Samsung S7350 Ultra S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cednicek 15. 4. 2009 16:11

Dobry den,

chci se zeptat, kdy bude na trhu Samsung S7350. Je pravda, ze je jiz k dispozici cesky manual ke stazeni, ale na produktovych strankach Samsungu nic neni a ani na infolince se zrovna "netvarili", ze vubec neco takoveho existuje. Presto na mobil.cz je jiz recenze...

Jsem z toho trochu zmaten... Dale se chci zeptat, zda telefony Samsung umoznuji aktualizace firmware z domova (USB, OTA,...)

Dekuji za reakce
cednicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cednicek 15. 4. 2009 16:46

Jen jeste dodam, ze internetove obchody hlasi dostupnost do 24 hodin a pry je vse urceno pro cesky trh... Cybex.cz, apod....

Tak ted jsem zmateny jeste vice, na internetu se prodava cesky, ale samsung o tom nic nevi...

Operatori jsou opravdu asi jen na cteni predem pripravenych vet, jinak si to neumim vysvetlit. Jakoby nevedel nic o produktove nabidce :)
cednicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HarryZ 16. 4. 2009 08:23

Našel by se už nějaký uživatel toho founku?
Dost mě zajímá výdrž baterky.
Momentálně mám týden LG Arenu a dneska ji chci jít vrátit.
Je to fakt super mobil, ale opravdu mě nebaví se každé odpoledne klepat, jestli mi vydrží až do večera.
Siemens C25 > Nokia 3310 > Motorola V50 > Siemens M65 > SE K750i > Nokia 6234 > SE C510 > HTC Wildfire > HTC Wildfire S
HarryZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cednicek 16. 4. 2009 13:37

Skoda, ze tento telefon nikoho asi moc nezajima. Sama Arena a Nokie, ale poradny poctivy telefon...nuze, uvidime. To jsem opravdu sam, kdo by ho chtel?

Zkusim polozit vseobecnou otazku, jak je na tom Samsung co se tyce spolehlivosti HW a SW. Chtel bych na nem prohlizet i internet a psat maily. Chtel jsem i SE G705, ale ma starsi prohlizec a pry zpracovani nic moc a fotak bez focusu...

Co vy na to?
cednicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HarryZ 23. 4. 2009 11:46

To tu vážně není nikdo z uživatelů samsungu, kdo by nám o nich poreferoval?
HarryZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivhanu 28. 4. 2009 18:23

Ahojky, taky se na něj těším, ale kde nic, tu nic :-( .
A kde je na něj ten návod?
Dík za info.
ivhanu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janduncz 23. 9. 2009 16:56

Mno mam tehnle skvelej mobil ale jedna vec mne trapi

nevite nekdo jak napsat v javovych aplikacich "novy radek"? (zejmena tedy v opere mini, jinde ho tak casto nepotrebuji)
V SMS a v in-built prohliezeci to jde pres mapu symbolu, ale jave to jen ukaze "znacku Enter" a v ve vysledku je na netu nesmyslny znank a ne zalomeni

(nevim estli je to problem tohle modelu nebo obecne Samsungu, tohl je muj pervni. U siemensu byval novej radek na 1 hned za mezerou )
janduncz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod megera 3. 11. 2009 12:40

prosím majitele tohoto mobilu,zda by mi poradil,jak vypnout zamykání klávesnice :?:
megera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sekáč 4. 12. 2009 23:44

megera: Můžeš v krátkosti poreferovat? Chtěl bych ho koupit pro přítelku. Docela mi padnul do oka...
Sekáč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdenek sport 6. 12. 2009 06:41

Tak ti odpovím já.Mám ho 3dny displej naprostá špica ,foťák a natáčení videa nejlepší co jsem měl,rychloct výtečná a zpracování bezchybné dále vynikající zvuk mp3 mám stříbrný a nemá chybu.Jedině trošku baterie mě vydrží max 1,5dne a to volám 1hodina deně 2h mp3 1h internet přes operu mini5nejnovější verze(mimochodem jede špičkově rychle)a hlavně java stačí nakopírovat na kartu a naistalovat :tleskani .Mám v něm 8gb kartu a jede super. ;-]
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 10. 12. 2009 09:30

Tak že bohužel největší a asi jedinou chybou toho to jinak špičkového telefonu je baterije,mobil nevydrží víc než 1,5dne a to na něj nesmíte ani chmátnout ,jinak cca tak 12 až 15 hodin maximálně :'( .Nevím zda není na vině karta 8gb sandisk ale v Stáru šlape a nemá vliv na výdrž).Po těchto zkušenostech ho vracím ač se slzou v oku ale já potřebuju telefon který vydrží alespoň 1den plné zátěže což tento vžádném případě nezvládá >:-( .Jen dodám že jsem měl nastaveno vše na co největší úsporu jak jas tak vypnuté 3g a stejně byl s 1 sms po vyndání z nabíječky nic jiného za 18 hodin tuhej :twisted:
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petra_Skachova 15. 4. 2010 13:39

Mám docela velký problém s tímto telefonem, prosím odpovězte mi někdo.

Četla jsem si na internetu několik recenzí o tomto telefonu, a ve všech se zmiňují o následujích funkcích, které já však v mém telefonu S7350 nemám (!):
- inteligentní hledání (hledání mezi soubory atd.)
- možnost přeorganizovat ikony hlavního menu
- automatické otáčení displeje v závislosti na poloze
- možnost přidat telefonní čísla do seznamu blokovaných čísel pro smsky
- ztlumení vyzvánění, když telefon obrátím displejem na stůl
- podpora souborů Divx Xvid (.avi)

Prosím, můžete mi někdo říci, zda vy máte tyto funkce ve vašem S7350? Já je nemám a hledala jsem ve všech nastaveních, nepřijde mi to normální. Telefon je koupený u autorizovaného prodejce elektroniky, mám i dvouletou záruku od Samsungu. Já si ten telefon koupila zčásti i kvůli těmto funkcím.

Díky předem za vaši odpověd.
Petra_Skachova
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 16. 4. 2010 05:04

No a náhodou nemáte model S7350i pozor je stejnej a ač novější tak hůře vybaven a některé věci chybý ;-)
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 20. 4. 2010 10:46

Petra_Skachova píše:Mám docela velký problém s tímto telefonem, prosím odpovězte mi někdo.

zdenek sport píše:No a náhodou nemáte model S7350i pozor je stejnej a ač novější tak hůře vybaven a některé věci chybý ;-)

To by mohl být ten problém. Pokud se nedovíme číslo modelu, těžko radit. Většina funkcí je u S7350 už přednastavená z výroby, tak by měly fungovat.
Kupoval jsem mobil na netu nedávno, taky jsem se obával že černá verze by mohla být tahle:
http://mobil.idnes.cz/inovovany-samsung-s7350i-vylepseni-znamena-horsi-vybavu-piv-/mob_samsung.asp?c=A091106_144952_mob_samsung_ada
Naštěstí mám model 7350 bez i, určený pro ČR, se zárukou....radši jsem se informoval dopředu.
Po týdením užívání musím konstatovat, že největším problémem je opravdu ta mizerná výdrž baterie. Nicméně doufám, že časem po více nabíjecích cyklech by to mohlo být lepší.
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petra_Skachova 28. 4. 2010 08:30

Máte pravdu, zjistila jsem pak, že jsem opravdu dostala Samsung S7350i, který je na mnohem nižší úrovni než model Samsung S7350. Vtip je v tom, že na webu, kde jsem mobil koupila, bylo v katalogu jasně psáno Samsung S7350 nikoliv S7350i, tak proto jsem jej koupila. Doma jsem pak byla rozčarovaná z chybějících funkcí. okamžitě jsem napsala provozovateli webu doporučený dopis se žádostí o navráceí peněz, a v tom momentu se mi hned začali věnovat, vzali si ode mě zpět telefon a slíbili vrácení peněz. Zatím na ně čekám, mají čas do konce příšího měsíce :). Kdoví, asi sami nevěděli, že je rozdíl mezi S7350 a S7350i, ale v každém případě jestli tak chtěli někoho napálit, tak se jim to tentorkát nepovedlo. Takže všichni pozor - ode dneška změna pravidel (nelogická) - má-li nějaký model u svého jména napsáno "i", tak je hloupější a nikoliv inteligentnější. Díky za vaší účast v této diskuzi, pomohli jste mi najít důkaz, že mezi dvěma modely je fakt rozdíl a tak jsem poté uskutečnila tu reklamaci. Teď jen doufejeme, že 166 Euro mi přijde zpět (žiju v Milánu). Nekoupím si pak S7350 jak jsem původně zamýšlela, půjdu do Samsungu S8500 Wave, až něco našetřím :)

-- 28. 4. 2010 09:33 --

djlooper: Jo jo, mám přesně ten model, který popsali na linku, jež jsi mi poslal. Díky moc... ;-) Škoda, že jsem to objevila až teď. Kdybych žila v ČR, chodial bych více na české weby o mobilech a dozvěděla bych se to včas. Čtu jen MobilManii, a tam o tomto problému překvapivě vůbec nepsali a na zahraničních webech moc info o této absurditě taky nebylo.
Naposledy upravil Fíla dne 28. 4. 2010 09:57, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Petra_Skachova
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků