? Díky
roxtedy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 20. 2. 2009 00:09

tak asi nebyl! synchronizace active sync se snaží sestejnit udaje z obou zařízení!

z tvých dostupných informací v tom případě těch 40 v pc a ppc je správně a AC neudělal chybu. a jestli to předtím nědělal, tak předtím synchronizoval chybně. pokud mám pravdu, tak bohužel, je mi líto. jsou fuč.

napiš víc info, kdy jak co bylo naposledy sychronizováno, kdy bylo v čem co naposledny upravováno.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 20. 2. 2009 00:14

nejprve:
otevři outlook > zjisti, co v něm je > pokud v něm jsou data jako před sychnronizací nebo další o která nechceš přijít > zavři ho > zazalohuj soubory .pst (pravděpodobně outlook.pst a archive.pst)

pak dál testuj... Pokud nějakému postupu nerozimíš, samozřejmě napiš čemu, at to rozepíšu rovnou nebo nevypisuju zbytečně!
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 21. 2. 2009 20:36

Neptal se AS na to, jestli nechces nahradit kontakty v PDA? V PDA se kontakty normalne nezalohuji a pokud jinde nebyly, tak jsou v tahu :(

Prave pro podobne prusvihy mam se mi data v PDA automaticky zalohuji obden na kartu.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod galee 23. 2. 2009 11:46

Jakej software používáš pro to automatický zálohování kontaktů?
Můj blog o bezpečnosti, hackingu, webdesignu, Windows Mobile aj.: viz ikona webu
galee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 23. 2. 2009 14:04

SPB Backup, podobny soft ma i Resco
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jozik333 18. 6. 2009 21:21

Mam podobny problem, po pripojeni HTC TyTn II k PC mi vybehla hlaska,ze uz existuju 2 synchronizacne profily pre toto zariadenie a je potrebne jeden z nich vymazat. Vymazal som obidva a vymazali sa mi aj vsetky kontakty. Zaujimave je to , ze na PC nieje vobec nainstalovany Outlook,takze sa ani nemalo HTC s cim synchronizovat. Mozu byt niekde v PC v docasnom subore,alebo su tie kontakty nenavratne prec? Zalohu som si nanestastie neurobil. :-(
jozik333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 18. 6. 2009 22:19

J8 bych řekl, že jsou pryč. Doporučuji zálohovat třeba i programem Turbo contact backup, kterej dělá zálohu kontaktů v xml, takže není problém to kdekoliv otevřít a vypsat ručně, opkud ostatní věci selžou.
Od doby co použivam 2 programy na zálohu nemam problém. PIM Backup jako hlavní a TCB jako rezervní, kdyby se soubor z PIM Backupu špatně uložil a nešel třeba načíst..
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků