Nokia 6600i slide: přidala dva megapixely - obecna diskusia

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 9. 11. 2009 19:14

jo vikla se dost kdyz sem sel kolem nokia kramu rekl sem si ze se zeptam, odpoved byla, ze je to kuli tomu, aby se nesoupala klavesnice(klavesky) by se soupalo kdyby to prej bylo na pevno :-D coz me spise prislo jako vymluva, proc to nemaj jiny modely od Nokie nebo SE, podle me se vikla tahle jen tento telefon a N95, nebo nejake levnejsi tuzky :-(
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 9. 11. 2009 19:17

kiki0> jo jde to zapnout v nastaveni - prijmuti telefonatu, ukonceni telefonatu a jeste nastavit zvuk a animaci pri vysunuti ci zasunuti, ale jen co tam je predvoleno :-) klavesnice se zamyka stejne jak u predeslejch modelu jak tu nekdo rikal ze to tahle jeste nevidel, ma to i jeji predchudce, zavres a zmacknes potvrzeni pro zamceni. Mel sem ho tyden a musel pryc, ted mam Nokia 5530 EM a to se neda srovnavat za stejny penize ;-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 9. 11. 2009 19:27

near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 9. 11. 2009 19:46

ja uz bych ho nechtel ani zadarmo ale mam ho doma tyden pouzivanej pokud nekdo chcete za 3000 ho necham
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiki0 9. 11. 2009 20:49

no ja mam zase 5530 a predavam ho a chcem kupit 6600i slide , no ale tu n6600i slide budem mat za ovela nizsiu cenu ako stala 5530 ,neviem akoze dotykova nokia je velmi dobra, fatk nema chybu umna ,ale ten symbian vobec nevyuzijem , skoda no , , ale uz vyse 4 rokov som mal slide od nokie takze nejak mi to viac vyhovuje , vadi mi len ta absencia 3.5 alebo 2.5 jacku , skoda ho , ale vtej striebornej sa mi velmi paci ,
Nokia E7 Silver with Symbian Belle
Future : Nokia N9 Black 16GB
kiki0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 9. 11. 2009 20:54

hlavne wifi je super to cenim skoro nejvic...a symbian prave miluju no
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakouš 9. 11. 2009 22:50

pro Pana Lukáše: Jestli je ta 6600i ještě k mání, vezmu ho. Zrovna jsem ho chtěl zítra kupovat manželce na nettu k vánocům. Moc děkuji
Nokia N8
Bakouš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakouš 17. 11. 2009 20:35

Beru to tak, že již 6600i k prodeji nemáte...
Nokia N8
Bakouš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sekáč 2. 12. 2009 14:58

Bakouš píše:pro Pana Lukáše: Jestli je ta 6600i ještě k mání, vezmu ho. Zrovna jsem ho chtěl zítra kupovat manželce na nettu k vánocům. Moc děkuji


Já ho před časem přítelce taky koupil a velice toho lituji, po vysunutí se dost viklá, takže půjde z domu. Viklaly se víceméně i všechny kusy, které jsem na prodejně zkoušel. Reklamace uznána nebyla. Takže v žádném případě tento model nedoporučuji. Nic strašnějšího jsem v ruce ještě neměl...
Sekáč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 12. 2009 15:11

To je divné, že vám reklamaci neuznaly, kde jste jej reklamoval ?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sekáč 4. 12. 2009 23:39

carreaum17: Zakoupeno v plzeňském Electroworldu, posílali to podle razítka do Prahy do Cellnetu. Dneska jsme koukali na výsuvnej Samsung S7350, to je úplně jiná liga. Škoda, že jsme měli klapky na očích a koukali jenom na Nokie... :-(
Sekáč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 12. 2009 00:06

Zpracování vysouvacích Nokií stojí za .....a je to případ i dražších modelů, bohužel.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dedomil 14. 12. 2009 20:32

Zdravim. Kamos tento mobil kupil v Orange na akciu a stale sa stazuje na podsvietenie displaya. Vraj zhasne do cca 7-8 sekund. Mate podobne skusenosti alebo to ma akurat Orange firmware takto nastavene.
Dedomil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 12. 2009 07:47

Záleží jak má nastavené podsvětlení, mělo by to být nastavitelné. A minimální doba by měla být 5 nebo 10 sekund.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dedomil 15. 12. 2009 14:42

Moznost nastavenia tam nieje v tomto mobile. Boli sme v Orange a sam Orange potvrdil, ze je to chyba software takze treba novy firmware. Takze tak.
Dedomil
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků