Samsung I8000 Omnia II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dopa 4. 5. 2010 10:55

To Lionnel: nad tímhle jsem taky dumal, pak jsem nějak zapomněl.. paráda...

akorát nevíte někdo, jak přidám XT9 český?? našel jsem na netu nějaké instalace, ale ani jeden nefungoval :( mám tam slovenštinu a ještě asi 10 jazyků... CZ ne a ne rozchodit...
Dopa
Junior

Odeslat příspěvekod sypi 4. 5. 2010 11:07

Lionnel píše:Podrz na klavesnici tlacitko MODE/xt9 a vyber 12 klavesnice.


Super...diky.. ;-)
sypi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dopa 4. 5. 2010 19:56

Prosím poradte mi.. už mě to dost otravuje a to mám Omnii pár dní.
když odešlu zprávu, tak mi to 3x pípne.. jednou, že odeslána, poruhý nevím, potřetí výpis...
zkoušel jsem snad všechny možnosti nastavení zvuků a bud to pípá furt 3x a nebo ani jednou... :(
Dopa
Junior

Odeslat příspěvekod Daytona 5. 5. 2010 09:34

Pro Dopa...Musíš jít do nastavení SMS zpráv- menu -možnosti-tam si odklikneš co potřebuješ,jednou pipne že to dostal, pak že to přečetl -vyžádání zpráv o doručení-... -vyžádat oznámení o doručení atd.
Daytona
Junior

Odeslat příspěvekod Dopa 5. 5. 2010 09:45

tohle nefunguje... otázka zněla, jak nastavit, aby nepípal, že odeslal, že něco a že doručil...

nešlo mi ani pomoci editace registrů, ale ted už to jde, já blb neudělal soft reset..

takže pro ty,kdo mají stejný problém:

HKLM\Software\Samsung\MMS\Settings
změnit hodnotu SMSForegroundSend z 1 na 0
a pak soft reset.

funguje na WM 6.5
Dopa
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 5. 5. 2010 15:30

Tak mám asi peška na špatnej kus. Po 14 dnech od koupě jsem ho reklamoval ohledně prachu pod displejem. Zaslán byl do Britexu nebo tak nějak. Přišel za týden s vyměněným displejem a nahrátým novým softem. Vše v pohodě. Dnes po měsíci jsem opět zjistil prach pod displejem ve stejném místě. Opět bude reklamace. Já se z toho picnu. Jaké máte zkušenosti s opravnou Britex ?
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod Pipinnn 5. 5. 2010 15:49

Nainstaloval jsem sygic, po prvním spuštění mi po chvíli našel pozici. Teď už mu to trvá déle a mám takový pocit že tam mám málo sateitů. Vidím jich většinou tak 5-7 z toho je sygic připojen asi jen na 3. Poraďte prosím jak docílit lepšího signálu. Díky
Pipinnn
Junior

Odeslat příspěvekod Lionnel 5. 5. 2010 15:55

Kasprik: Záleží na konkrétním technikovi, na jednom fóru o iPhonu je docela velké téma o zkušenostech s Britexem. Jednou není reklamace uznána kvůli prkotině, po druhé zase je, i když si za vadu může uživatel sám. Jak říkám, záleží na člověku, co má telefon na starosti. :-)
Samsung i8000 Omnia II + 8GB MicroSD SanDisk
Sony Ericsson K800i (R8BF003) + 4GB M2 SanDisk
O2 Pohoda + IVM
Lionnel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daytona 5. 5. 2010 16:45

pro Pipinnn a máš povoleno _nastavení-obecná nastavení-GPS-XTRA-Povolit XTRA Server i při připojení k počitači se Ti aktualizují nejnovější satelit. data z internetu....
Daytona
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 8. 5. 2010 06:26

Ahoj uvazuji o koupi Omnie II primo od Vodafone. Zajimalo by me zda ma nejake specialni upravy jak uz to obcas u operatoru byva. Predem diky za odpoved.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Pipinnn 8. 5. 2010 09:30

Měl bych takovou otázečku, používáte někdo telefon bez ochranné fólie? by mě zajímalo jaké to je, jak se telefon ovládá a jestli se to rychle poškrábe.díky
Pipinnn
Junior

Odeslat příspěvekod Red Devil 8. 5. 2010 11:11

Zafata píše:Ahoj uvazuji o koupi Omnie II primo od Vodafone. Zajimalo by me zda ma nejake specialni upravy jak uz to obcas u operatoru byva. Predem diky za odpoved.

Já mám už druhou a o ničem nevím
Red Devil
Junior

Odeslat příspěvekod Ready69 8. 5. 2010 15:49

Prosím vás je tu někdo ochotnej napsat, pro takovou lamu jako já, jak mám nainstalovat soubar EXE přes ActiveSync do mobilu? Já mám Exe soubor uloženej v na disku v PC, připojím mobil a v počítači pustím instalaci, ale nenabídne mě to kam nainstalovat a nainstaluje se mě do rovnou do PC :(
Ready69
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fuple 10. 5. 2010 11:38

Opravdu nemá Omnia II takouvou prkotinu jako časovač anebo jsem se jen přehlídnul?
fuple
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasprik 10. 5. 2010 13:59

Časovač má, ale jak která romka a soft. Když jsem koupil Omnii tak tam nebyl, ale po reklamaci displeje se vrátila s nahraným novým softem a tam časovač je.
Kasprik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků