Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 6. 2010 21:58

czerny.m - být tebou, poradím se s odborníky na www.avmania.cz, tam vznes do diskuzního fóra svůj požadavek. Jinak platí, většinou, že čím dražší sluchátka, tím lepší zvukový projev nabídnou.

Jays sluchátka jsou většinou charakterizovány pro svůj basový projev.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jmanek 2. 6. 2010 22:00

bravebruce:
ad navigace: Navigace zdarma zatím není. Zatím je dostupná a předinstalovaná Route 66, měsíční licence za 6 euro, roční za 25 euro.
ad signalizace: Přístroj nemá signalizační diodu, takže v případě, že promeškáš hovor/sms atd., a přístroj se poté po zamkne, tak nepoznáš, jestli ti něco přišlo, dokud nezmáčkneš klávesu odemčení.
ad svítilna) Svítilna zatím taky není.

Ale přesně jak píšeš - je možné, že to jednou dostupné/možné bude, protože u všeho se jedná o softwarový problém!

Pozn: zájemci o návod na zprovoznění navigace mi prosím napište soukromou zprávu, odkazy na cizí servery je dle pravidel zde zakázáno vkládat...

Edit: Tak o možnosti opakování tónu upozornění jsem nevěděl. U volání (ani dalších notifikací - FB, twitter, mail...) to ale nevidím.
Naposledy upravil jmanek dne 2. 6. 2010 22:02, celkově upraveno 1
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HaNnan 2. 6. 2010 22:04

Možná s tou svítilnou, mohli by jste někdo zkusit podržet tlačítko hlasitosti up (to horní), u Samsungů se tam zapíná ta LEDka ;-)
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod czerny.m 2. 6. 2010 22:04

scArfa80: tak s tim vybijenim to asi nebude jenom tvuj problem :D ale to nabijeni me zajima, protoze jak uz jsem psal jsou uvadeny 4 hodiny...ale tady koukam ze se tho dozvim, ja nebyt tohohle fora, tak bych taky nechaval alepson na poprvy vybit uplne baterii, tady pisete ze prave to nema li-onka rada :) a jinak teda ted jako nechapu, jeden tady pise, ze nepoznam promeskany hovor a sms a druhy ze jo, tak se dohodnete :D
czerny.m
Junior

Odeslat příspěvekod hasilf 2. 6. 2010 22:06

hasilf
Junior

Odeslat příspěvekod czerny.m 2. 6. 2010 22:08

BTW:díky Carreaum17

jo a jinak k mému udivu, kdyz date superamoled. com, tak to hodi na stranky anglickeho samsungu a opet k memu udivu jsou naprosto odlisne od nasich..

// Fíla: Byl jsi napomenut za opakované citace předchozího příspěvku, ostatní jsou samozřejmě povoleny. Stačí si přečíst pravidla. ;-)
czerny.m
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 2. 6. 2010 22:12

Ta cena 25 euro je jen za navigování po ČR nebo i po celé východní Evropě ?
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jmanek 2. 6. 2010 22:28

honza20: Po celé východní Evropě. Musíš ale ještě stáhnout mapové podklady pro jednotlivé státy, ale jak koukám, tak jsou zdarma (aspoň těch pár, co jsem zkoušel).

haNnan: toto bohužel nefunguje...

edit: koukám na bada API a nevidím tu možnost, že bych mohl sám zapínat a vypínat blesk (je tu jen příznak, že se má zapnout při focení)... Takže zatím s nějakou 3rd-party aplikací, která by to uměla moc nepočítejte.
Naposledy upravil jmanek dne 2. 6. 2010 22:38, celkově upraveno 1
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czerny.m 2. 6. 2010 22:34

jmanek: jak je to teda prosim te s tim pozdejsim oznameni, kdyz nezareagujes na sms nebo hovor? nekdo pred tebou psal, ze to jde nastavit po 5 nebo 10 minutach...
czerny.m
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 2. 6. 2010 22:42

Díky za odpověď jmanek :tleskani
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod jmanek 2. 6. 2010 22:50

czerny.m: Ano, jde to nastavit buď na "Jednou" nebo "Každých 2 minut", "Každých 5 minut", "Každých 10 minut"...
Když to nastavíš na to opakování ("Každých X minut"), tak to zapípá po té prodlevě. Pozor - dělá to jen zvukovou signalizaci, displej se nerozsvítí.
Funguje to pro zprávy typu SMS, MMS atd. U zmeškaných hovorů to bohužel nefunguje...
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czerny.m 2. 6. 2010 22:56

no aspoň u těch zpráv no...doufám, že to aspoň zavibruje..protože já když většinou nevim o sms, tak právě proto, protože mám vyplé zvuky a vibraci necítím, ale díky moc ;-) :)
czerny.m
Junior

Odeslat příspěvekod jmanek 2. 6. 2010 23:03

czerny.m: Mělo by to udělat přesně ten typ notifikace, který máš nastavenej v aktuálně zvoleném zvukovém profilu (třeba jen vibrace).
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czerny.m 2. 6. 2010 23:17

jeste se zeptam na takovou blbost, o kterou mi teda nejde, ale zajima me to, protoze jsem to nikde nevidel na obrazkach, zobrazuje se tam nekde na plose nebo tak nazev operatora?
czerny.m
Junior

Odeslat příspěvekod jirici 2. 6. 2010 23:30

ad google maps - v telefonu JSOU, ne v hlavnim menu, ale jako jeden z widgetu
jirici
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků