Telefon se základními funkcemi

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 4. 2009 21:41

Zdravím vás, osazenstov místního fóra, a obracím se na vás s malou prosbou.
Pomalu mi odchází telefon (Siemens CX-70) a potřebuji za něj nějakou náhradu. Požadavky na něj bych měl následující:
- budík
- hodiny
- volání
- sms
- odolný
- levný
- ať nemá kvadrilión funkcí, které skutečně nevyužiji
Plus by bylo, ať to není nějaké pádlo či Jablotron, uvítal bych nějaký malušenký a lehký telefon.

Otázka tak zní: Víte, prosím vás, někdo o zařízení, jenž by tyhlety požadavky splnilo spolu s příznivou cenou?
Díky za váš čas.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 5. 4. 2009 10:19

Kámoš má Nokii 1650, který za svoji cenu - něco přes 1000,- - vypadá slušně. Dále mě napadá Nokia 2630. Určitě se najde i nějaký SE, či něco od jiné značky.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod caid 5. 4. 2009 10:37

Samsung E1120 ,na eshopu TMCZ za 800
LG KU990_V10i
uprava interface foto-kamera,schema HTC touchFLO,upraveny dialpad,NYX upraveno,zvysena hlasitost sluchatek a repro,upraveny medialni prehravac,zvysena vydrz baterie,zmeneny system menu,odstanena stylizace operatorem...
caid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 4. 2009 10:59

Tak to nakonec vyřeším takto - http://aukro.cz/item595269212_siemens_cx70.html Použiju nejdřív kryt (ze starého telefonu mi totiž díky chybějící části odpadává klávesnice) a v případě nouze přehodím na nový.
Děkuji ale za rady a čas.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiborek 5. 4. 2009 11:34

pokud si s ním spokojen tak proč ne. i když občas není na škodu vyzkoušet něco nového. na aukru je telefonu řekněme do 500,- úplná fůra.

ty voe koukám že si z kopru, to je ale náhoda:-D
Tiborek
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 5. 4. 2009 11:46

Já tam bydlel taky, to ja ale náhoda... ;-)
eRiper
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků