Chytrý telefon do 7-8 tisíc

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nobles 24. 3. 2009 17:31

Asi takhle, o mobily se nějakou tu dobu nezajímám, ale chtěl bych si pořídit něco lepšího něž ten krám co mám doma. Koukal jsem do různých katalogů, ale vůbec z toho nejsem moudrý, tak bych byl rád, kdyby mi někdo mohl dát nějakou radu, určitě bych uvítal dotykový displej, velkou paměť, rychlost telefonu, foťák není až tak důležitý....

Dík za každou radu..
Nobles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KIMI1492 24. 3. 2009 17:45

no urcite by byla dobnrá nokia 5800 tube , ta ma velký dotikový displey , operacni system symbian , wifi , gps , 3.2 mpix foto ..............
a dá se pořídit na internetu od 7300 kč
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcmichal 24. 3. 2009 18:48

Nokii jsem si včera poprvé vyzkoušel a musím říct, že mě naprosto zklamala. Pomalý systém, příšerné ovládání.

Takže bych ti doporučil jednoznačně iPhone.
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KIMI1492 24. 3. 2009 19:04

jj je to mozne ja osobne jsem nokii jeste nezkousel , ale o iphonu sam uvazuji jen je tu jeden problém ten iphone nbestojí 7 nebo 8 tisíc , ale jinak je dobrej , mam s nim dobrý zkušenosti
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 24. 3. 2009 19:53

nokia mozno na predajni bola pomala- opdporucam vyskusat normalny kus ktory ma minimum zasahov a aktualny soft. je to celkom slusne rychly telefon. a splna viamcneje poziadavky
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tusek8 24. 3. 2009 20:17

taky se tak rozhoduji, a právě mě zaujala ta 5800, tak sem si ji byl vyzkoušet, a žádnej jinej telefon už nechci, parádní vzhled, velká obrazovka atd.., nevíte kde ji koupit za co nejmenší peníze, a aby ten obchod byl bezproblémovej??
tusek8
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 25. 3. 2009 00:01

o2 ju ma tusim za 9500 - teda asi naj cena aka moze byt, alebo je to 8500, nie som si isty. mrkni ponuky
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 25. 3. 2009 00:38

nobles:
htc touch jade 3g. od 8000kč. za tty pěníze skvěle hw vybavený přístroj. jen nemá nějakou hw klávesnici... sufrování a navigace je na dotykáči paráda:-) , tak o dvě třídy lepší než nedotykáč. dále díky windows mobile velká komunita uživatelů, mnoho programů třetích stran, obrovská kompaktibilita s vnějším světem.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 25. 3. 2009 08:01

Nejdrive bych vybral OS a az pak zacal hledat mobil.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod papaboot 25. 3. 2009 15:21

no dovol mi oponovat, myslím, že surfování na 3g nemůže být žádná sláva. 2,8" displej a qvga rozlišení není zas takový zázrak. porovnávám to s kaiserem co sem měl ještě do minulého týdne doma - rozlišení stejné, uhlopříčka větší a stejně to nebylo nic moc(spíš nic než moc).
papaboot
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 25. 3. 2009 15:26

No tak určitě bych chtěl Windows Mobile + mě celkem jde o kvalitu zvuku, chtěl bych ho používcat hodně jako přehrávač, nebaví mě sebou tahat mp3 + mobil
Nobles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 25. 3. 2009 17:24

papabot: a s čím to porovnáváš? s LCD 28" doma? hod se do klidu, ne každý chce dávat 15 litrů za největší display na trhu (touch HD) a sám mám rozlišení 2,8", 320x240 a 65000 barev a prostě to stačí! víc bych asi neocenil, protože rozdíl nebude moc postřehnutelný. a když se dá surfovat na 1,7" display hloupého telefonu a číst na tom mobilmanii, tak 2,8" je v pohodě. to mužeš rovnou nosit po kaspách netbook nebo notebook... ach bože..

nobles: a cenová relace? a chceš nějakou hw klavesnici numerickou nebo qwerty? to jsou zásadní věci. at to bude cokoliv s WM, tak at to má 128MB ram a více!!! mám 64MB a chce to víc!! jde to ale dře to.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papaboot 26. 3. 2009 20:35

audis: Kdybys uměl číst, dozveděl by ses, že to porovnávám s kaiserem (tzn. htc kaiser,tytn II, MDA Vario III). Sice jsem se seknul v tom, že má větší uhlopříčku. Nemá, tzn. taky 2,8", za což se omlouvám, ale na to si stejně nenarážel. Netvrdil jsem, že to nestačí. Já jenom říkal, že je to nic moc, což je pravda (nebo si za tím aspoň stojím) . Už jenom takový malý dodatek, já nejsem ten co se tu potřebuje hodit do klidu. Jenom jsem vyjádřil svůj názor a to naprosto neútočně.
papaboot
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 26. 3. 2009 21:24

papabot: a co podle tebe je teprve něco co stojí za to prohlížet na tom internet? uvědom si dvě věci: uhlopříčka větší než 3" znamená úměrně větší přístoj, a když mohu surfovat i na polovičním display, nevidím 2,8" jako nějaký velký problém. a to proto, že když není pc po ruce, člověk je rád za to, co má a funguje toa nestálo ho to jmění. a sufrovat v mobilu na nčem lepším než hloupý telefon zázrak docela je, když to funguje, mobilmanii si přečtu, písmenka nejsou malé, obrázky zobrazím, ovládání skoro jakona pc a víc od toho nečekám.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papaboot 26. 3. 2009 22:26

Určitě máš pravdu v tom, že svůj účel to splní. Jestli tě zajímá co si představuju já tak třeba Samsung omnia by mi celkem vyhovoval. Z druhé ruky ho máš cca za 6,5-7tisíc.
papaboot
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků