Tehkseven - najlepšie témy pre Symbian S60

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod decried 15. 10. 2009 00:24

Vidím že sa tu o témach vôbec nepíše tak niečím začnem :)

Dlho som hľadal tému pre svoju Nokiu 5800. Som perfekcionista takže mi vadí každý drobný detail, bug a nedorobok, preto mi vyhovuje máloktorá :) Raz je to odfláknutá téma klávesnice, raz blbá farba písma atď. preto som sa vrátil vždy k pôvodnej až kým nenašiel témy od Tehkseven. Niektoré su zadarmo a niektoré (premium) sú platené. Ako príklad uvediem Evo (Bold), prikladám nejaké screenshoty:

ObrázekObrázekObrázekObrázek


Existujú 2 verzie - jedna za 1€ s pôvodnými ikonami a jedna za 2€ s perfektnou sadou "7" ikon. Stači si vybrať správnu verziu pre váš telefón: http://www.tehkseven.net/nokia-themes-t ... /evo-bold/

Ak má niekto tip na ďalšie porovnatelne kvalitné (kľudne aj za drobný poplatok) tak sem s tým :)
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cert55 15. 10. 2009 11:55

Taky jsem hledal dlouho motiv na N95.Myslim,ze jich staci tolik,kolik je profilu a fandim ikonam od AcidSonic.Jinymi slovy,nehledam motiv podle ikon,protoze si je zmenim sam i s písmem.Dulezita je plocha a ta se dnes taky zakryva nebo doplnuje obrazkem/animaci,flash/ anebo dokonce G-deskem.
Pozn.priznavam,ze dotykac je trosku jiny.
Nekupuj,co zdarma ziskat muzes...
Nejsem tak bohatý,abych kupoval drahé věci,když je můžu mit zadarmo...
cert55
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 10. 2009 12:02

Tyhle AcidSonic?
Obrázek
Docela nevkusné. Ale proti gustu..


Jinak k těm tématům, některá jsou pěkná, ale platit za ně nehodlám, raději vlezu na zedge.net a stáhnu si podobné.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cert55 15. 10. 2009 12:09

Byly prvni,tak jsem si na zvykl.Ale ve slozce Nastroje mam vsechny mify prevedene z svg Kasual-by-ONE a ty jsou luxusni.O zbytecnem placeni mam stejny nazor.Nekteri si motivy vyrabi.
Nekupuj,co zdarma ziskat muzes...
Nejsem tak bohatý,abych kupoval drahé věci,když je můžu mit zadarmo...
cert55
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 20. 10. 2009 15:50

Se tady z prozbou... Neuměl by nějaký šíkula překompilovat velice podařené Themes dots ( blue, mocha, grey ) známé třeba z E51, na Symbian 5th (5800, N97 ) 640x360 ? A jestli jo, a ještě ho umístil sem, udělal by mnoha Nokiařům veeelikou radost.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků