Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zadrvo 17. 1. 2010 18:23

Tony.som.ja píše:zrejme nedostanes.

Ja som si tiez zmenil product key dnes a vsetko fici. momentalne som vlemi spokojny, telefon je vyrazne rychlejsi, HS super, scrollovanie velmi dobre, rychle, proste parada. Fotak sa mi zda ze zostal rovnaky.

Tiez si myslim ze strata zaruky nenastala, inak by som sa do toho nepustal :)

ok, ale proc se musi ten pc menit kdyz je to oficialni aktualizace od nokie;(takze zaruka se neztrati? tak to je fajn....az budu doma tak to teda asi taky prehraju...
Z.A.D.R.V.O
zadrvo
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 17. 1. 2010 20:02

Problematiku nepochopení PC sem popsal v článku na blogu.
dejv
Aktualizace firmwaru a Product code
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zadrvo 17. 1. 2010 20:24

ok takze kdyz bych cekal na uvolneni tak to muze trvat treba rok?:(
Z.A.D.R.V.O
zadrvo
Junior

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 17. 1. 2010 20:40

C3luar odtialto z fora pisal orangu a odpisali mu (vid vyssie) ze nevedia kedy to vydaju lebo sa to k nim este nedostalo ci co (dobra ***** :D). A este napisali ze "ved si mozte zmenit PC".
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zadrvo 18. 1. 2010 07:07

takze zmenou pc a nahranim novejsiho fw ztracim zaruku, ale je mozne ze pri reklamaci mi telefon nevemou?
Z.A.D.R.V.O
zadrvo
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 18. 1. 2010 07:39

Po prehrani fw si tam zase vrat ten svuj produkt code. :-)
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod westo 18. 1. 2010 10:53

c3luar alebo niekto ochotný napíšte mi prosím na aký product code si to mám zmeniť keď mám červenú a chcel by som to so slovenským jazykom

c3luar a cez co si menil ty PC?
westo
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 1. 2010 11:28

Například
0576609 (sk-blue)
0580246 (sk-red)
Buď to ručně změnit přes NSS, nebo přehrát přes Phoenix, který si PC změní sám.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod westo 18. 1. 2010 11:40

dakujem dejv a este mi please porad ze co je lepsie a aky je medzi tym rozdiel....mám trochu strach a respekt pred to zmenou.....
westo
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 18. 1. 2010 11:46

westo: neni se čeho bát. V NSS je postup jednoduchy (Phoenix jsem nikdy nepoužil, tak nevim). Hlavni je mit nainstalovane ovladače telefonu v PC (nainstaluj OVI suite či PC suite - mi přepsani PC šlo až po instalaci jedno z těchle SW). Pak už jen nainstaluješ NSS, telefon pripojiš v modu PC suite, spustiš NSS a pak pokračuješ podle navodu co je tady na foru. Zpočátku jsem měl tež obavy, abych něco nepokazil, ale když postupuješ podle navodu, tak už ti pak změna PC přijde jako banalni věc. :)
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod westo 18. 1. 2010 11:48

Dakujem tommy dnes vecer sa do toho pustim ale este mam jednu otazku...vidim ze pre cesko aj slovensko je vela PC lebo co citam fora tak kazdy ma nejaky iny tak teraz neviem ze ktory si vybrat....najradsej by som si vybral nejaky osvedceny vies o nejakom? :)

no a mozem pouzit tento navod?
:arrow: viewtopic.php?f=6&t=47272
westo
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 1. 2010 12:01

Drtivá většina PC obsahuje jak slovenštinu tak češtinu. Návod na NSS sem i s obrázkama udělal kdysi tady. Již tam není aktuální například nutnost použití Nokia Software Updateru, dnes to jde přes OVI nebo třeba přes FOTA službu. Návod na Phoenix je tady ve fóru nebo u mne na blogu. Doporučuju to zatím udělat přes NSS, pokud by to nešlo, teprve použít Phoenix.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod westo 18. 1. 2010 12:04

ok takze ked si nainstalujem najnovsiu verziu NSS a zmenim product code tak potom uz len staci cez ovi suite alebo nokia software updater nainstalovat novy firmware? ci ako to mam chapat? a treba fon po zmene PC aj restartovat ci nie?
westo
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 18. 1. 2010 12:26

Presne jak pišeš. Po nahrati nove FW se telefon sam restaruje, ale všechny data nastaveni a aplikace v něm zustanou (pro jistotu si ale mužeš udělat zalohu).
Ja mam telefon určeny pro ČR a SR a original PC mam 0576609. Už davno jsem ho ale změnil na CZ 0559394 protože pro ten puvodni nebyl možný update na novějši FW, zatim co na ten česky jo.
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 1. 2010 12:27

Ano stačí změnit PC a například přes OVI nahodit nový firmware. Není potřeba telefon restartovat. Po aktualizaci se restartuje sám.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků