Samsung S5620 Monte - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod klára.g 30. 3. 2010 13:48

Já Trekbuddyho používám na geocaching (ještě teda s handy geocachingem) a funguje to dobře, mapy se tam dají nahrát...záleží, které si tam dáš, ale myslím, že nebude problém to používat i na kolo.
klára.g
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radussko 2. 4. 2010 13:28

takze monte prehra trekbuddy? da sa pouzivat aj gps pre tuto aplikaciU? ak ano ukazuje len aktualnu polohu, alebo sa da aj navigovat?
Naposledy upravil Fíla dne 2. 4. 2010 18:57, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
radussko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hartcarter 4. 4. 2010 06:50

Ahoj,když chci zkopírovat fotky z telefonu nebo z karty do PC, Monte se restartuje.
Neví nekdo čím to může být? Dost mě to kazí náladu z tohohle jinak docela dobrýho telefonu.
Nebo stalo se to ještě někomu?
hartcarter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ISim 5. 4. 2010 18:35

Ahoj,
narazil jsem, u tohoto jinak hezkého telefonu, na několik nepříjemností. Pokud někdo máte radu (google selhal), tak přivítám:

1) neumím nastavit v kontaktech jako výchozí seznam ten v mobilu. Pokaždé, když otevřu seznam je vybráno "Kontakty FDN". Ať v nastavení kontaktů vyberu jakoukoliv volbu, stejně při otevření seznamu je tam defaultně zvoleno "Kontakty FDN" a ukazují se kontakty ze SIMky. Musím ručně přepnout na "Kontakty". Dost nepříjemné....

2) opět konakty - nainstaloval jsem Samsung Kies a chtěl jsem naimportovat kontakty z CSV souboru. Ačkoliv se tváří, že je nahrává a že uploadoval 208 kontaktů, nic v mobilu není. Dokonce pokud se vloží kontakt ručně a otevře se Kies, ohlásí že načítá kontakty z mobilu, ale pak ukáže prázdný seznam. Vyzkoušel jsem přeinstalovat Kies ze stránek Samsungu, vyzkoušel jsem nainstalovat v češtině i angličtině, vyzkoušel jsem mobil přepnout do angličtiny, ale nic. Propojení funguje, třeba SMSky y mobilu v Kies vidím. Ale to důležitější, kontakty, mi nefungují.

Kdybyste někdo měl radu, předem děkuji.

EDIT: Tak problémy vyřešeny - Monte je v tom nevinně. Do mobilu jsem dal SIMku s aktivovaným pevným vytáčením - což mělo za následek ty dva zmíněné problémy. Pravda, mohl mi to Kies i trochu lépe naznačit, než tak, že se tvářil že něco načítá a nenačetl nic. Taky jsem se mohl dovtípit z toho "Kontakty FDN" (Fixed Dial Number)....
Naposledy upravil Fíla dne 6. 4. 2010 00:33, celkově upraveno 1
Důvod: edituju příspěvky
ISim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod makiiisek 6. 4. 2010 11:18

Dobrý den , pročítám různá fóra a potřebovala bych poradit. Nemůžu se rozhodnout mezi Montem a Marvelem. Od Monteho mě odradila chybějící qwerty klávesnice, proto se vás ptám, jestli jdou na Mervelu otevírat pdf dokumenty a dokumenty z officu?? Děkuji vám za všechny odpovědi a typy :-)
makiiisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brisindel 8. 4. 2010 17:38

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s nahráváním videa na Monteho? Přes Kies jsem tam nahrála soubor .avi (ke kterému byly vedle .srt titulky), v Kies se mi to přehravalo s titulky, ale soubor nahrany na mobil přeformatovany do .MP4 je bez titulku... Transport trval dlouho, ale video vypada super...až na ty titulky...
brisindel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 03onename 9. 4. 2010 21:11

Ahoj, muzete mi pls nekdo priblizit, jak funguje off-line navigace pomoci napr zde uvadeneho Trekbuddyho? Chapu to dobre tak, ze si stahnu z webu zdarma program a mapy, ktere potrebuji a pote jiz mohu gps vyuzivat bez nutnosti pripojeni k netu? Dokaze telefon bez pripojeni urcit i aktualni polohu? DIky, M.
03onename
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radussko 10. 4. 2010 08:34

TreKBuddy mozes pouzivat aj na telefone, ktory nema GPS. Ale pracujes vlastne iba 'offline' mozes putovat pomape co si nahras do telefonu. Tiez by ma zaujmalo ako funguje TB na Monte, kedze tento phone GPS ma
radussko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 03onename 10. 4. 2010 09:13

radussko: diky za info, ja prave nechapu, jestli jeho GPS modul dokaze urcit polohu i bez pripojeni k netu
03onename
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod klára.g 11. 4. 2010 08:02

Ahoj, já mam trekkbudyho a vše funguje tak jak má (teda krom toho, že né všechny mapy se mi tam nainstalovaly, některé trochu zlobí, ale právě proto k tomu mam i nainstalovaný hanygeocaching). Ano GPS funguje bez použití připojení k internetu a ukáže Vám tudíž Vaší polohu.
klára.g
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cutworm 11. 4. 2010 10:06

Ahoj, mám takový dotaz. Když jste dali SIM kartu do telefonu,muselo se někde něco nastavit, aby se načetla? Nechce se mi načíst, píše, že jsem v pohotovostním režimu a že mám vložit sim kartu...
cutworm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod klára.g 11. 4. 2010 11:01

nastavovat se nic nemuselo, hned se načetla...
klára.g
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cutworm 11. 4. 2010 11:52

Tak už to jde...ale netuším, čím to bylo...znovu jsem vynadala simku, strčila do starýho, zapnula a zase vrátila...
cutworm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Laucius 11. 4. 2010 12:23

to makiiisek: Ahoj, jj i marvel to umi ale neumi novou verzi office 2007..tkze v podstate je to takove na pul. Dnes uz se lidi pomalu na nove "standardy" MS office presouvají. Je tu moznost ze Samsung udela update ale spis prida QWERTY nez novou ctecku dokumentu, takze asi bych volil monte.
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod hartcarter 12. 4. 2010 08:15

to klára.q
Stačí ti přesnost Monteho na geocaching, respektive dá se pomocí něj něco najít? Já to s ním zkoušel prakticky poprvý minulý týden, když se mi vybily baterky v Garminu, ale nějak se motal a ukazoval chvili tam a chvili jinam :-D
hartcarter
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků