Nokia N97 [obecná diskuze] 01.07.2010 nový firmware 22.0.110

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod šulda 5. 10. 2009 14:15

FW 12.2.026 není nabízen pro N97 s českým PC ;-) Stačí použít Navifirm.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rech25 6. 10. 2009 21:43

Na mojej N97 som zacal mat dost divny problem. Akonahle chcem pisat na QWERTZ klavesnici a vysuniem telefon tak sa mi niekedy displej vobec nezapne. Zapne sa vacsinou vtedy ked ho zasa zasuniem a znova vysuniem. Aj to musim od vysunutia cakat aspon 5 sekund aby sa zapol. Ak ho potom zavrem tak opat cakam par sekund kym sa prevrati do normalnej polohy. Teraz neviem co mam robit. Lebo mi to nerobilo a zacalo to robit dnes. Ma alebo mal niekto takyto problem? Lebo neviem ci mam cakat na dvojkovy soft alebo co
Rech25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindra999 6. 10. 2009 22:04

Asi se už začíná ***** nějakej kontakt, jak často tu klávesku používáš? Já moc často ne, párkrát za den si to vysunu a je to OK. Když nepomůže hard reset, tak reklamace.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rech25 7. 10. 2009 09:15

No nepouzivam ju nejako casto. Ved ju mam asi 1 mesiac. Neviem ci je to prave kontaktom ale ten FiX spoj mi drzi. dnes je to uz o cosi lepsie ale stale dlho. Ked vysuniem tak najskor zacne slabucko svietit klavesnica a do 5 sekund za vsetko rozsvieti.
Rech25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgeoldman 7. 10. 2009 14:41

Doporučuji reset, když se ta "závada" jakoby mění, bude to s největší pravděpodobností soft.
MacBook Pro Retina
iPad Air
iPhone 5S
Apple TV
Airport Express
georgeoldman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dark_hood 7. 10. 2009 14:44

skor to bude sw problem. myslim, ze na starsom fw sa mi tiez obcas pri vysunuti klavesnice nerozsvietil displej
SE Xperia X10 black (r00ted) + 8GB microSDHC class 6 +"spunty" creative EP-630
dark_hood
Junior

Odeslat příspěvekod Rech25 7. 10. 2009 15:49

No tak som skúsil trojhmat a aj preinstalovat firmware ale nepomohlo, takze zajtra sup do servisu a uvidime kde je vada.
Zrejme to bude nejaká vada. Stačí ked ho vysuniem o 5 mm a zhasne. Vsimol som si ze ked ho velmi pomalicky otvaram tak na displeji behaju ciary a ked ho cely otvorim tak je v takom stadiu ako keby ste surovo vybrali bateriu zo zapnuteho telefonu.
Rech25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindra999 7. 10. 2009 23:18

No tak jestli tam ještě čáry běhají, tak to je fakt na servis. Smůla, zatím si na tento problém nikdo nestěžoval.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N-man 8. 10. 2009 19:02

Rech25 píše:Na mojej N97 som zacal mat dost divny problem. Akonahle chcem pisat na QWERTZ klavesnici a vysuniem telefon tak sa mi niekedy displej vobec nezapne. Zapne sa vacsinou vtedy ked ho zasa zasuniem a znova vysuniem. Aj to musim od vysunutia cakat aspon 5 sekund aby sa zapol. Ak ho potom zavrem tak opat cakam par sekund kym sa prevrati do normalnej polohy. Teraz neviem co mam robit. Lebo mi to nerobilo a zacalo to robit dnes. Ma alebo mal niekto takyto problem? Lebo neviem ci mam cakat na dvojkovy soft alebo co

ten problem s oneskorenim zapnutia displeja mam aj aj a taktiez musim dodat, ze mi to zacalo robit zo dna na den. Zrejme to u mna bude sw problem, lebo homescreen nabehne ihned, len displej sa rozsvieti o 3 sek.
A este jedna vec. Ma nejaky vplyv sposob vysuvania klavesnice na zivotnost otvaracieho mechanizmu? Pretoze ja ho otvaram velmi opatrne, ale ked ho dostanu do ruk, kamarati, vystrelia klavesnicu, az pocut cvaknutie. Vdaka

to JeSuA_mAsTeR: samozrejme, ze chysta pre europu je stanoveny datum 11. 10. 2009
Naposledy upravil N-man dne 8. 10. 2009 19:07, celkově upraveno 2
Nokia is the best.
N-man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 8. 10. 2009 19:03

nejaky novy FW sa nechysta?
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarda50 8. 10. 2009 19:09

Zatím se objevil 12.0.026, ale jen pro Brazilii- pro fony, které doposud od prvního fw žádný nevydali. Jinak se chystá fw. 2.0...... a snad do měsíce by měl vyjít snad zároveň s uvedením Nokia N97 mini na trh
jarda50
Junior

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 8. 10. 2009 19:16

to viem ze ma byt 2.0 len ci nahodou nieco
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jacho6380 8. 10. 2009 19:34

no, tak uz ju mam aj ja a dostal som ju s najnovsim FW co uz tu je spominany a na to ze som tu cital aj vsetky plusy a minusy tak asi mam jeden z tych lepsich kusov lebo zatial vsetko v pohode. Len z tymi aplikaciami este neviem. je to moj prvy simbian tak sa mam co ucit. Neviem ako sa davaju na klavesnici ie znaky Su oznacene modrym lebo ked dam tu modru sikmu sipku a kombinaciu tlacidla tak mi tam da nejaky iny znak. Asi bola urcena pre iny trh ako slovensky ale novy FW by to mal spravit alebo musim potom zmenit product key ? Ale slovencinu mam tak neviem
Nokia N97 Black RM-505 FW V 20.0.019 13.10.2009
Navigácia Nokia Mapy, Garmin Mobile, Sygic McGuider
jacho6380
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarda50 8. 10. 2009 19:57

jacho to zvládneš. Chce to čas Moje taky fudguje - zatím- bez problémů. Nejvíce jsem se zapozil s nastavením různých mailů typů připojení apod. Kvůli tomu jsem si pořídil i ten paušál na net. A časem uvidím jak to budu zvládat.
jarda50
Junior

Odeslat příspěvekod jacho6380 8. 10. 2009 20:19

To dufam, ale pohoda naucili sme sa horsim veciam :)
Nokia N97 Black RM-505 FW V 20.0.019 13.10.2009
Navigácia Nokia Mapy, Garmin Mobile, Sygic McGuider
jacho6380
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků