Nokia N82 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod toma_s 17. 10. 2009 21:04

a jakhé tedy pošlete nějaký odkazy prosím
toma_s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek7 17. 10. 2009 21:11

No jak tak teď koukám na ty ceny, tak mi začíná připadat, že to asi šedivka bude.Za to se omlouvám.

Ale doporučil bych místo toho N78. Nemá podle mě nic víc a je levnější.
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toma_s 17. 10. 2009 21:19

a přetáčí se u nokie N78 dysplay do vodorovné polohy?
toma_s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek7 17. 10. 2009 21:22

N78 akcelerometr (automatické přetáčení displeje) nemá. Ale já to vidím jako zbytečnost. Žere to moc energie a k čemu to je? Filmy a obrázky se stejně natočej automaticky.

Edit: Právě používám 5730 Xpress Music a akcelerometr mám záměrně vypnutý.
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toma_s 17. 10. 2009 21:24

četl jsem na jedench stránkách že má připojení k internetu wi-fi,ale na nokia oficiálních stránkách to nikde nemůžu najít tak co je pravda?a kolika GB kartu tam můžu nejvíce dát ? vejde se tam i 16GB micro SDHC?a zda můžu strčit do nokia N78 3,5mm sluchátka?
toma_s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek7 17. 10. 2009 21:32

N78 Wi-Fi příjmač má, takže se k internetu přes Wi-Fi připojit může. 16GB kartu N78 zvládne. A 3,5 jack má.

Tento telefon jsem měl několikrát v ruce a můžu jen doporučit.

PS: Další diskuze ohledně N78 by měla být směrována do tohoto topicu tohoto topicu, jinak nás nebudou mít moc v lásce :-D
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toma_s 17. 10. 2009 21:39

jo díky asi si koupím tento telefon koukám že když zvládně tu 16GB micro SDHC tak je to super a ty stereo reproduktory + wi-fi které se dneska moc dobře hodí si mylsím že je tento telefon fajn asi do ní púůjdu protže má i stejný foťák co Nokia N82 - stejnou optiku ( Carl Zeiss ) a objektiv ( Tessar™ ) taky stejný akorát menší rozlišení.a to si mylsím že tyto optiky a objektivi jsou u Nokie z jedněch nejlepších
toma_s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toma_s 19. 10. 2009 17:14

chtěl jsem se zeptat když bycxh si chtěl koupit nokia n82 a ptal jsem se jich zda to můžu reklamovat inějakém servisu nebo prodejně Nokia tak mi napsaly že se to dá reklamovat puze u nich takto bude asi šedivka že jo?
toma_s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 10. 2009 18:33

Jo, to vypadá na šedivku
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubš 1. 11. 2009 10:13

Zdravím všechny. I když už je N82 poměrně starý model, velice mě láká svým vybavením. Myslíte že i v dnešní době by byla koupě N82 dobrou investicí?? Rozhoduju se hlavně mezi N6720 a právě N82, dřív jsem pomýšlel i na E52 ale problémy se signálem, o kterých se píše víc než dost mě odradili. Tisícero funkcí mi bude k ničemu když to hlavní a to je volnání bude omezováno špatným příjmem signálu....
Na N82 mě nejvíc láká Wifi, kterou N6720 bohužel postrádá, jinak mi připadá že co do vybavenosti jsou si hodně podobné. U N82 je udávána slabší výdrž baterie, slabší procesor a právě proto by mě zajímalo srovnání těchto dvou modelů, hlavně co se týká rychlosti a výdrže. Pokud má někdo možnost porovnání, budu za jakoukoliv odpověď vděčný, díky
bubš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 1. 11. 2009 11:44

Pár lidí kolem mě si právě N82 koupilo a sám bych ten přístroj s klidným svědomím doporučil. Jeho stáří se podepisuje hlavně na verzi Symbianu, především tedy feature packu 1, v praxi to znamená především absenci současných kosmetických vychytávek, podle mě je to jinak pořád jeden z nejlepších modelů Nseries vůbec.
Deleted user

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 11. 2009 11:54

Naprostý souhlas, i v dnešní době je to jeden z nejpovedenějších modelů, navíc za docela rozumnou cenu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toma_s 1. 11. 2009 12:56

tak jsem si objednal Nokia N82 a už se moc těším až mi dojde domů protože je to super telefonek
toma_s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod onlavu 1. 11. 2009 13:52

lidi, pokud si chcete koupit tento telefon, tak nedoporucuji kupovat novy v obchode za dost penez, ale zajit na aukro a tam ho kopupit treba i se zarukou za 4000, jako treba ja:)
onlavu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 11. 2009 13:58

To je taky možnost, jen ne pro každého. Avšak doporučovat tento způsob je blbé. Pokud kupuješ nový u prověřeného prodejce a máš k tomu ten správný záruční list, tak je to lepší. Navíc, pokud majitel před tebou telefon otevře, např vymění kryt, opotřebení aj, prd poznáš. Pak ti zruší záruku, když půjdeš reklamovat nějakou blbinu a vystřízivíš. V tom může být zakopaný pes, koupíš telefon se zárukou s nejlepšíma záměrama ti prodejce řekne to, co chceš slyšet. A potom se můžeš vztekat, jak chceš. To je, jako kdyby jsi kvičel mezi lidi, nekupujte nová auta, kupujte ojetá, vyjde to levněji a nemáš jistotu, co kupuješ!
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků