Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod citronko1 18. 1. 2010 13:56

dakujem chlapci naozaj dakujem :) uz len posledna otazocka predtym ako to pojdem spravit :).....oplati sa to? lebo momentalne mi pracuje vsetko bez problemov a co citam forum na (smazán odkaz na warez fórum, dejvidek) tak ludia sa tam dost stazuju na rozne veci....zaujima ma ci sa to oplati hlavne preto lebo zmena product codu ma bude stat zaruku a mozne problemy v buducnosti tak preto :)
citronko1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 1. 2010 14:01

Pokud ti vše funguje, tak se na to vykašli.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 18. 1. 2010 14:33

Mne sa to velmi paci, cele to super funguje a telefon je o hooodne rychlejsi. Ani raz mi nezamrzol, ziadny problem ako bolo prelievanie farieb ani nic podobne.
Zmena PC cez NSS je velmi jednoducha, 3-4 kliknutia a je to hotovo. Podla toho navodu tuto na mobilmanii co si sem westo hodil, tak podla neho som to robil aj ja a vsetko bezproblemov.

To ze prichadzas o zaruku nie je iste, to by sa zistilo az po podrobnom skumani v servise (naco sa vacsina ludi pekne povedane vy*ere :)). Ak si pred odovzdanim mobilu do servisu nahodis stary (povodny) PC tak ti na nic nepridu podla mna (skusenosti tak aspon hovoria).
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 18. 1. 2010 15:08

Fakt sa z pohľadu zmeny toho PC nieje čoho báť. A čo sa týka celkovo všetkého tak ja sa nejako neobávam pretože u mňa to bolo potrebné už len z dôvodu totálnej nestability telefónu a dosť otravných vecí ako budík ktorý až teraz funguje tak ako má stabilne a spoľahlivo na starom FW zvonil vždy o 2 min neskôr alebo nezvonil vôbec čo urobilo problém a podobne bolo tam tých chýb viac

-Mne sa páči napríklad prijatie hovoru či odblokovanie posunutím palca po displeji ala Iphone rovnako tak aj u budíka potom KS a vibrácie telefónu ;-]
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zadrvo 18. 1. 2010 15:57

Tony.som.ja píše:Mne sa to velmi paci, cele to super funguje a telefon je o hooodne rychlejsi. Ani raz mi nezamrzol, ziadny problem ako bolo prelievanie farieb ani nic podobne.
Zmena PC cez NSS je velmi jednoducha, 3-4 kliknutia a je to hotovo. Podla toho navodu tuto na mobilmanii co si sem westo hodil, tak podla neho som to robil aj ja a vsetko bezproblemov.

To ze prichadzas o zaruku nie je iste, to by sa zistilo az po podrobnom skumani v servise (naco sa vacsina ludi pekne povedane vy*ere :)). Ak si pred odovzdanim mobilu do servisu nahodis stary (povodny) PC tak ti na nic nepridu podla mna (skusenosti tak aspon hovoria).

jak myslis to prelivani barev?jakoze ti telefon z niceho nic zhasne a litaji tam vsechny barvy?taky se mi to obcas stane, jinak telefon mam taky v poradku, tak nevim jestli prehravat nebo ne, ale ty vylepseni me lakaji, znepokojuje me jen ta ztrata zaruky, ale kdyz rikate ze je to ok.
Z.A.D.R.V.O
zadrvo
Junior

Odeslat příspěvekod westo 18. 1. 2010 16:13

zadrvo ja sa obavam tiez tej straty zaruky :)....ono by mi nešlo ani tak o to že trebars by mi začal padať nejako soft alebo tak skor mi ide o to ze co ak by raz zatuhol natolko ze uz nepojde spojazdnit lebo aj to je jeden cerstvy pripad co som cital na (opět smazán link na warez web, dejvidek) takze tak....ale asi sa necham nalomit....c3luar aky mas ty PC?
westo
Junior

Odeslat příspěvekod C3luar 18. 1. 2010 16:24

Neviem či je to podstatné ale užívam Notebook multimediálny TOSHIBA A-300 hit tohto výrobcu minulú sezónu ;-] (pre tých čo by ich napadlo povedať ten lesklý tak vás hneď do predu informujem nie matný)

Ale neviem či to nejakú hrá rolu to skôr OS ale tam by nemal byť problém westo pozri sa ak nechceš neaktualizuj je to každého vec mne osobne je to viac menej jedno ja som to ptoreboval aby telefon šiel tak ako má :--
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod westo 18. 1. 2010 16:37

myslel som product code ale to je jedno ;) som z toho trochu pokakany, predsa len som technicky antitalent..... NSS som nainstaloval ale este asi chvilku pockam pokial ma na mobile daco nenastve aby som mal dovod to spravit...

a este nieco...NSS sa ma spytal ze ci chcem nainstalovat volaky NSS USB driver....nevite ze co to? :hm
westo
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 18. 1. 2010 16:48

Ten neinstaluj.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 18. 1. 2010 17:14

Nenašel by se nějaký odhad, kdy by mohl být nový FW pro PC: 0576609? :-)

A ještě..chápe někdo, proč Nokia uvolňuje firmwary pro různé Products Code postupně, i když jde o telefony určenné pro oficiální český trh?
beat
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 18. 1. 2010 17:19

To je nejlepsi se zeptat na infolice Nokie. ;-)
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 1. 2010 17:51

beat píše:Nenašel by se nějaký odhad, kdy by mohl být nový FW pro PC: 0576609? :-)
A ještě..chápe někdo, proč Nokia uvolňuje firmwary pro různé Products Code postupně, i když jde o telefony určenné pro oficiální český trh?

Data kdy bude uvolněn fw pro konkrétní PC Nokia nesděluje, kdy to proboha pochopíte. Důvodem postupného uvolňování je odlišnost fw jednotlivých PC (ne všech!) a také snaha zabránit kolapsu serverů odkud se fw stahuje.
Pokusím se ukončit zcela nesmyslnou debatu nad téma "kdy bude nový fw pro můj telefon?".
1. Bude ihned pokud si změníte PC.
2. Bude možná později pokud si necháte původní.
Opakovaná debata nad ztrátou záruky a podobně bude smazána, řeší se to tu pořád dokola. Jestli si PC nechcete měnit, neměňte ho, pak ale nefňukejte, že nemáte nejnovější fw. Tečka!
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 18. 1. 2010 18:26

Dejv to presne popisal v tom svojom blogu co je o par stran dozadu, tam je vsetko podstatne o vypusteni fw, aj o vyhodach a nevyhodach jeho instalacii.

Treba si to precitat (zadrvo, westo).
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 18. 1. 2010 18:36

dejvidek píše:Důvodem postupného uvolňování je odlišnost fw jednotlivých PC

dejvidek píše:Bude ihned pokud si změníte PC

:!:

Z toho mám právě strach :hm
beat
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 1. 2010 18:49

Proboha! Tvůj strach tady nikdo za tebe nevyřeší! Buď si PC změň a nebo vyčkej až někdy v budoucnu nový fw bude i pro tvůj PC! Nechápu co chcete po ostatních tím, že neustále opakujete, že máte obavy ze ztráty záruky, ze zničení telefonu a podobně, tohle si musíte rozmyslet vy a ne někdo za vás! Polopaticky sem to popsal nejen já tady na fóru a i na blogu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků