Nová odolná Nokia 3720 classic

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 9. 2009 09:36

Drahá byla, vybavená taky... ale elegantní? Zadní kolo od traktoru je taky elegantní? ;-) V tom právě vidím ten pokrok tady, o 3720 už bych se to říct snad ani nebál. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Caddy 11. 9. 2009 10:38

na 3720 je proste na pohled videt, je to to proste lowend ci spise nizsi stredni, 6250 pres vsechnu obrnenost vypadala na prvni pohled exklusivne, ze je z vyssi tridy....proste nebyl to telefon pro zedniky :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 9. 2009 10:52

Exluzivita 6250 tkvěla hlavně v ceně. Že by ale svým zjevem evokovala vyšší třídu..? To z tebe mluví nostalgie. :-P
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 18. 9. 2009 12:04

tak nám dorazila do redakce, první dojmy:
- solidní klávesnice, dobře se na ní píše, stejně tak čtyřsměrová klávesa
- světelné efekty se konají, bliká všechno najednou, podsvícení je jinak dostačující
- dvojtlačítko hlasitosti na pravém boku se musí tisknout opravdu hodně silně, než mobil zareaguje
- gumová krytka na spodní straně drží hodně pevně, stejně tak zadní kryt baterie, ten je na místě zacvaknutý a ještě zamknutý
- zadní strana není pogumovaná, je to tvrdý plast se zdrsněným povrchem
- čočka foťáku mohla mít krytku
- blesk umí svítít po přidržení hvězdičky, to se hodí
- bohužel jsem ve výbavě nenašel žádnou zajímavou funkci (elektronický kompas, hlukoměr a podobné "hračky") , prostě se jedná o model Classic a nikoliv o vyloženě outdoor telefon
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 18. 9. 2009 13:59

Tak první dojmy mám naprosto stejné. A jsem trochu zklamaný, čekal jsem, že ten telefon něčím vynikne.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 9. 2009 22:02

http://mobil.idnes.cz/odolna-nokia-nevydrzi-nic-vic-nez-obycejny-mobil-ukazal-crash-test-10s-/mob_nokia.asp?c=A090914_235815_mob_nokia_KOR :roll: :roll:
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 21. 9. 2009 09:04

krtenek píše:http://mobil.idnes.cz/odolna-nokia-nevydrzi-nic-vic-nez-obycejny-mobil-ukazal-crash-test-10s-/mob_nokia.asp?c=A090914_235815_mob_nokia_KOR :roll: :roll:

a co s tím?
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Achillesko 22. 9. 2009 14:04

Tak, z vlastnej skúsenosti (3 dni) je mobil v pohode a vyhovuje mi, rozmermi je sice vacsi ale osobne to tak nevnimam. Baterka aj signal velmi dobra, rovnako so zvukom som nezaznamenal ziadny problem (osobne som si zvysil povodnu hlasitost a zapol zvyraznene hlasu). Displej citatelny i vonku. Ma aj nizke SAR 0,48 W/kg.
Achillesko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtenek 22. 9. 2009 17:50

A kolik toho vydrží?
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achillesko 23. 9. 2009 07:21

krtenek píše:A kolik toho vydrží?


Bateria je slusna (po 3 dnoch slabsieho vyuzitia polovica). A co sa tyka konstrukcie, hadzat na beton sa ho nechystam :). Viem ze vydrzi viac ako ostatne Nokie a to mi staci. O kolko viac, to neviem. Mne islo hlavne o spolahlivost mobilu i keby som mal s nim nejaku "nehodu" + odovlnost voci vlhku a prachu.
Achillesko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Proofy 26. 9. 2009 10:16

u me zatim pul denniho pouzivani bez nabijeni, tak jak prisla. 30 hovoru +-60 sms zatim hlasi jen vybita baterie jeste nezuchla. az zuchne, tak ji nabiju a hodim echo, kolik vydrzi. co mi ze zacatku tak trosku vadilo, je po obvodu to vystoupeni, ale je to jen otazka tri hovoru. tlacitka se macackaji celkem v poho, cekam jsem horsi. odolnost uvidime casem, telefon se vali vsude mozne a temer furt lita nekde. 6234 vydrzela 2,5 roku pouzivani(jen kryt ustipnuti, obcas baterka blbne uz ale jinak uz pres 3 roky ale uz neni aktivniho pouzivani), 6220 jen 10 mesicu(navigace KO, displej ukazuje pruh cerveny atd...) jen na co nejsem zvyknutej, je u sms ta dolni lista. jestli to jde vypnout, prosim o napsani kde.hlasitost pri volani je dostacujici i vcera na diskotece bylo zrozumitelne slyset
Proofy
Junior

Odeslat příspěvekod Kycltov 28. 9. 2009 19:21

Tu klávesnici má vážně super! Byl jsem z ní úpně unešený, ta klávesnice je lepší jak u 6300, a to už je co říct :-)
Jinak, ta baterka je krásně silná, displej nádherně věrný... No, super kousek! :tleskani

Chci se zeptat, kdy bude k dispozici žluto-černá bar. verze? Já ji ještě nikde neviděl :'(
iPhone 5S Space Gray
T-Mobile CZ
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 29. 9. 2009 15:55

krtenek píše:A kolik toho vydrží?

z výdrže mám radost, při běžném použití na hovory a SMS (+ nevypínání na noc, vibrace na vše...) klidně 5 dní :tleskani
- ještě přidávám postřeh: chválím i skvěle hlasitý reproduktor pro volání
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krtenek 29. 9. 2009 18:09

Já myslel konstrukční odolnost.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 30. 9. 2009 08:35

asi zítra zkusím Nokii potrápit crashtestem, prach, stříkající voda, nějaký pád, žádná bezcílná likvidace :-)
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků