Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod běžec 2. 8. 2009 22:23

Ecthelion: Ten senzor funguje celkem spolehlivě mam phone 14dní a hodně telefonuju a stalo se mi 3x že se mi na displeji něco zmáčko, ale je možný že mam nějaký divný uši :-)

Mam dotaz existuje něco jako má iphone předpověd počasí v definovaných městech a aktuální kurzy měn?

Díky
běžec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janoff 2. 8. 2009 22:41

bobess2: mne pri Sygicu na Symbiane tiež vyskakovala hlaška disk error a problem bol v tom, že som subory zo Sygicu daval do jednej zložky na pam. Karte ... A ked som to nahadzal rovno na pam. kartu (do žiadneho priečinka) tak sa Sygic normalne spustil ...
NEW Mazda 6 - 2.0 MZR / HB / TE PLUS / EBEN METALIC
janoff
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luhace 2. 8. 2009 23:27

to janoff: dik za to s tou hlaskou disk error, robilo mi to tiez, nahadzal som to vsetko do pamete a spustil som to, ale nejak mi nechce nacitat mapy ani gps, a nie je tam ziadne tlacitko pre zrusenie aplikacie, pripadne dostat sa do menu, nevies cim by to mohlo byt? musim cakat az pokia mi to nenajde gps cez sygic, potom bude vsetko fungovat? dik za info
luhace
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 3. 8. 2009 05:37

martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metuj 3. 8. 2009 07:11

Jeste k pouzdrum. Objednal jsem si z aukra tohle: http://www.aukro.cz/item696793984_pouzd ... ia_hd.html
Pouzival jsem ho predtim na iPhone a vyhovovalo mi. Nemam rad ty otviraci pouzdra, protoze telefon pouzivam neustale a dost mne to zdrzuje.
metuj
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zikpik 3. 8. 2009 07:15

metuj píše:Jeste k pouzdrum. Objednal jsem si z aukra tohle: http://www.aukro.cz/item696793984_pouzd ... ia_hd.html
Pouzival jsem ho predtim na iPhone a vyhovovalo mi. Nemam rad ty otviraci pouzdra, protoze telefon pouzivam neustale a dost mne to zdrzuje.


To nevypadá špatně... :-)
Dancall 2711 (1996) ---> x ---> Samsung i8910 HD
zikpik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webstyl 3. 8. 2009 07:37

To pouzdro vypada fakt dobre :-)
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod luhace 3. 8. 2009 09:14

prosim o radu k navigaci sygic, normalne sa mi vsetko spusti, ale nenacitaju sa mi satelity, je pravda, ze som to skusal iba v budove, ale polohu mi najde (zemepisnu vysku a sirku) i v budove, ale satelity ziadne. Je potreba fakt dlhsie cakat, a hlavne vonku? potom sa to nejak zrychli? nechcem pouzit A-gps, len internu gps. dakujem za radu
luhace
Junior

Odeslat příspěvekod jsmelepsi.cz 3. 8. 2009 09:20

To pouzdro vypada dobre, ale stve me, ze neni tam ochrana displeje proti poskrabani. Sice to ochrani telo mobilu pri pripadnem spadnuti na zem, ale displej se Vam muze tak i tak poskrabat.

To same drzaky do auta, porad se nedaji primo pouzit do auta a montuji se spise na pevno. Chce to dat pres husi krk na okno, jinak se to moc pouzit neda

Mam ted nejaky problem s baterkou. Nikdy od zakoupeni telefonu me baterka nevydrzela vice jak 2 dny. Vzdy je to den a par hodin. Vcera jsem nabijel kolem 15 hodiny, 1x volal, 4x stahnul obrazek z netu a dve carky pryc. Dnes cekam, ze z niceho nic zmizi temer vsechny carky a budu zase dobijet.

Baterie v mobilu nema absolutne zadnou vydrz :( Stve me to...dobijet to kazdy den se me fakt nechce.
jsmelepsi.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webstyl 3. 8. 2009 09:26

jsmelepsi.cz píše:To pouzdro vypada dobre, ale stve me, ze neni tam ochrana displeje proti poskrabani. Sice to ochrani telo mobilu pri pripadnem spadnuti na zem, ale displej se Vam muze tak i tak poskrabat.

To same drzaky do auta, porad se nedaji primo pouzit do auta a montuji se spise na pevno. Chce to dat pres husi krk na okno, jinak se to moc pouzit neda

Mam ted nejaky problem s baterkou. Nikdy od zakoupeni telefonu me baterka nevydrzela vice jak 2 dny. Vzdy je to den a par hodin. Vcera jsem nabijel kolem 15 hodiny, 1x volal, 4x stahnul obrazek z netu a dve carky pryc. Dnes cekam, ze z niceho nic zmizi temer vsechny carky a budu zase dobijet.

Baterie v mobilu nema absolutne zadnou vydrz :( Stve me to...dobijet to kazdy den se me fakt nechce.


Nechapu jak ti muzou carky zmizet jen tak? Ja jsem mobil nabijel v sobotu kolem 18te hodiny. Sel jsem na akci oslavy kamarada. tam jsem udelal cca 5 videi, 3 fotky, byla tma, takze vse s led diodou. par telefonatu, sms a dneska mam jeste 3 carky. takze u me vydrz vcelku v poho. tzn 3 dny v poho...
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod PORSCHE007 3. 8. 2009 09:30

Když tady někdo asi před týdnem říkal že mu telefon nevydrží při větčím používání ani jeden den tak je to opravdu dost divný .. ja poslouchám hudbu , dívam se na filmy, telefonuju, sms , pořád natáčím a fotím a prakticky nonstop web a maily a za 2 dny ubylo jen asi 2 nebo 3 čárky .. je to neuvěřitelný ale tenhle foun má výdrž kterou sem ješte neviděl.. :tleskani :tleskani
PORSCHE007
Junior

Odeslat příspěvekod Haffy14 3. 8. 2009 09:37

bobess2 píše:
Zabi.princ píše:Haffy 14 :Nepsalo ti to při instalaci náhodou, že to není kompatibilní s founem...? ;-)

to mi napsalo i u garmina i u sygicu... :-l


Jo to mi psalo,ale zatím u všeho,tak co s tím??
Haffy14
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jsmelepsi.cz 3. 8. 2009 09:38

Tak to mate asi dobrou baterii a nebo ja sam nevim :(

Vzdy me vydrzi baterie jen 1 den a mozna par hodin. Celkove tedy vydrz baterie mam tak na 30 hodin a musim nabijet :(

Provedu asi 2 hovory, 2 sms, podivam se na internet (stahnu asi 5 obrazku) a baterie cela je v haji.

Myslite si, ze by to mohlo byt spatne naformatovanou baterii? Ja jsem baterii napoprve vybil uplne nez se me mobil vypl, pak plne nabil a zacal ho pouzivat pricem v pulce vybiti jsem mobil strcil opet na nabijecku k PC a daval jsem si tam obrazky a videa.

Tak jestli je to vadou baterie a nebo samotneho telefonu.

Po nabiti i odpojeni od PC provadim preventivne vypnuti/zapnuti (aby nebezela nejaka aplikace zbytecne)

Presto vydrzi baterie cca 30 hodin a koncim.

Spustene aplikace mam 3. Je to foto kontakty (ty ani nejdou snad vypnout), menu a jeste nejaka polozka oblibene ci neco podobneho. Mate to tam taky?

EDIT: Jeste pred chvili jsem mel 5 carek a ted me to spadlo na 3 carky. Budu dnes zase dobijet a to jsem vcera v 15h nabijel. >:-(
jsmelepsi.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zikpik 3. 8. 2009 09:50

jsmelepsi.cz píše:Tak to mate asi dobrou baterii a nebo ja sam nevim :(

Vzdy me vydrzi baterie jen 1 den a mozna par hodin. Celkove tedy vydrz baterie mam tak na 30 hodin a musim nabijet :(

Provedu asi 2 hovory, 2 sms, podivam se na internet (stahnu asi 5 obrazku) a baterie cela je v haji.

Myslite si, ze by to mohlo byt spatne naformatovanou baterii? Ja jsem baterii napoprve vybil uplne nez se me mobil vypl, pak plne nabil a zacal ho pouzivat pricem v pulce vybiti jsem mobil strcil opet na nabijecku k PC a daval jsem si tam obrazky a videa.

Tak jestli je to vadou baterie a nebo samotneho telefonu.

Po nabiti i odpojeni od PC provadim preventivne vypnuti/zapnuti (aby nebezela nejaka aplikace zbytecne)

Presto vydrzi baterie cca 30 hodin a koncim.

EDIT: Jeste pred chvili jsem mel 5 carek a ted me to spadlo na 3 carky. Budu dnes zase dobijet a to jsem vcera v 15h nabijel. >:-(



Pokud ti tam na pozadí neběží nějaká další aplikace, třeba po startu, kterou jsi si tam doinstalovával, tak bych s tím šel hned na reklamaci.
Dancall 2711 (1996) ---> x ---> Samsung i8910 HD
zikpik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webstyl 3. 8. 2009 09:54

To je fakt. to je hoodne divne!! myslim si, ze jsi tu baterku mozna nemel uplne vybijet...nebo nevim. kazdopadne jak jsem taky docela prekvapen a potesen vydrzi baterky
webstyl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků