31 míst pokrytí EDGE u TMO

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tech 8. 6. 2005 15:24

Docela by mne zajímalo, jestli doopravdy na tolika místech EDGE jede.Zkuste zde napsat své zkušenosti a jak vám EDGE chodí a zda v uváděných místech opravdu EDGE funguje.U nás v Pcích to pár lidem funguje... :tleskani

Zde je link na města kde by prý mělo být EDGE :
http://www.t-press.cz/tiskove-zpravy/ar ... hp?uid=503

díky :D
Tech
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 8. 6. 2005 15:53

Nic moc to pokryti..
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmoobbyy 8. 6. 2005 19:34

Liberec- centrum cca 20kBs, lepší než nic :D
mmoobbyy
Junior

Odeslat příspěvekod stoupaostrava 8. 6. 2005 21:01

Ostrava Výškovice cca 2 měsíce už EDGE funguje, Havířov - v centru cca 1,5 měsíce EDGE taky v pohodě, Praha Kbely - EDGE stále není. Pokud to porovnám s mapou na stránkách TMO, tak jim to celkem dobře odpovídá ve všech 3 případech.

Ještě můžu napsat že v Olomouci funguje kolem hlavního nádraží už více než půl roku a v Pardubicích jsem zjistil že kolem nádraží funguje EDGE asi před 14 dny.
stoupaostrava
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tech 9. 6. 2005 08:52

Driver píše:Nic moc to pokryti..


No začátky jsou vždycky těžké, ale je to mnohem lepší než nic a pokud pokryjou 50% obyvatelstva jak slibujou, tak to bude velice slušné.
Nevíte někdo jak to vypadá u TMO s Flarionem, ke konci roku to má už fachat, tak to už musej montovat zařízení ???
Tech
Junior

Odeslat příspěvekod Tech 10. 6. 2005 10:51

Tak V Houskovém Knedlíku je velice slušně pokryto :D Sice mi to 2x vypadlo :oboze , ale jinak velice slušné.
Tech
Junior

Odeslat příspěvekod Tech 14. 6. 2005 10:15

No tak koukám , že návštěvnost Fóra je kapku o ničem.Asi už to není co bývalo....a nebo že by nikdo nepoužíval EDGE u TMO???
Tech
Junior

Odeslat příspěvekod Cwb 14. 6. 2005 10:49

Doma u Frenstatu jen GPRS.

Mno nevim jak je to s rychlosti EDGE v Ostrave a F-M, kde je pokryti, ale pokazde jak jsem v tech dvou mestech tak se mi strasne spomali internet v mobilu... a v kdejakem zapadakove to na me 6230 frci...

Ale to bude spise problem vytizenosti... :(
Cili zatim plati: vetsi rychlost = vetsi odezva...
Cwb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svetluska 6. 7. 2005 22:42

Vypadá to, že mají více než 31 měst. Byl jsem o svátku v Jeseníku a v centru bylo pokrytí EDGE, ale již sousední Lázně Lipová bez pokrytí EDGE.... Zjišťováno pomocí SMS na cislo 4616 text EDGE
svetluska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod star69 28. 9. 2005 21:15

Hele mam Siemens ES75 jsem z Usti nad Labem, kdyz si poslu esemenku Edge na 4616 tak mi to napise, ze tu edge je a kdyz jsem pripojenej, tak to bez o neco rychleji nez MT50 co jsem mel driv, Kdyz jsem se ptal operatora, tak me v podstate poslal do *****, prej ze to zalezi na tom kolik lidi je propojenejch, to co pisou na strankach jsou akorat kecy bez zaruky. Nechapu k cemu jsem vyhazoval 5200Kc za ten jejich super rychlej modem, jak mi vysvetlovali, jeste mi cpali do hlavy jak to bude cely rychly a ze tohle a tamhleto. A na DSL.CZ mi to ukazuje neco kolem 50kbps. Tak nevim, jestli se to vubec vyplati.
386 - 33Mhz, 8MB RAM, 170MB HDD(bez vadných sektorů), FDD, grafika 512kB
------------------------------------------------------------------------------------------
jsem denne vozralej mam velikej pupek , ***** a sem spinavej ... jo a sem KOMUNISTA !
star69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XXTeens 28. 9. 2005 21:24

nemáš v PC nastavenou omezenou rychlost portu/modemu/telefonického připojení jen na 57kb?
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aktimel 28. 9. 2005 21:44

Liberec-421kb/s = 52,7kB/s.Měřeno na www.živě.cz.Modem Nokia 6230i
aktimel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 9. 2005 19:48

2aktimel: Ten údaj napoví, jakou vypovídající hodnotu mají všemožné měřáky jako je dsl.cz, speedtest na zive, atd. :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aktimel 30. 9. 2005 08:21

dejvidek:to jsem to tedy nepochopil.To jako že kecaj,nebo nekecaj?Jinak dnes jedu 83kB/s-měřeno dsl.cz
aktimel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 30. 9. 2005 08:30

No, ono je 421kb/s pres EDGE krapet mimo realitu...
Ukulelembo(smazano)
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků