Nokia E71 nebo HTC Touch 3G (Jade)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod thank 2. 4. 2009 23:06

Ahoj,muzete mi pls poradi ohledne vyberu mobilu? Rozhoduji se mezi Nokia E71 a HTC Touch 3G (Jade).
Dekuji
thank
Junior

Odeslat příspěvekod audis 3. 4. 2009 07:44

to musis sam. je to souboj platforem, ktere se nedaji primo porovnavat. kazda ma svoje radikalni vyhody a nevyhody.

obecne windows mobile, to sou vic jako male pocitace, kteree telefonuji. symbian jsou vic jako telefony, kde lze leccos doinstalovat a upravit.

pro htc mluvi vetsi vyber aplikaci a navigaci a dotykovy display, ktery pri navigaci a webovani je skvely pomocnik. na druhou stranu ma jen virtualni klavesnici, ktera neni na psani delsich textu a v zime venku se bude pristroj dotykove ovlaadat hur. nokia analogicky presne obracene. tak lovu zdar. sam si usmysli, ktere parametry maji u tebe vetsi prioritu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 3. 4. 2009 07:44

to musis sam. je to souboj platforem, ktere se nedaji primo porovnavat. kazda ma svoje radikalni vyhody a nevyhody.

obecne windows mobile, to sou vic jako male pocitace, kteree telefonuji. symbian jsou vic jako telefony, kde lze leccos doinstalovat a upravit.

pro htc mluvi vetsi vyber aplikaci a navigaci a dotykovy display, ktery pri navigaci a webovani je skvely pomocnik. na druhou stranu ma jen virtualni klavesnici, ktera neni na psani delsich textu a v zime venku se bude pristroj dotykove ovlaadat hur. nokia analogicky presne obracene. tak lovu zdar. sam si usmysli, ktere parametry maji u tebe vetsi prioritu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thank 3. 4. 2009 19:45

Ahoj
Dekuji za reakci.

Mate jeste nekdo s temito zarizenimi zkusenost?
thank
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků